The Horror of Party Beach

USA, 1964, 78 min

Del Tenney

Del Tenney

Gary Youngman

Další z řady béček s příšerou 60 let. Tohle navíc má i děsnou hudbu k tomu a tancující puberťáky ve stylu Jazzu. Je to děsný. Ale upřímě scény s monstrem jsou celkem krvavé a film se nebojí moc masakru. Takže mrtvol je tu poměrně dost a myslím že tady vzal Corman inspiraci k Humanouids from the deep. Monstra jsou sice sem tam dost zábavná ale na béčkovost poměrně ujdou. Béčko který mě celkem pobavilo.(3.12.2013)

• ondrula

Fakt hodně velká sračka. Papundeklový oblečky příšer, který na sebe navlíkli komparzisti, by neobstály ani ve Studiu kamarád. Jinak je zajímavý pozorovat, jak se v šedesátejch letech holky s oblibou chovaly jako kurvy, stejně jak dnes.(6.7.2011)

Plakátové.info: NIKDO NEBUDE VPUŠTĚN NA PROMÍTÁNÍ, DOKUD NEPŘIJME PLNOU ZODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNOU SMRT ZE SAMÉHO ZDĚŠENÍ!!!___Poněkud nadnesený příslib tvůrců, že je toto první čistě hororový muzikál, splňuje pouze první polovina. Tu si nejvíc užijí diváci, kteří si libují v častých pohledech na dívky v bikinách a oldie hudbě ve stylu Beach Boys a jim podobných. Zbytek stopáže zaplňují časté ataky srandovních monster (takový neurčitý kříženec slepice a ryby), hlavně za tmy, kdy nejčastější obětí jsou výhradně ženy a nechybí takové lahůdky, jako hromadný útok na dívčí internát atd. Ale celkově vzato, odhlédnuto od tupých dialogů typu: „Také věříš tomu, že líbání je nezdravé?“ – „Nevím, já jsem nikdy…“ – „Nikdy jsi nebyl políbený?“ – „Ne, nikdy jsem nebyl nemocný.“, čekal jsem výsledek o mnoho horší. Levné to úplně nebylo, vše je točeno v reálných exteriérech, příjemná hudba potěšila a velmi častý výskyt monster v téhle celkem příjemné béčkové zábavě spolehlivě zaháněl případné znechucení.(1.4.2012)