poster

Bitva o Gallipoli (TV seriál)

 • Austrálie

  Deadline Gallipoli

 • Slovensko

  Bitka o Gallipoli

Válečný

Austrálie, 2015, 197 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

 • gogo76
  ***

  Najväčším ťahákom bol a je Sam Worthington a pre mňa osobne i téma 1. svet. vojny, ale okrem dobrého hereckého obsadenia je to typický zástupca kategórie "tv film". Všetko ostatné je príliš priemerné a príliš rozvláčne. 60%.(16.12.2018)

 • Aky
  ****

  Povedený film o už dnes nepříliš známé epizodě první světové války, v níž neschopné britské velení vedlo do záhuby tisíce australských vojáků, jež od naprosté zkázy zachránil tlak novinářů. Realistická válka, výteční herci. Děj se zpočátku trošku motá v přemíře postav, ale jakmile se jejich charaktery trochu prokreslí, je docela strhující.(3.10.2016)

 • Cheeter
  ****

  Můj druhý film týkající se Gallipole. Na rozdíl od toho prvního přímo věnující se bojům. A líbil se mi velmi. Pohled novináře, takový film jsou dlouho neviděl. Aspoň, co se válečného žánru týče. Potěšili mě velmi herecké výkony, zvláště pak Sam Worthington. Ono herec, který v mladém věku nehrál ve válečném filmu, jako kdyby nebyl...(22.1.2017)

 • Remivsremi
  ***

  Zkratkovité a nepřesvědčivé. Dva díly byly pro tuto látku málo a tak v mnoha momentech děj působí uspěchavě, nekonzistentně a nudně. Raději vyzkoušejte sedmidílnou sérii Gallipoli ze stejného roku. Budete mnohem spokojenější. 50%(2.12.2017)

 • Pttak
  ****

  Tak dobrý určitě jako sedmidílný seriál Gallipoli ze stejného roku to fakt určitě nebude, říkal jsem si a proto jsem taky žádný zázraky od tohohle snímku neočekával. Každopádně se to taky potvrdilo. Kdyby se to celé zmenšilo do kratší stopáže, určitě by to jako celek působilo líp, ale i přesto si myslím, že fanouškům válečných filmů tenhle seriál stojí za shlédnutí.(15.11.2018)

 • janesX
  ***

  Mínusom tohto seriálu je (podľa môjho názoru) nuda. Tú zapríčiňuje ako scénár, tak aj herci, ale hlavne strih, pretože ten mohol ešte v poslednom štádiu niečo vylepšiť. Totiž scény kde sa rozpráva sú akoby hluché- postavy toho veľa nenahovoria a ich často nudné dialógy pôsobia veľmi pomaly a rozťahane (žeby tou Austráliou?). Herci tomu tiež moc nepomohli a väčšinou nedokázali vytvoriť potrebné emócie alebo napätie pri tak závažnej téme. Ale na TV miniseriál je to ok.(20.5.2017)

 • deLaFere
  ***

  Bohužel velmi nepřesvědčivé, byť se tvůrci snažili držet historických faktů. Film postrádá napětí a herci působí velmi nesympaticky. Přesto vyjádření opravdu obřího zmaru u Gallipoli se tam nachází, ale z hlediska kinematografie dost neatraktivně a tím opravdu nemyslím kulervoucí válečné scény.(28.12.2017)

 • bif
  ***

  První část je velmi nadějná a natočená s láskou pro detail. Hlavní postavy jsou zajímavé a vše vypadá dobře. Druhá polovina je ale vyloženě nudná a emoce, které jsou divákovi servírované prostě nemají skoro žádný dopad. Ve výsledku jsem mírně zklamán. Příště by to chtělo míň pisálkovství a trošku víc válečných dramat.(5.3.2017)

 • brasek
  **

  Nudný príbeh, ktorý privedie diváka až do Gallipoli, ale otázne je či ho to bude ešte baviť. Mňa to nebavilo až príliš skoro. Mal som pocit zbytočného balastu, ktorý sa valí na mňa zo všetkých strán.(12.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace