Skautův průvodce zombie apokalypsou

(pracovní název)

• Austrálie

Horor / Akční / Komedie

USA, 2015, 93 min

Zombie zpívající song Britney Spears by měl vidět každý :-D. Ujetou zombie apokalypsu se skauty a dokonalou Sarah by měl vidět každý. Kde je víc takových zábavných jednohubek? --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $15 / ??? / ??? milionů / 21 dní < ?,?? > násobek rozpočtu. (6.3.2016)

To bylo tak neskutečně pitomý, až to bylo dokonalý :-)) Takže doporučuju vypnout obvody, pohodlně se usadit, obklopit se hromadou dobrot a připravit se na parádní jízdu :-)) Jízdu od začátku až do konce, plnou zábavy, nechuťáren, ultra rychlých zombíků a emerických rychlých šípů, kteří se ze všech situací v duchu MacGyvera vylížou. Pokud pojedete ve stylu fun&relax, nemůže vás tahle hyper zombie podívaná rozhodně zklamat.(23.12.2015)

Trojica najlepších priateľov z menšieho skautského krúžku sa spoločne s barmankou zo striptízového baru, nečakane po vypuknutí zombie apokalypsy, ocitá v boji s hordou nainfikovaných nemŕtvych. Nato aby ostali nažive budú musieť využiť nejednu zo svojich znalostí ako prežiť kritické situácie. Tento krát však príručka mladých "svišťov" zrejme stačiť nebude. To, že táto zombárina ani z ďaleka nebude prepadákom, sa potvrdilo hneď v úvodnej scéne, kedy tvorcovia samotného snímku dali jasne najavo, akou kvalitou disponujú. Gore a masky, ktoré sú pre tento subžáner kľúčovými prvkami, boli skutočne spracované na veľmi vysokej úrovni. Príbeh je jednoduchý, priamy, divák sa nenudí, občas zasmeje, aj keď je pravdou, že tento druh humoru sadne najmä mladšej generácií. Keď si spomeniem na množstvo iných teen hororov, ktoré tento rok ovládli hororové plátna, toto je zrejme jednoznačný víťaz - 70%(10.12.2015)

Milá Vlčata, Světlušky a Skauti. Dobře se od Roverů a Rangerů učte, protože až přijde zombie apocalypsa, bude se vám každá dovednost hodit. Čím více získáte odznaků na cvičišti, tím více skolíte zombíků na bojišti. A že jich tam bude! A pokud dojdou zombíci, jsou tu domácí mazlíčci v podobě zombie koček - stejně krvelačné, jako byla jejich panička než jste ji zasouvacím oknem usekli hlavu ! Horor tohle není ani náhodou, tohle je čistokrevná komedie. A dokonce je to už skoro parodie na všechny postapo zombie filmy. Hlavní tíhu na svých bedrech v tomto filmu má skautský oddíl v počtu tří členů a jedna dlouhonohá dvacítka, která se k partě připojí cestou. Zápletka je tak jednoduchá, jak jen u zombie filmů může být. Městem se z vědecké laboratoře roznese zombie nákaza, která se přenáší kousnutím. Samozřejmě mrtváka. Po kousnutí je i z vás mrtvák (vlastně nemrtvák) a máte chuť kousat také. Ale jen ty nenakažené, nekousnuté. Skautíci jsou na štěstí v lese na bojovce, když první pokousaní se rozprchnou do ulic. A tak oddíl tváří v tvář bestiím nejenže je nucen bojovat o holé životy jaho členů, ale také se snaží najít tajnou disco párty aby z ní mohl zachránit zúčastněné. Problém je v tom, že je párty tajná a i když jeden ze skautíků dostal popis, kde to má být, zjišťuje se, že to byla falešná stopa vedoucí na městskou skládku, protože ten co adresu sděloval neměl zájem aby na disco přišla parta v khaki košilích a šortkách... Svým zpracováním film nedělá žádnou ostudu svým nákladnějším bratrům. Sice nečekejte žádné vyrabované ulice s hořícími auty, ale zombíci a hlavně jejich rozličné likvidace jsou znázorněny stylově jak se u tohoto žánru sluší. Humor osciluje, ale řada vtipů byla výborná a některé nápady byly velmi originální což jako milovník tohoto žánru umím ocenit! Dávám za v lese tři sebrané odpadky! * * *(22.6.2017)

Neksutečná komediální darda, která strčí hravě celý Zombieland do kapsy.Začátek sice vypadal dost křečovitě a když sem viděl tvář Davida Koechnera bál jsem se, jelikož to je vlastně chodící maskot amerických průměrných a podprůměrných fekálních komedií a opravdu sem byl navážkách, jestli nebudou Skauti jen další bezduchou a trapnou pubertální komedií, ale díky bohu režisér věděl co dělá.Po dvaceti minutách najede kanonáda výtečných vtipů, hlášek, odkazů, parodických scén a překvapivě výtečné akce.Scouts Guide to the Zombie Apocalypse je překvapením roku a pro mě jendoznačně nejlepší komedií.Místy sem se doslova dusil smíchy a tleskal, jak i fekální a nechutný humor může být v dobrých rukou prostě zatraceně vtipný.Navíc Sarah Dumont, Halston Sage a deputy porno star Missy Martinez dokonaly dokonalé dílo Zombie zkázy.Ještě sem neviděl pár snímků, které do konce roku už zřejmě nedám, ale za mě je tohle top komedie roku 2015.95%.(30.12.2015)

• - Původní název filmu byl Skauti vs. Zombies. (willy1)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedná scéna. (Johnny.ARN)

• - Podle ukazatelů u silnice je jedním z blízkých měst od dějiště filmu Haddonfield, ve kterém se odehrává hororový snímek Halloween (1978). (hansel97)