poster

Jennifer Lopez: First Love (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2014

Režie:

Anthony Mandler

Kamera:

David Devlin

Hrají:

Jennifer Lopez

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (3)

 • kingik
  ****

  Dokonalá reklama na J.Lo. Ta snad pije nějaký elixír mládí, protože si jinak nedovedu vysvětlit její proces postupného mládnutí. Všiml jsem si jejího "vyztuženého" poprsí. Je to fešanda. Písnička slabší. Na pomezí popu s příměsí hip hopu, ale v podstatě ničím výjimečná. S černobílým klipem se moc úspěchy nikdy neslavily. V poušti není tak docela opuštěná. Na svoji hrud si ji vzal britský model David Gandy. A mohl na ni oči nechat, když postupně vystřídala několik odvážnějších outfitů. Její druhý singl z osmého studiového alba A.K.A. je známkou toho, že dobrá image zpěvačky ho může pozvednout. A J.Lo pro to udělala maximum. Přesto je singl nutné naposlouchat a text brát tak, že není mnoho zpěvaček, které si mohou, s ohledem na svůj věk překračující čtyřicítku, dovolit zpívat romantické texty, ale Jennifer se to dá věřit. Jednoznačně jí mám raději v rychlých a rytmických skladbách, ve kterých vynikne její dobrá pohybová a taneční průprava a celková energičnost. Romantické láska v poušti možná odbornou kritiku potěšila, ale od fanoušků sklidila jen vlažné ohlasy, které se podepsaly na umístění singlu ve světových hitparádách. Zkušený klipový režisér Anthony Mandler natočil klip pěkně, Jennifer je v něm líbezná a dámám se zase bude líbit pán z přehlídkového mola, který ji tam vydatně svádí. Snad to s tou láskou nebude tak černobílé, jako s tímhle klipem, kterému by přece jen barevné provedení dodalo větší esprit. Mé hodnocení: 70%(20.6.2014)

 • PatrikP4
  ****

  Jak napsal Kingik, pořád krásná a vypadá o hodně mladší než jiní v jejím věku... Klip i píseň se dají je to v pohodě... Už jen kvůli Jenn se na to stojí podívat...(29.7.2015)

 • monalisa69
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=BfgoiYu9EUE(24.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace