Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Master19
  **

  Vskutku neobvyklá herecká sestava, docela zajímavé příběhy, ale podprůměrně udělané. Amatéřina čiší totálně hlavně v interiérech, které jsou evidentně "zapakatel". Hned u jedné z prvních scén, při předávání stomilionové výhry od ředitele loterie v jakési kotelně, mi málem upadla čelist. Na některých scénkách je pak vidět, že nějaké peníze byly, ale takhle to přece nejde dělat...(3.10.2017)

 • Prubner
  **

  Scénář (od Pavla Zeleňáka) na Magnuskovy poměry docela ujde, i když by se víc hodil do televize. Nicméně vše ostatní je typický Magnusfilm: režie je nenápaditá, kamera statická a víceméně amatérská, lacinost z toho čiší na sto honů (produkci zjevně nezbyly peníze ani na kompars). Zachraňují to jako vždy známí herci, kterých Magnusek sehnal opět dost velký počet. Jak to ten chlap dělá, že vždy do svého filmu ukecá taková jména ? K jeho cti budiž přičteno, že - jako už tradičně - obsadil mnoho herců, kteří už se ve filmech moc neobjevují (Jelínek, Vyskočil, Rázlová, Trávníček, Oliva aj.) Za ty herce přivřu oči a dám dvě hvězdičky.(22.1.2017)

 • petrsv
  ***

  Nebylo to tak špatný, ač teda místy dost absurdní. 1. povídka asi nejlepší, jen ji chybí konec. 2. povídka mě dostala zejména zlodějem, který se nezastaví před ničím, to jsem se válel smíchy. 3. povídka má umělý konec a 4. povídka je tak absurdní, že smích se střídá s chytáním za hlavu. Celkově je to opět postavené na hercích. A je velmi dobře poznat, kdo to herectví má v krvi. Magnusek by měl jít do sebe především tím, že v těch svých filmech nebude hrát, není to prostě herec.(24.5.2018)

 • ostravak30
  **

  Na pomezí dvou a tří hvězd se pohybuje tento film. Bohužel to vypadá, že Tomáš Magnusek stále nepochopil, že se nemá pohybovat kolem filmu a měl by si najít jiné povolání. Navíc tentokrát se na filmu podílela prakticky celá jeho rodina. Opravdu nechápu, proč to dělá, ale dělá to špatně. Nic jiného se ani od filmu, který produkuje, režíruje nebo v něm hraje Magnusek, nedá čekat. Film není špatný námětem, ač některé povídky nemají konec anebo je ten konec hodně prapodivný, ale především tragickým scénářem. Navíc bych ještě doplnil příšernou kameru, která ničí dojem hlavně v první povídce, pak se trochu lepší. A pak hudba. Nevhodná a místy doslova otravná. Dále bych ale uvedl, že nechat vykrádat byt jednaosmdesátiletým profíkem v podobě Zdeňka Srstky, je při vší úctě, kterou si tento herec nepochybně zaslouží, směšné. Stejně tak obloustlý Magnusek v podobě tajného agenta, který se rozběhne, aby pochopil, že by nedoběhl ani dvounohého psa, je nápad hodný idiota. Při těchto nápadech se chytáte za hlavu a bohužel to nejde jinak. Musel jsem dát nižší hodnocení. Tvůrci některé věci prostě nedomysleli a proto z docela zajímavého nápadu vyšla zase jenom sra.ka. Škoda. Chce se říct: A zase ten Magnusek...(7.5.2017)

 • Johnny.ARN
  ***

  Herecké výkony a vizuál na úrovni Rodinných prípadov, pričom tam hrali renomovaní herci. Obsahovo ale konečne film, ktorý niečo priniesol, poodkryl témy o ktorých sa nehovorí a pekne ukázal ľudské charaktery. Najmä farár vyhral cenu oberkokot storočia. Dam tomu radšej silné tri ako slabé štyri. 3 z 5(22.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace