Nechápu a asi ani nepochopím, co to tu má být za sraz odpadářů ? Bez ohledu na to, co se komu nelíbí, nad čím vlastně brečí, tak to byla velmi zajímavá podívaná a to i bez provázanosti děje jednotlivých nahrávek. Však co tomu chybělo ? Snaželi se vycházet vstříc realitě GO pro kamerama a dalšíma věcma, pokud to tu někteří hateři ještě nepochopili, tak to bylo záměrně takto udělané tak proč to odsuzovat ? Chtěl bych vidět vás jak něco takového natočíte. Pro mě osobně je tohle jeden z nejpovedenějších dílů (ano má to i své zápory, výpadky, rušení, přebíhání z jednoho dílu do druhého, ale co se týká brutálnosti v některých dílech paráda. Jestliže jsou skejťáci co na tom sakra chcete hodnotit (amatéřinu či co ku*a?) ? Co by to mělo za smysl jezdit vedle nich a natáčet je ? Však by se stal jako první obětí kameraman, vtipné to tu číst.(1.4.2015)

• George Stobbart

Rok sa s rokom zišiel a tretie pokračovanie vcelku úspešnej hororovej antológie V/H/S je na svete. Pokračujúc vo found footage trende tu máme tentoraz 3 (skoro 4) príbehy, ktoré sa však už vykašľali na tradičný koncept VHS pások, tak ako sa vykašľali aj na príbeh od režiséra "The Apparition", ktorý tu mal pôvodne byť tiež. Dejovo to tentoraz na oko spája zbytočná story "Vicious Circles" (odpad!) – od režiséra "Deadgirl", predstavujúca zmätenú policajnú naháňačku spojenú s potrebou natáčania všetkého možného. Prvý oficiálny príbeh "Dante the Great" (odpad!) – od režiséra "Dance of the Dead", je o kúzelníkovi, ktorý získa nadprirodzené sily. Otrasný hlavný predstaviteľ a detsky naivné spracovanie to však ťahajú niekam do afektovanej, primitívnej trápnosti. V "Parallel Monsters" (2*) – od režiséra "Timecrimes", chlapík vytvorí prístroj, ktorý mu umožní dostať sa do zrkadlovo obráteného sveta, kde stretne svoje druhé ja. Síce zaujímavé, ale (negatívne) divné a trikovo pochybné, no stále je to asi jediná poviedka, ktorá tu stojí za pozornosť. Záverečný "Bonestorm" (1*) je o skejťákoch, ktorých pri natáčaní videa v Tijuane začne prenasledovať vražedný kult. Od režisérov nudnej konverzačky "Resolution" je táto vyvražďovacia gore jazda síce prekvapením, ale podobne ako story o kúzelníkovi na mňa pôsobila zbytočne detsky a prvoplánovo. Celkovo teda strašná slabota; s kvalitou, spracovaním i nápaditosťou to s V/H/S ide poriadne dole a ďalšie pokračovania si to podľa môjho názoru už nezaslúži.(20.10.2014)

Pridám sa ku sklamaným fanúšikom predošlých častí. Už samotný systém tejto antológie nieje stavaný rovnako, ako pred tým. A to je hlavnou chybou. Vytvoriť niečo nadrozmerné, až mýtické nebola dobrá voľba. Prečo nestačilo len tajomné mystérium, ktoré obklopovalo nájdené VHS v minulých dieloch? Zredukoval sa aj počet poviedok, ktoré samé o sebe niesu nič moc a pritom to z traileru vyzeralo na zatiaľ najlepšie mäso. Takže ak sa ešte niekedy prihodí nejaká V/H/S ( vzhľadom na koniec tejto časti to tak nevyzerá ), hoďte to prosím páni naspäť do starého dobrého kabáta.(25.11.2014)

• rollman1

Tak tohle ne, opravdu ne. Třetí díl FF povídek, který svým mladším bratříčkům nesahá ani po VHS pásku. Nehoráznej, lobotomickej výplach, kterej nudí, prudí a otravuje. První povídka s Názvem Dante the Great(Cock) je podle mě nejlepší. Kouzla spojená s hororem? Proč ne. Nějaké to gore, potenciál promarněný, ale nenudil jsem se (3*). Další povídka s názvem Chlap a velká mikrovlnka byla ta největší odpadovka co kdo mohl natočit. Průser jako sviň(odpad). Třetí povídka s názvem Čtyři kluci tenkrát v Mexiku byla celkem fajn, až na to, že mi přišla děsně amatérská a ke konci mě už nudila.(1*) A příběh provázející celým filmem? Strašnej průser....(odpad).(23.10.2014)

• kaylin

Ani povídka se snahou natočit něco skvělého, ani povídka ze skateparku vás nevytrhnou a film by fungoval i bez nich, možná ještě lépe. Nemyslím si ale, že je to až takový průser, jen ty filmy celkově prostě nevynikají. Není zde žádná pecka, která by vás ohromila, vše je spíše průměrné až podprůměrné. A právě v takovém duchu je i film „V/H/S: Viral“ jako celek, kdy vás prostě nechytne.(31.12.2015)

• - Pôvodne sa mal na filme podieľať aj Rob Zombie, ale po nezhodách so štúdiom sa spolupráca neuskutočnila. (Marceloo)

• - Pri záverečnej scéne v dodávke, je na jednej z obrazoviek premietaná poviedka „Safe Haven“ z V/H/S/2 (2013). (Marceloo)