• Master19

Vskutku neobvyklá herecká sestava, docela zajímavé příběhy, ale podprůměrně udělané. Amatéřina čiší totálně hlavně v interiérech, které jsou evidentně "zapakatel". Hned u jedné z prvních scén, při předávání stomilionové výhry od ředitele loterie v jakési kotelně, mi málem upadla čelist. Na některých scénkách je pak vidět, že nějaké peníze byly, ale takhle to přece nejde dělat...(3.10.2017)

Nebylo to tak špatný, ač teda místy dost absurdní. 1. povídka asi nejlepší, jen ji chybí konec. 2. povídka mě dostala zejména zlodějem, který se nezastaví před ničím, to jsem se válel smíchy. 3. povídka má umělý konec a 4. povídka je tak absurdní, že smích se střídá s chytáním za hlavu. Celkově je to opět postavené na hercích. A je velmi dobře poznat, kdo to herectví má v krvi. Magnusek by měl jít do sebe především tím, že v těch svých filmech nebude hrát, není to prostě herec.(24.5.2018)

• tsatsiki

Kdo viděl trailler, musel jako já čekat hroznou blbost. Ale ona to taková blbost není. V podstatě jsou to čtyři bakalářské povídky v jednom filmu, které šli do kin. Hvězdné obsazení, kupodivu i dramaticky to dávalo smysl. První dva příběhy byly dobré, další dva byly už nudnější. Kamera dobrá, jen v postprodukci obraz přesytili barvama, v pc to vypadá nepřirozeně,ale na tv to bylo v klidu. A poprvé u filmu z produkce Magnusfilm byl zvuk dobrý a kvalitní od začátku do konce. A navíc tento film byl natočen za rekordní peníze a v rekordně krátké době a za to dávám tvůrcům plus. Za mě 40%.(15.1.2017)

• Snorlax

Taková škoda takhle potřísnit hodně dobrý scénář. Na druhou stranu, udělal si to autor sám, takže litovat ho nebudu. Naprosto nanicovatá režie dělá šmíru i z druhdy minimálně průměrných herců. Za nejveselejší moment filmu lze považovat angažování Magnuska coby představitele poručíka tajné služby, jeho ladný běh za ministrem je důkazem toho, že by se v ozbrojených složkách našeho státu neztratil. Lumpové by se umlátili smíchy a byl by klid. Za nejtragičtější bych označila vystoupení páně Zeleňákovo jako herce, kdekterý grenadil by mu mohl závidět tvrdost. A za hnusné lámání češtiny bych mu s chutí zlámala hnáty.(24.7.2018)

Herecké výkony a vizuál na úrovni Rodinných prípadov, pričom tam hrali renomovaní herci. Obsahovo ale konečne film, ktorý niečo priniesol, poodkryl témy o ktorých sa nehovorí a pekne ukázal ľudské charaktery. Najmä farár vyhral cenu oberkokot storočia. Dam tomu radšej silné tri ako slabé štyri. 3 z 5(22.4.2019)