Skautův průvodce zombie apokalypsou

Scouts vs. Zombies

(pracovní název)

Horor / Akční / Komedie

USA, 2015, 93 min

Celkem příjemná teen jednohuka, která se sice bohužel neobejde bez pár trapnějších chvilek, jakmile ovšem začne hlavní trojice využívat své skautské dovednosti, je o zábavu postaráno. Herci jsou sympatičtí, gore je výživné a najde se zde i pár skvělých nápadů. Navíc to na mě dýchlo takovou tou atmosférou oddychových "prcičkových" komedií, které už se dneska tolik netočí. Prostě žádný zázrak, ale jednohubka jako dělaná pro nějakou kalbu, fungují tito skautíci na jedničku.(21.2.2016)

Tak od Ch. Landona jsem zatím viděl filmy: Feťáci, Disturbia - což jsou 3 hvězdičkový filmy a ještě Abnormal pasivity 2,3 což jsou filmy nad hranicí odpadu ( aspoň za mě ). No a tímhle filmem svůj stín rozhodně nepřekoná. Rozhodně to není špatný, ale film má jak spoustu vydařenejch a vtipnejch scén tak i spoustu nudnejch,a slabších pasáží. Navíc si myslím, že hlavní trio skautů mohlo být vybráno rozhodně líp a to se týče i hudby. Samotný finále je sice hodně krvavý, ale místy taky hodně zmatený a nepřehledný. Výsledkem je tak průměrnej snímek, kterej nadchne spíš mladší obecenstvo.(13.12.2015)

Dostal jsem to, co jsem očekával. Docela dobrou hororovou komedii, která je říznutá povedeným gore, jež je v některých scénách pravdu parádní. Ale ještě lepší je scéna, kdy jeden ze skautů visí z okna. Na tu se nezapomíná. Hororová komedie, která je relativně originální a která ukazuje, že s těmi zombie to pořád ještě není tak hrozné a že se najdou zajímavé filmy.(22.12.2015)

Jsou tři, chodí do skauta, kamarádí se od útlého dětství. A zatímco jeden plní bobříky s nadšením sobě vlastním, druhý by raději nějakého bobříka pohladil a ten třetí by rád obojí. Puberta holt dělá čáru přes rozpočet každému. Kamarádský rozvrat je však záhy zažehnán, město je v ohrožení, zombíků přibývá a je třeba začít vyjednávat. Rychle a drsně.(18.1.2017)

Ja som sa bavil kráľovsky, od prvého lip syncu až po posledný "michaelbay zaber". V podstate teenagerská záležitosť sa ani nesnaží tváriť, že ide o niečo viac. Vtípky skvelo načasované, masky veľmi obstojné a sem-tam nejaký ten gore efekt. Miestami sa dokonca objavujú aj odkazy na iné filmy. Každopádne Landon sa vykašlal na strašenie pred kamerou a vrhol sa na komédiu s horovými prvkami a myslím, že obstál na výbornu. Dúfam, že sa ešte niekedy pustí do takéhoto niečoho. Odporúčam všetkým, ktorý už dlho márne pátrajú po hororovej komédii.(17.1.2016)

• - Při finální likvidaci zombí na diskotéce je vidět, že má Augie (Joey Morgan) jen pár kulečníkových koulí v zásobníku. V průběhu filmu jich ale vystřílí veliké množství, aniž by munici doplňoval. (Danny F.)

• - Natáčelo se ve městě Cypress a Santa Clarita v Kalifornii a v blízkosti školy Lexington Jr. High School. Scény na policejní stanici byly natočeny na opravdové policejní stanici ve městě Seal Beach v Kalifornii. (willy1)

• - Původní název filmu byl Skauti vs. Zombies. (willy1)