Cesta zítřka

Vincent Albo

Kostýmy:

Anninka Velie
  • corpsy

Zo začiatku som sa zľakol, že sledujem odpudivý remake ARMAGEDDONu, aby som nakoniec zistil, že pravdepodobne pôjde o mix VOJNY SVETOV, DŇA NEZÁVISLOSTI ( či skôr MARS ÚTOČÍ ? ) a HVIEZDNYCH VOJEN. Medzičasom ale spoznávame hlavného bijca, hrdinského požiarnika, ktorý by zjedol na raňajky aj takých príslušníkov požiarníckeho zboru ako napr. Darrena McCorda, Gordyho Brewera, či Stephena 'Bull' McCaffreyho a tak vieme že filmov, ktoré tento film mockuje, bude zrejme viac. Plusový bodík za záver, ktorý ma naozaj potešil.(4.5.2016)

• danny79

Neskutecny odpad. Vetsinou i slaby film dokoukam, ale v pripade Age of Tomorrow jsem vice nez pul hodiny nevydrzel. Od zacatku to vypada, jaka hodne spatna parodie, se scenarem tak spatnym, az se neda verit tomu, ze na to nekdo dal penize, s herci kterym nejdou verit ani nejjednodussi vyrazy, s efekty, ktere by pusobily smesne i pred 30lety ... Totalni odpad!(25.8.2014)

• George Stobbart

Asylum si zrejme chcelo poskladať z blockbusterov vlastného Frankensteina a tak vzalo názov podobný novinke Edge of Tomorrow, dejový základ z Armageddonu, niekoľko scén z Prometheusa, War of the Worlds a iných, z čoho vytvorilo béčkovú somarinku, ktorá pre divákov takýchto easy-cheesy počinov nie je zlá, ale mohla byť lepšia a hlavne zábavnejšia, keby sa jej ujal niekto šikovnejší.(10.6.2014)

• kaylin

Takové celkem normální béčko, které se snaží vypadat hodně dobře, což mu i jde, ale zbytečně se posouvá do několika žánrů, což úplně nefunguje. Je to dáno tím, že zde byla snaha o to přinést co nejvíce, ale tohle se prostě moc nepovedlo. Přesto to není tak špatné. Pokud máte podobné filmy rádi, neurazí vás to.(10.5.2016)

• nostale

Věřím že každý má právo na život. U tohoto snímku udělám vyjímku. SEŽENEME LANA A UKÁŽEME REŽISEROVI JAK VYPADÁ SOUDCE LYNCH !!!! Samozřejmě že existují béčkové filmy. Existují i céčkové ale tohle je tak X. Špatní herci, nevěrohodné dialogy, špatný scénář. Začínající režiseři to mají těžké. V tomto případě jsem doufal že záporáci vyhrají, najdou pana Kondelika i Cooneye a udělají jim něco mimozemského.(18.11.2014)