Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Master19
  **

  Vskutku neobvyklá herecká sestava, docela zajímavé příběhy, ale podprůměrně udělané. Amatéřina čiší totálně hlavně v interiérech, které jsou evidentně "zapakatel". Hned u jedné z prvních scén, při předávání stomilionové výhry od ředitele loterie v jakési kotelně, mi málem upadla čelist. Na některých scénkách je pak vidět, že nějaké peníze byly, ale takhle to přece nejde dělat...(3.10.2017)

 • Prubner
  **

  Scénář (od Pavla Zeleňáka) na Magnuskovy poměry docela ujde, i když by se víc hodil do televize. Nicméně vše ostatní je typický Magnusfilm: režie je nenápaditá, kamera statická a víceméně amatérská, lacinost z toho čiší na sto honů (produkci zjevně nezbyly peníze ani na kompars). Zachraňují to jako vždy známí herci, kterých Magnusek sehnal opět dost velký počet. Jak to ten chlap dělá, že vždy do svého filmu ukecá taková jména ? K jeho cti budiž přičteno, že - jako už tradičně - obsadil mnoho herců, kteří už se ve filmech moc neobjevují (Jelínek, Vyskočil, Rázlová, Trávníček, Oliva aj.) Za ty herce přivřu oči a dám dvě hvězdičky.(22.1.2017)

 • troufalka
  *

  Podívejme se na to pozitivně - řada herců dostala svělou možnost přivydělat si nějakou tu kačku k důchodu a česká kinematografie dostala další učebnicový příklad toho, jak se to dělat nemá. A ta hudba taky není tak úplně špatná (když si jí pustíte do auta ...)(5.9.2017)

 • ostravak30
  **

  Na pomezí dvou a tří hvězd se pohybuje tento film. Bohužel to vypadá, že Tomáš Magnusek stále nepochopil, že se nemá pohybovat kolem filmu a měl by si najít jiné povolání. Navíc tentokrát se na filmu podílela prakticky celá jeho rodina. Opravdu nechápu, proč to dělá, ale dělá to špatně. Nic jiného se ani od filmu, který produkuje, režíruje nebo v něm hraje Magnusek, nedá čekat. Film není špatný námětem, ač některé povídky nemají konec anebo je ten konec hodně prapodivný, ale především tragickým scénářem. Navíc bych ještě doplnil příšernou kameru, která ničí dojem hlavně v první povídce, pak se trochu lepší. A pak hudba. Nevhodná a místy doslova otravná. Dále bych ale uvedl, že nechat vykrádat byt jednaosmdesátiletým profíkem v podobě Zdeňka Srstky, je při vší úctě, kterou si tento herec nepochybně zaslouží, směšné. Stejně tak obloustlý Magnusek v podobě tajného agenta, který se rozběhne, aby pochopil, že by nedoběhl ani dvounohého psa, je nápad hodný idiota. Při těchto nápadech se chytáte za hlavu a bohužel to nejde jinak. Musel jsem dát nižší hodnocení. Tvůrci některé věci prostě nedomysleli a proto z docela zajímavého nápadu vyšla zase jenom sra.ka. Škoda. Chce se říct: A zase ten Magnusek...(7.5.2017)

 • tsatsiki
  **

  Kdo viděl trailler, musel jako já čekat hroznou blbost. Ale ona to taková blbost není. V podstatě jsou to čtyři bakalářské povídky v jednom filmu, které šli do kin. Hvězdné obsazení, kupodivu i dramaticky to dávalo smysl. První dva příběhy byly dobré, další dva byly už nudnější. Kamera dobrá, jen v postprodukci obraz přesytili barvama, v pc to vypadá nepřirozeně,ale na tv to bylo v klidu. A poprvé u filmu z produkce Magnusfilm byl zvuk dobrý a kvalitní od začátku do konce. A navíc tento film byl natočen za rekordní peníze a v rekordně krátké době a za to dávám tvůrcům plus. Za mě 45%.(15.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace