Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Povídkový film podle knížky slovenského autora Pavla Zeleňáka "Keď sú tajomstvá iba služobné".
Ve čtyřech tragikomicky laděných povídkách: tajemství bankovní,zpovědní, lékařské a státní, se divák dozví, co všechno se může stát, když bankovní úředníci, farář, lékař a ministr vyzradí, nebo zneužijí služební tajemství. Bez ohledu na důvod svého jednání tak mohou způsobit kuriózní potíže, nebo i tragédii. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (23)

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Magnusfilm, TV Brarrandov, nízké hodnocení. Ze zvědavosti jsem se na "film" podíval. Překvapilo mě, jak i skuteční herci hrají špatně. Povídky jsou spíše pitomé a závěrečná, kdy agent Magnusek běží, je směšná, nikoli vtipná. Tomáš Magnusek jako pedagog by se mohl věnovat svému povolánl a učit, jak záskávat herce do filmu. Točit by je ale neměl, hlavně na straně před kamerou. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Herecké výkony a vizuál na úrovni Rodinných prípadov, pričom tam hrali renomovaní herci. Obsahovo ale konečne film, ktorý niečo priniesol, poodkryl témy o ktorých sa nehovorí a pekne ukázal ľudské charaktery. Najmä farár vyhral cenu oberkokot storočia. Dam tomu radšej silné tri ako slabé štyri. 3 z 5 ()

Reklama

Master19 

všechny recenze uživatele

Vskutku neobvyklá herecká sestava, docela zajímavé příběhy, ale podprůměrně udělané. Amatéřina čiší totálně hlavně v interiérech, které jsou evidentně "zapakatel". Hned u jedné z prvních scén, při předávání stomilionové výhry od ředitele loterie v jakési kotelně, mi málem upadla čelist. Na některých scénkách je pak vidět, že nějaké peníze byly, ale takhle to přece nejde dělat... ()

petrsv 

všechny recenze uživatele

Nebylo to tak špatný, ač teda místy dost absurdní. 1. povídka asi nejlepší, jen ji chybí konec. 2. povídka mě dostala zejména zlodějem, který se nezastaví před ničím, to jsem se válel smíchy. 3. povídka má umělý konec a 4. povídka je tak absurdní, že smích se střídá s chytáním za hlavu. Celkově je to opět postavené na hercích. A je velmi dobře poznat, kdo to herectví má v krvi. Magnusek by měl jít do sebe především tím, že v těch svých filmech nebude hrát, není to prostě herec. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Taková škoda takhle potřísnit hodně dobrý scénář. Na druhou stranu, udělal si to autor sám, takže litovat ho nebudu. Naprosto nanicovatá režie dělá šmíru i z druhdy minimálně průměrných herců. Za nejveselejší moment filmu lze považovat angažování Magnuska coby představitele poručíka tajné služby, jeho ladný běh za ministrem je důkazem toho, že by se v ozbrojených složkách našeho státu neztratil. Lumpové by se umlátili smíchy a byl by klid. Za nejtragičtější bych označila vystoupení páně Zeleňákovo jako herce, kdekterý grenadil by mu mohl závidět tvrdost. A za hnusné lámání češtiny bych mu s chutí zlámala hnáty. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama