Rico a Oskar, malí detektivové

The Pasta Detectives

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Německo, 2014, 96 min

• lardko

Naprosto trapná blbost o ničem !(10.9.2016)

Humorně laděný příběh s detektivním zauzlením. Pro mě velmi příjemné překvapení, když jsem zjistil, že jde o německou produkci. Rico vypadá jako vafle politá bílou čokoládou. Věděli jste, že piraně jsou dravé ryby s ostrýma zubama z čeledi tetrovitých? Zraněné zvíře nebo i člověka rozcupují během pár sekund na úplně malé kousky.(20.8.2017)

I přesto že se jedná o dětský film z německé produkce, tak Rico a Oskar jsou velice slušným filmem. Z počátku je to především komedie, kdy se dozvíte, kolik dětí se v Německu a Berlíně každoročně zraní. Ujistíte se, jak funguje gravitace a jakmile budou z prsou věšáky, tak je potřeba se poohlídnout po nových nebo si najít jinou práci. Ale stejně nejlepší scénami jsou ty s těstovinou na ulici a především ta ve stánku na zmrzlinu. Poté se tahle komedie mění spíš v dětskou detektivku, kdy je Oscar unesen a už to taková sranda není. [54. hodnocení, 5. komentář, 46%](21.7.2019)

• taver

Bohužel další ukázka tragičnosti německé kinematografie. Retardovaný chlapec a jeho dobrodružství. Dialogy o ničem. Doporučuji shlédnutí pouze v případě, že se vážně nemáte rádi!(19.4.2018)

Docela napínavá a celkem i zábavná dětská detektivka. Bavil jsem se fakt dost, až mě to samotného překvapilo. Navíc Karoline Herfurth..btw. Davida Krosse jsem vůbec nepoznal a Ronald Zehrfeld vypadá jako Brendan Fraser.(7.5.2017)