poster

Láva

 • USA

  Lava

Krátkometrážní / Animovaný / Romantický

USA, 2015, 7 min

 • P1tr
  ****

  Romantický a pohodový kraťas oplývající chytlavou hudbou a ještě chytlavější pozitivitou, která je nebezpečně nakažlivá. Samotný námět by fungoval asi o něco lépe v ještě o trošku kratším formátu, neboť po chvíli už nemá příliš co nabídnout, ale díky špičkovému audiovizuálnímu zpracování lze tento nedostatek přehlédnout a užívat si tuto poetickou jízdu, která dokáže obohatit mezilidské vztahy a znám páry, které si potvrzují lásku pomocí titulní písničky tohoto kraťasu, což jen dokazuje jeho povedenost.(31.3.2018)

 • Arach.No
  ****

  Moc pěkný pixarovský předfilm, který je zde velmi podhodnocený. Podle komentářů hlavně od těch, kteří ho viděli přezpívaný do češtiny. Jak můžou někteří hodnotit písničku na základě její předabované verze, to mi hlava nebere. I v angličtině jsem si na ni musel chvíli zvykat, ale nakonec emoce v tomto krátkem filmu fungovaly jak měly. Přestože Lava nepatří k tomu nejlepšímu mezi kraťasy od Pixaru, byl to velmi příjemný předfilm, který mě správně naladil na vynikající hlavní číslo.(27.7.2015)

 • Lady_Gaga
  ****

  Tak já tedy hromadné zklamání nesdílím, protože krátká balada o lásce dvou sopek mě uchvátila. O to víc, že jsem nic takového před animákem V hlavě nečekala. Bylo to roztomilé, nečekané a já vnímala jako něžné pohlazení od tvůrců Pixar a nevím, proč bych nutně od nich měla očekávat humornou scénku. Byla jsem nadšená a příběh mě bavil. Bylo to neobvyklé a tak krásně romantické...(28.9.2015)

 • kaylin
  ***

  Co si budeme povídat, z té animace, která se na nás od počátku hrnula, mi prostě spadla huba. Naprosto skvělé vykreslení přírody, ostrova, zvířat. Bohužel jsem měl opravdu jen pocit, že je to o té úžasné animaci, protože příběh byl jen takové hezké zalíbení se divákovi. Ono do není špatné, ale nic zásadního to neřekne. Prostě dojemně hezký filmeček, který vyniká grafickou stránkou.(3.8.2015)

 • Hollohlaway
  *

  Za prvé, je to dlouhé. I kdyby to bylo o polovinu kratší, tak by to pořád bylo moc dlouhé. A že je to dlouhé mi vadí proto, že za druhe, je to nudné! Žádný vtip, žádný děj, žádná invence. Je to statické, snaha o lyričnost a romanci je vysloveně směšná, jakože zamilovaná sopka? Prosím? Viděno jako předfilm V hlavě a k nepřečkání...(27.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace