Skautův průvodce zombie apokalypsou

Scouts vs. Zombies

(pracovní název)

Horor / Akční / Komedie

USA, 2015, 93 min

Tak od Ch. Landona jsem zatím viděl filmy: Feťáci, Disturbia - což jsou 3 hvězdičkový filmy a ještě Abnormal pasivity 2,3 což jsou filmy nad hranicí odpadu ( aspoň za mě ). No a tímhle filmem svůj stín rozhodně nepřekoná. Rozhodně to není špatný, ale film má jak spoustu vydařenejch a vtipnejch scén tak i spoustu nudnejch,a slabších pasáží. Navíc si myslím, že hlavní trio skautů mohlo být vybráno rozhodně líp a to se týče i hudby. Samotný finále je sice hodně krvavý, ale místy taky hodně zmatený a nepřehledný. Výsledkem je tak průměrnej snímek, kterej nadchne spíš mladší obecenstvo.(13.12.2015)

Ja som sa bavil kráľovsky, od prvého lip syncu až po posledný "michaelbay zaber". V podstate teenagerská záležitosť sa ani nesnaží tváriť, že ide o niečo viac. Vtípky skvelo načasované, masky veľmi obstojné a sem-tam nejaký ten gore efekt. Miestami sa dokonca objavujú aj odkazy na iné filmy. Každopádne Landon sa vykašlal na strašenie pred kamerou a vrhol sa na komédiu s horovými prvkami a myslím, že obstál na výbornu. Dúfam, že sa ešte niekedy pustí do takéhoto niečoho. Odporúčam všetkým, ktorý už dlho márne pátrajú po hororovej komédii.(17.1.2016)

To bylo tak neskutečně pitomý, až to bylo dokonalý :-)) Takže doporučuju vypnout obvody, pohodlně se usadit, obklopit se hromadou dobrot a připravit se na parádní jízdu :-)) Jízdu od začátku až do konce, plnou zábavy, nechuťáren, ultra rychlých zombíků a emerických rychlých šípů, kteří se ze všech situací v duchu MacGyvera vylížou. Pokud pojedete ve stylu fun&relax, nemůže vás tahle hyper zombie podívaná rozhodně zklamat.(23.12.2015)

Neksutečná komediální darda, která strčí hravě celý Zombieland do kapsy.Začátek sice vypadal dost křečovitě a když sem viděl tvář Davida Koechnera bál jsem se, jelikož to je vlastně chodící maskot amerických průměrných a podprůměrných fekálních komedií a opravdu sem byl navážkách, jestli nebudou Skauti jen další bezduchou a trapnou pubertální komedií, ale díky bohu režisér věděl co dělá.Po dvaceti minutách najede kanonáda výtečných vtipů, hlášek, odkazů, parodických scén a překvapivě výtečné akce.Scouts Guide to the Zombie Apocalypse je překvapením roku a pro mě jendoznačně nejlepší komedií.Místy sem se doslova dusil smíchy a tleskal, jak i fekální a nechutný humor může být v dobrých rukou prostě zatraceně vtipný.Navíc Sarah Dumont, Halston Sage a deputy porno star Missy Martinez dokonaly dokonalé dílo Zombie zkázy.Ještě sem neviděl pár snímků, které do konce roku už zřejmě nedám, ale za mě je tohle top komedie roku 2015.95%.(30.12.2015)

Jsou tři, chodí do skauta, kamarádí se od útlého dětství. A zatímco jeden plní bobříky s nadšením sobě vlastním, druhý by raději nějakého bobříka pohladil a ten třetí by rád obojí. Puberta holt dělá čáru přes rozpočet každému. Kamarádský rozvrat je však záhy zažehnán, město je v ohrožení, zombíků přibývá a je třeba začít vyjednávat. Rychle a drsně.(18.1.2017)

• - V úvodní scéně, kdy skauti recitují svou přísahu zvedne Carter (Logan Miller) levou ruku, když však kamera zabere Cartera z jiné stranym má zvednutou pravou ruku. (hansel97)

• - Podle ukazatelů u silnice je jedním z blízkých měst od dějiště filmu Haddonfield, ve kterém se odehrává hororový snímek Halloween (1978). (hansel97)

• - Původní název filmu byl Skauti vs. Zombies. (willy1)