Jez se mnou (festivalový název)

Eat with Me

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 95 min

David Au

David Au

Amanda Treyz

Sympatický Elliot, mateřská Emma, neodolatelný Ian, živelná Maureen. Milé, pozitivní, oddychové, lehce stravitelné.(17.8.2015)

Snadno předpovídatelný děj, ovšem skvělé zpracování. Nic není dohnáno do krajnosti, takže je to vlastně příjemná oddychovka...z které se dá ale lehce dostat hlad.(26.6.2015)

3* Tento film nepřináší nic nového a je to typický středoproud se zažitými klišé. Ale i tak je to zábavná a milá romantická oddechovka se slušně napsanými rolemi, které však na druhou stranu kazí amatérský herecký výkon zejména hlavního představitele. PS: a i když nejsou postelové scény nijak vyzývavé, přesto mi tam neseděli a bez nich by mohl být pro širší publikum - teď si to užije jen sympatizant LGBT komunity. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](23.1.2018)

Moc příjemný, milý film. Oddechovka. V poslední době, co se týče gayfilmů to byla samá teenagerovská problematika, takže i pro mě vítaná změna námětu. I když má maminka trochu problém vyrovnat se se synovou homosexualitou, což by normálně nebyl zrovna kladný rys filmové postavy, tady nemůžu jinak. Maminka je úžasná postava. Na to že to není nijak dramatický a hluboký příběh, jsem si maminku zamilovala. Duo maminka a Maureen tady dalekosáhle překonalo Eliota a Iana. A ono to není jen v těch postavách samých , ony i ty herečky hrají o úroveň výš než představitelé Eliota a obzvláště Iana.(6.1.2018)