poster

Cesta zítřka

 • USA

  Age of Tomorrow

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 2014, 90 min

Režie:

James Kondelik

Kamera:

Ben Demaree

Střih:

James Kondelik

Scénografie:

Vincent Albo

Kostýmy:

Anninka Velie
(další profese)
 • danny79
  odpad!

  Neskutecny odpad. Vetsinou i slaby film dokoukam, ale v pripade Age of Tomorrow jsem vice nez pul hodiny nevydrzel. Od zacatku to vypada, jaka hodne spatna parodie, se scenarem tak spatnym, az se neda verit tomu, ze na to nekdo dal penize, s herci kterym nejdou verit ani nejjednodussi vyrazy, s efekty, ktere by pusobily smesne i pred 30lety ... Totalni odpad!(25.8.2014)

 • kaylin
  **

  Takové celkem normální béčko, které se snaží vypadat hodně dobře, což mu i jde, ale zbytečně se posouvá do několika žánrů, což úplně nefunguje. Je to dáno tím, že zde byla snaha o to přinést co nejvíce, ale tohle se prostě moc nepovedlo. Přesto to není tak špatné. Pokud máte podobné filmy rádi, neurazí vás to.(10.5.2016)

 • nostale
  odpad!

  Věřím že každý má právo na život. U tohoto snímku udělám vyjímku. SEŽENEME LANA A UKÁŽEME REŽISEROVI JAK VYPADÁ SOUDCE LYNCH !!!! Samozřejmě že existují béčkové filmy. Existují i céčkové ale tohle je tak X. Špatní herci, nevěrohodné dialogy, špatný scénář. Začínající režiseři to mají těžké. V tomto případě jsem doufal že záporáci vyhrají, najdou pana Kondelika i Cooneye a udělají jim něco mimozemského.(18.11.2014)

 • pilarius
  **

  Další Asylovka. Chyb je tu plno, namátkou netknuté auto po dopadu dvou lidí z Xtého patra nebo ohnuté topůrko sekery, které je o sekundu později v dalším záběru zase v pořádku aneb fyzika, biologie či kontinuita událostí hadr. Zjevná inspirace v několika filmech a počítačových hrách žánru sci-fi, ale třeba i v Pánovi prstenů (scéna, kdy se schovávají pod úrovní cesty a emzák se rozhlíží). Spousta herců hrála příšerně, ale nejhorší byli ti v rolích vojáků (to platí i na tebe, Picardo, tohle je pod tvoji úroveň a ta role ti ani nesedla - co tu proboha děláš, neměli byste radši natočit nový Star Trek seriál?). Koukat se na to ale dalo. Jen ať příště proboha nestříkají zase nebohé kulisy džungle fialovou barvou.(11.6.2014)

 • klerik
  **

  Aj Kelly Hu musí platiť účty a hypotéku... Aj keď o jej postavu tu ani moc nejde... Ja sa však postavím k obhajcom tohto filmu. Na rozdiel od ostatných céčkových katastrofických filmov (akú tu prezentuje dejová linia okolo požiarnikov) je tento slušne oživený sci-fi líniou (likvidácia asteroidu, stret s emzákmi). V konečnom výsledku ide stále o šialený mix, ale aspoň je niečim iný. Vyzerá to, akoby pôvodne malo ísť o nejaký pilot k seriálu, ale v tejto lige ťažko povedať, aké boli úmysli...(18.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace