Láva

Lava

Krátkometrážní / Animovaný / Romantický

USA, 2015, 7 min

Velice nedoceněný kraťas k "V hlavě" - aktuálně 64%. Velice pěkně zpracovaná ta "obyčejná" věc, viděno v AJ, ale i úplně bez zvuku to dává smysl jak má. Takový opak "Lifted", který je celý postaven na originálním nápadu. (Dát tomuto 1*, zatímco maškarní sr___y zde dosahují závratného hodnocení, je mimo soudnost.)(26.7.2015)

Lava je kraťas, ktorý je síce detský, naivný, tak romantický, až je takmer patetický. Ale kto má v sebe aspoň trošku dieťaťa a nebráni sa romantike, nebude môcť odolať. V kinách slúžil ako predfilm pre Inside Out. Pixar proste vie podať na malom priestore tieto pekné/milé myšlienky.(10.3.2017)

Tma. Disney zámek. Pixar nápis. Skákající lampička. Jupí, už to začíná! Ostrov? Sopka? "V hlavě" měla být nějaká zpívající sopka? No, dost netradiční úvod animáku. Ale co, za chvilku se tam přece musí ukázat ty malinkaté postavičky...ale tohle je fakt nějaké divné...že by to byl kraťas? A ono buch ho. No, pěkně nás zmátli, až jsme se začali dívat na vstupenku, jestli sedíme ve správném sále :-). Ale celkem jako slabota na poměry kraťasů od Pixaru. Byla jsem ráda, že tak "V hlavě" nezačíná. 40%(26.8.2015)

• dom156

Když jsem to viděl, měl jsem strach že jsem s přítelkyní šel do jiného sálu než jsem měl. Naštěstí tato hovadina o ničem brzy skončila a konečně začalo to na co jsme se těšili. Myslím si že těch 7 minut se dalo využít smysluplněji než že tam skoro po celou dobu zpívá sopka. Animace je jako z dob krále klacka a vůbec to postrádá smysl to šoupnout před film V hlavě. Za mě jasnej palec dolů.(16.12.2015)

• Stanislaus

Tohle bylo nejspíš asi poprvé, kdy byl předfilm kvalitativně úplně jinde jak celovečerní animák, jelikož úžasnému V hlavě předcházela tato prazvláštní podivnost o zpívající sopce, která vyznává lásku jiné sopce. I když byla animace pěkná, tak ten příběh to prostě všechno zabil, a vedle toho mi ústřední píseň přišla jako vykrádačka Somewhere Over the Rainbow od Israela.(26.1.2016)