poster

Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál)

 • USA

  Heroes Reborn

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015–2016, 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Hrají:

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh, Toru Uchikado, Eve Harlow, Clé Bennett, Aislinn Paul, Lucius Hoyos, Nazneen Contractor, Greg Grunberg, Jimmy Jean-Louis, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, Noah Gray-Cabey, Francesca Eastwood, Cristine Rose, Hiro Kanagawa, Pruitt Taylor Vince, Dean Armstrong, Adam Kenneth Wilson, Trevor Hayes, Carlos Lacámara, Raven Dauda, Timothy Lai, Nesta Cooper, Kylon Howell, Jake Manley, Dylan Bruce, Peter Mooney, Richie Lawrence, Neven Pajkic, Janet Pinnick, Jordan Schartner, David Meunier, Adrian Griffin, Eric Woolfe, Jordan Gray, Hayden Panettiere (a.z.), Sara Mitich, Lorna Wilson, Anthony Gerbrandt, Aron Tager, Anthony Furey, Greg Calderone, Krista Bridges, Marco Grazzini, Marianne Farley, Stephanie Moore, Vanesa Tomasino, Hayden Panettiere, Jeanette Roxborough, Christopher Cordell, Rachael Ancheril, Jay Yoo, Michael Therriault, Mark Quigley, Ari Cohen, Mark Gibson, Arnold Pinnock, Kiara Hunter, Caitlin Carver, Jim Annan, Samantha Madely, Tamara Almeida
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (61)

 • M.a.t.t.
  ***

  Rozpačitý návrat. Možno sa Tim Kring pokúšal o definitívne uzavretie Hrdinov, možno vopred plánoval zadné vrátka pre ďalšie pokračovanie, ale faktom je že neplánovaný koniec po štvrtej sérii bol dôstojnejšou rozlúčkou. Starých postáv je minimum a nesúrodá a neveľmi originálna zápletka s nimi občas narába až nedôstojne. Ani nové postavy často nevedia zaujať a jedinou istotou je tak nezlyhávajúci Jack Coleman. Zábleskov starých čias je skrátka príliš málo na to, aby som Reborn nepovažoval za sklamanie a celkovo zbytočný projekt.(21.11.2015)

 • Davies182
  ***

  PO DVOU EPIZODÁCH: Na to, jak sinusoidně tomu neustále hapruje drajv, mě to nějak (neúměrně) podezřele baví - přiznávám, že to je z velké části hudbou a vzpomínkama na původní skvělou 1. sezónu. Příběh sice předvídatelnej, ale zase poměrně napínavej, no a svoje oblíbený postavy už tam taky mám... Takže jo, nejspíš to dám celý.(30.9.2015)

 • Allien.9
  ***

  Slovo "rozpaky" nebylo nikdy trefnější.(28.9.2015)

 • swamp
  ***

  Bohužel se naplnilo očekávané... Velký návrat se nekonal a doufejme, že pokračování zůstane u ledu - to by si totiž tento svého-času-hit zasloužil. Příběh vycucaný z prstu, dost špatné herecké výkony a k tomu neduh původního seriálu - prehistorické digitální triky. Snad jen Noah Bennet a Hiro Nakamura se mi opět líbili - výčtem těch, co mě neskutečně svou přítomností štvali, vás nebudu zdržovat.(22.2.2016)

 • Kothy
  *****

  Po 5-ti letech se seriál vrací opět na NBC a to ve velkém stylu! Některé postavy se vrátily, jiné jsou zase nové. Všechno je vzhůru nohama. Lidé už o obdařených lidech (takzvaných EVOs) vědí a po velkém teroristickém útoku se skrývají. Někteří se je totiž snaží zabít nebo požít k vědeckým účelům. Hned od začátku sledujeme osudy několika hlavních postav. Nejvíc prostoru má asi Noah Bennet, který si nechal vymazat paměť. Další z hlavních linek je věnována mladému Tommymu, který dokáže nechat zmizet věci a lidi. Další příběh se zaměřuje na manželský pár Luka a Joanne Collinsových, kteří zabíjí vyvinuté lidi. Jiná linka je o dvou Japoncích, z nichž se Miko Otomo dokáže díky svému meči dostat do videohry. A poslední je o dívce jménem Malina, která dokáže ovládat elementy. Blíží se konec světa a Společnost Renautas má plán na jeho záchranu. Nakonec se věci zkomplikují a pravda vyjde na světlo. Svět je opravdu v nebezpečí a zachránit ho mohou jenom vyvinutí. Škoda trochu otevřeného finále... Líbil se mi návrat Hira Nakamury. :) "Zachraň roztleskávačku, zachráníš svět."(26.9.2015)

 • AppleCore
  *

  Oproti původní první sezóně, která byla naprosto parádní a splňovala kvality současný seriálový produkce, je Znovuzrození pád asi tak o dvanáct pater a několika milionů na rozpočtu. A protože vzhledem k vizuálu to muselo bejt točený iPhonem na selfie tyči, neb je každej záběr nepochopitelně širokej s velkou hloubkou ostrosti (což působí vyloženě amatérsky, ale hlavně to nedokáže budovat vztah k postavám ani k ději) a efekty jsou zřejmě tvořený v aplikaci z appstoru, od odpadu to dělí už jenom soundtrack. Smutný!(5.8.2016)

 • ARI50
  ***

  Znovuzrození chce něco víc a něco víc nám dat ale já v tom vidím úplně stejný potenciál a děj jen trošku jinak ale bavilo a to je hlavní.(7.9.2018)

 • Frajer42
  **

  Každý divák, který se necítí býti chronickým lhářem, musí uznat, že se tento restart nezdařil ve velkém stylu. A není to určitě jen tím, že ty nejzajímavější postavy série předešlé, zde prostě nejsou. Potěšila mě snad pouze menší účast šikmookého Hira a čtyřokého Noaha. Zápletka stála opravdu za extrémní hovínko a ukončení pokusu o restart hned po první sérii, se nemůže vůbec nikdo divit a ani údiv předstírat. Již úvodní sérii v závěru docházel znatelně dech. Tohle byl krok do přímo do hovna. Zůstala snad pouze příjemná hudba a sem tam poutavý zvrat. Seriál mi určitě chybět nebude. Slabší dva kousky.(23.1.2016)

 • baribal
  **

  Je brzo vyřknout trvalé hodnocení, ale forma se už hodnotit více méně dá. A je to bída. Je to stejně plitké jako poslední díly Heroes a jen to vypadá výrazně laciněji a RÁDOBY tajemněji. Divák prakticky nic neví a podle mého názoru to je jen proto, že tvůrci skrývají velké NIC, které bude odhaleno megatrapným finále. Doufám, že se alespoň v něčem pletu, ale už teď jsem nalomen přestat tento seriál na dobro, ačkoli jsem se na něj moc těšil.(12.10.2015)

 • JohnCZ
  ***

  Reborn trpí podobnými problémy jako původní Heroes. Dokud se děj zaměřuje na samotné postavy, trable se schopnostmi, jejich osobní život a pronásledování ze strany normálních lidí, je to skvělé a napínavé, ale jakmile se tam začnou cpát kecy o osudu, záchraně světa a začne se skákat v čase, už to stojí za pendrek. A to se bohužel stalo i Heroes Reborn, kteří se snaží být epičtí a cool, ale díky hodně levným trikům, často céčkovým hercům a slabému writingu působí, jak už tu bylo mnohokrát zmíněno, rozpačitě. Opět tu máme přehnané množství postav a opět velká část z nich je tam jakoby navíc. Celá zápletka s počítačovou hrou je hrozná a za vlasy přitažená (a to i na poměry Heroes). Na druhou stranu to ale není nijak výrazně natahované a ve 13 dílech divák dostane poměrně kompaktní děj, který má jak začátek, tak i uzavřený konec. Tvůrci si sice neodpustili menší cliffhanger pro případné pokračování, ale zásadní je, že ústřední dějová linie je uzavřená.(13.3.2016)

 • Ratemus
  ****

  Po letech jsou tu konečně opět Hrdinové, jde to více méně po stejných stopách, odkazy na staré řady jsou zjevné, staré známé postavy jsou příjemným spestřením, ale nic nového se nekoná. Největší mínus jsou stále se opakující stejné schopnosti, po třech dílech však musím říct, že se to ubírá správným směrem, není to tak nudné jako poslední tři řady, rozjeto to má dobře, teď to jen nepokazit.(5.10.2015)

 • Politik
  ****

  Podle mě je to stejně dobrý jako starý Heroes. Prostě pecička, stále 80%(25.1.2016)

 • SonGokussj
  *

  Pamatuji si hlášku mého kamaráda. Heroes bohužel nebudou pokračovat... :-( a hle! Pokračování. Resp. kéž by... Máme zde něco nemastného, neslaného. Kdykoli je představen již známý hrdina, tak je buď zabit, nebo ani neukázán. Jediný, kdo dobře hraje, je "tatík", to je vše. Ostatní vypadají, jako by se od toho distancovali... EFEKTY jsou naprosto hrůzné, horší jak v Heroes S01 a vůbec tam není to tajemno, ta nevědomost, to napětí. Mexiko guy úplně bezvýznamný příběh. "Komediální" japonec s japonkou, na to se NEJDE dívat, jak je naspeedovanej. V posledním díle to řekl přesně. "Promiň, moc kafe...". Hlavní záporačka - lol? Když může, nezabije. Když nemůže, chce zabít. Clonning guy, za začátku představen jako pan "umím vše a nejde mě porazit" je naprosto neschopný. Teleport guy - pořád kňourá. Máma od teleport guye - pořád kňourá. Táta od upíra - kňourat před smrtí svého dítěte a kňourá ještě víc po jeho smrti. Nedá se na něj dívat... Chybí tu silná kladná postava (Peter, Hiro). Chybí tu silná záporná postava (Adam, Sylar), je to NUDA. Nehorázné zklamání. Jedno z největší plusů tohoto pokračování je, že jsem si stáhl první 2 díly Heroes a koukám na ně znovu. TO JE alespoň seriál. Luxus!. Nezlobte se na mě, ale toto je naprosto ubohé pokračování. Smutných 30% || Po 10. episodě: Asi budu jeden z mála, ale tohle je fakt naprostá sra**a... O ničem. Ty postavy mě s*rou jen se na ně podívám. Dějové obraty nelogické. Oblíbené postavy se chovají naprosto blbě. Žádné tajemno. Žádná zábava. Už jsem se zmínil o těch naprosto šíleně de*ilních postavách? 3/4 z nich mi leze na nervy. Kde jsou ty časy v Heroes 1, 2, kde jsem miloval každou... A to ani nezačínám o tom, že tam všichni pořád plácají "Save the world"!!! Ta hláška byla tajemná v prvním/druhém díle... Tady se narodí 2 děti a "they will save the world".... Jen tak! Ach boha. Nebaví, rozčiluje, postavy si ani nepamatuju, hnus, brrr, pryč s tím. Zajímavý komentář: Aven. 20% || [09.01.2016]: Koukl jsem na nejnovější ep a nestačil se divit, kam se seriál posunul. Absolutně nikam. Jen **spoiler** nesympatický černoch umřel **konec spoileru**. Nic tam nefunguje, je to nudné. Ta hvězda je jen za Noaha. Ani Hero to už nezvedá :-( Finálních 15%(2.11.2015)

 • SHI-SHA
  *****

  Po 2/3 první série: konečně přišel ten zlom, který Heroes Reborn do dosavadní doby chyběl. Heroes, které jsme měli rádi jsou konečně zpět. Ve zdaleka nejlepší formě od první série původního seriálu.(7.11.2015)

 • Aven
  *

  No teda, že pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů bude taková nuda, to bych teda nečekal. V Rebornu nefunguje absolutně nic - příběh je mdlý, noví hrdinové nezajímaví a noví záporáci neschopní či přímo směšní. Jedna nasraná hvězdička za Noaha je tak akorát.(26.12.2015)

 • M.i.k.e
  ****

  První sérii jsem svého času miloval,druhá už byla o poznání slabší,třetí jsem nedokoukal a čtvrtou neviděl vůbec.Přesto jsem Heroes Reborn vyzkoušel a po úvodním dvoudíle jsem poměrně solidně navnazen na další pokračování...70%(30.9.2015)

 • MaaaR@
  ***

  Konec s01e10.(25.9.2015)

 • jasiska
  ***

  Po 5 epizódach: Heroes Reborn trpia na to isté, na čo trpeli originálni Hrdinovia a to, že dej sa posúva tak pomaly, že sa divák nudí. Ak pozerám po epizóde každý týždeň skoro zabudnem, čo sa minule stalo a navyše mám pocit, že v novom dieli sa nič nestalo. Ak pozerám viac epizód naraz, mám pocit, že som zabila veľa času bez toho, aby som niečo zaujímavé videla. Navyše sa seriál podľa mňa málo zameriava na konkrétne schopnosti týchto evos, čo je vlastne to, čo robí celý koncept cool. Ešte aj vykreslenie nespravodlivého zaobchádzania s evos v spoločnosti je nejaké nedotiahnuté. Nevidím to ružovo pre budúcnosť seriálu.(19.10.2015)

 • VanTom
  ***

  Hrdinové se vracejí, stejní jako dřív - akorát svět komiksových seriálů se v mezidobí posunul o kus dál. Mezi nevýraznými postavami se standardními, nebo až absurdně originálními schopnostmi (např. přenesení do počítačové hry) si těžko hledat oblíbence; hlavně ale zažehnání megalomanské hrozby celosvětového vyhynutí závisí opět na předurčeném osudu, proroctví a vyvolení, nikoliv na spontánních rozhodnutích. A to už mi připadá vyšlé z módy, i když nakonec se zamotaný příběh cestující časem rozvinul vcelku poutavě.(4.2.2016)

 • iXtr3m3
  ***

  Do času, kým sa zistí, o čo ide, je to fakt že neskutočne pútavé. Potom to hrátky s časom síce miernie pozmenia, ale napriek tomu sa už žiadne prekvapenie nekoná. Keďže vieme, čo a kedy, tak už len čakáme, kto a ako.(27.5.2018)

<< předchozí 1 2 3 4
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace