Skautův průvodce zombie apokalypsou

Scouts vs. Zombies

(neoficiální název)

Horor / Akční / Komedie

USA, 2015, 93 min

Překvapivě slušně zrežirovaná zombie-komedie, která se mi dnes opravdu trefila přesně do noty. Svižná, někdy opravdu velmi, velmi vtipná a tak mi nezbývá nic jiného, než to zvednout na čtyři. Pokud chcete něco opravdu nenáročného, ale při tom hezky odsýpavajíciho, nezbývá mi, než tuhle taškařici vřele doporučit. A kdo nechce, může si pustit růžovku. To bude ještě daleko větší prdel. O tom vůbec nepochybuju.(3.1.2016)

Skautův průvodce zombie apokalypsou zavání už jen podle názvu neskutečnou šíleností, kterou tento film bezpochyby je. Trojice skautských kámošů na život a na smrt se společně s blonďatou fešandou snaží probít hordou zombíků, přičemž jde mnohdy o vskutku kuriózní příhody plné krve, prostřelených hlav, ocucaných zadků a urvaných penisů. Ve výsledku jde o svižně natočených devedesát minut, během kterých se tvůrci opět nevyhnuli do očí bijícím klišé dialogům a scénám, ale to vem čert, jelikož jsem byl i přesto pobaven (a místy lehce zhnusen). Zkrátka film, který žánru hororové komedie nedělá až tak velkou ostudu a hodí se na zaplácnutí volného večera, ale kvůli pár lekačkám rozhodně nejde o žádnou oddychovku.(26.2.2017)

Docela pohodová hororová komedie spíše pro mladší publikum, s dobře vybalancovaným poměrem dobrých/trapných vtípků... Postavy jsou napsány v pohodě, všichni hrdinové jsou v zásadě sympatičtí, povedeného gore a ke konci opravdu výživného se divák taky dočká, takže v mých očích docela kvalitně strávený čas... Bod navíc za zombie ujíždějící na Brittney Spears...(16.12.2015)

Podle dobrého hodnocení (66 % je pro mě na zombie-teen komedii kvalitní hodnocení) jsem do toho šel a vcelku se těšil, že to bude zábavná a netradiční jízda, ale bohužel mě to nijak zvlášt nedostalo. Má to dobrý momenty, ale jako celek to nebylo nic extra a hlavně to bylo zas na jedno brdo jako podobné kousky. Ke konci jsem se celkem nudil, takže tři hvězdičky jsou ještě solidním zhodnocením. 55%(30.10.2016)

I´m gonna love you, like a black widow baby ! Wawawewa ! Takže asi takhle, mladí skautíci boujující se zombie zamořeným městem. Nic novýho pod sluncem. Ale....tohle je jedna z nej zombie komedií co jsem kdy viděl, nabitá hláškama, vtipnejma netrapnejma scénama, spousta gore a hlavně třema prdelema nápadů, který jste v zombie flicku nikdy neviděli. A to nekecám. Když si se zombie zapějete Britney Spears, nebo si šáhnete na silikony zombie policajtky, nebo visíte za ptáka zombie dědouše z okna. Já jsem se u toho královsky bavil a všem pičounkům, kteří jsou schopni ohodnotit tohle movie dvěma hvězdama bych snad jen vzkázal....aby vás pes jebal do nohy ! 105 % P.s: Ben je mladej Tom Hardy, to je neuvěřitelný, jak jsou si podobní.(10.12.2015)

• - Spoiler: Počet zabitých ve filmu přesahuje 100. (zbyshek)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedná scéna. (Johnny.ARN)

• - Zhruba v čase 10:20, kdy se auto srazí s jelenem, se rozbije přední sklo na straně řidiče. V dalších záběrech je ale rozbité sklo u spolujezdce. (masekjc)