Skautův průvodce zombie apokalypsou

• Nizozemsko

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Horor / Akční / Komedie

USA, 2015, 93 min

I´m gonna love you, like a black widow baby ! Wawawewa ! Takže asi takhle, mladí skautíci boujující se zombie zamořeným městem. Nic novýho pod sluncem. Ale....tohle je jedna z nej zombie komedií co jsem kdy viděl, nabitá hláškama, vtipnejma netrapnejma scénama, spousta gore a hlavně třema prdelema nápadů, který jste v zombie flicku nikdy neviděli. A to nekecám. Když si se zombie zapějete Britney Spears, nebo si šáhnete na silikony zombie policajtky, nebo visíte za ptáka zombie dědouše z okna. Já jsem se u toho královsky bavil a všem pičounkům, kteří jsou schopni ohodnotit tohle movie dvěma hvězdama bych snad jen vzkázal....aby vás pes jebal do nohy ! 105 % P.s: Ben je mladej Tom Hardy, to je neuvěřitelný, jak jsou si podobní.(10.12.2015)

I když se mi zdá v posledních letetech poněkud přezombíkováno, pořád se dá natočit zdařilá nefalšovaně vtipná zombie taškařice plná milých malých nápadů a postaviček, která mi projasnila den a na kterou se po čase rád podívám znovu. PS: Sarah Dumont v bílém tílku a džínových minišortečkách - to je opravdu pastva pro oči...(18.10.2016)

To bylo tak neskutečně pitomý, až to bylo dokonalý :-)) Takže doporučuju vypnout obvody, pohodlně se usadit, obklopit se hromadou dobrot a připravit se na parádní jízdu :-)) Jízdu od začátku až do konce, plnou zábavy, nechuťáren, ultra rychlých zombíků a emerických rychlých šípů, kteří se ze všech situací v duchu MacGyvera vylížou. Pokud pojedete ve stylu fun&relax, nemůže vás tahle hyper zombie podívaná rozhodně zklamat.(23.12.2015)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $3,703,046Tržby Celosvetovo $14,860,766Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ vydarená zombii haluz, ktorá využíva svoj potenciál plnými dúškami a dokonca herci vo svojich úlohách neprehrávajú, nemá to nejaké zbytočné pasáže, delikatesa, zombii filmom sa slušne darí, majú čo ponúknuť, buď dobre zabavia ale postrašia /80%/(21.12.2015)

Celkem příjemná teen jednohuka, která se sice bohužel neobejde bez pár trapnějších chvilek, jakmile ovšem začne hlavní trojice využívat své skautské dovednosti, je o zábavu postaráno. Herci jsou sympatičtí, gore je výživné a najde se zde i pár skvělých nápadů. Navíc to na mě dýchlo takovou tou atmosférou oddychových "prcičkových" komedií, které už se dneska tolik netočí. Prostě žádný zázrak, ale jednohubka jako dělaná pro nějakou kalbu, fungují tito skautíci na jedničku.(21.2.2016)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedná scéna. (Johnny.ARN)

• - Natáčelo se ve městě Cypress a Santa Clarita v Kalifornii a v blízkosti školy Lexington Jr. High School. Scény na policejní stanici byly natočeny na opravdové policejní stanici ve městě Seal Beach v Kalifornii. (willy1)

• - Původní název filmu byl Skauti vs. Zombies. (willy1)