Skautův průvodce zombie apokalypsou

(neoficiální název)

Horor / Akční / Komedie

USA, 2015, 93 min

• Wacoslav1

Standartní blbost pro náctiletý a nic co by mě vytrhlo z klidu a občasnýho zívání. Sem tam jsem se uchechtnul, občas dobrej vtípek nebo pěkná likvidace, slušná kamera a pár dobrých nápadů. Dal bych slabý 3*, ale po pravdě už mě nebaví koukat furt na to samý co tu bylo stokrát a v lepším provedení. Navíc když už zombie komedie, tak mi o dost víc šmakuje osmdesátkovej černej humor, než prvoplánovitý puberťácký fórky. Řečeno slovy klasika : Na tohle už jsem moc starej. Tak co se mnou? Asi odstřelit, tyhle trendy nechytám.45%(13.12.2015)

I když se mi zdá v posledních letetech poněkud přezombíkováno, pořád se dá natočit zdařilá nefalšovaně vtipná zombie taškařice plná milých malých nápadů a postaviček, která mi projasnila den a na kterou se po čase rád podívám znovu. PS: Sarah Dumont v bílém tílku a džínových minišortečkách - to je opravdu pastva pro oči...(18.10.2016)

Viset z okna nad trampolínou plnou zombie za vetchý penis vetchého starce? Ano, i tak lze plnit povinnosti k sobě samým, bližním, vlasti a přírodě.. Ten teenagerovský odér mi místy kroutil palce, ale přál jsem těm třem junákům (a barmance od Lawrence ze Stydkého pysku) o dost víc než nemrtvým a to není u mě málo. Aniž bych se obával z kafilérky uprchlého pudla s nutkáním znásilnit mou nohu, dávám Landonovi na uniformu tři skautské známky. Za vtip, za rozvernost a za policejní přednosti..(16.12.2015)

Docela pohodová hororová komedie spíše pro mladší publikum, s dobře vybalancovaným poměrem dobrých/trapných vtípků... Postavy jsou napsány v pohodě, všichni hrdinové jsou v zásadě sympatičtí, povedeného gore a ke konci opravdu výživného se divák taky dočká, takže v mých očích docela kvalitně strávený čas... Bod navíc za zombie ujíždějící na Brittney Spears...(16.12.2015)

Podle dobrého hodnocení (66 % je pro mě na zombie-teen komedii kvalitní hodnocení) jsem do toho šel a vcelku se těšil, že to bude zábavná a netradiční jízda, ale bohužel mě to nijak zvlášt nedostalo. Má to dobrý momenty, ale jako celek to nebylo nic extra a hlavně to bylo zas na jedno brdo jako podobné kousky. Ke konci jsem se celkem nudil, takže tři hvězdičky jsou ještě solidním zhodnocením. 55%(30.10.2016)

• - Zhruba v čase 10:20, kdy se auto srazí s jelenem, se rozbije přední sklo na straně řidiče. V dalších záběrech je ale rozbité sklo u spolujezdce. (masekjc)

• - Spoiler: Počet zabitých ve filmu přesahuje 100. (zbyshek)

• - Původní název filmu byl Skauti vs. Zombies. (willy1)