Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• Vojťas

Trapárna s nesympatickou Jaime Pressly. V komediálním seriálu Jmenuju se Earl se dala strávit, ale to co předvádí tady je naprosto iritující. 20% [skončil jsem po pilotu](9.7.2014)

• milka

Po 3 dílech: Žádná komediální sláva. Jennifer Falls není vyloženě průserovým sitcomem, u něhož byste si hrůzou mlátili hlavou o klávesnici a proklínali debilitu a špatný vkus tvůrců. Do nadprůměrné a zajímavé taškařice má však novinka také zatraceně daleko. Nenabízí totiž nic nového pod komediálním sluncem, charaktery se pohybují od nezajímavých po vyloženě otravné a ani povědomé tváře Jaime Pressly a Ethana Supleeho se nepodařilo tvůrcům nijak vytěžit. Tento kousek se zkrátka mezi natřískanou konkurencí ztratí ještě dříve, než pořádně začne.50%(24.6.2014)

• Lacike

Hodnotenie po dvoch dieloch: je to velmi nudny serial v ktorom vôbec nefunguju vtipy a postavy sa spravaju az prilis debilne vdaka comu pôsobia nesympaticky. 2* davam len za herecke obsadenie. Jaime Pressly, Missi Pyle, Ethana Suplee mam rad, ale tu nemaju priestor predviest cokolvek vtipne. 3/10.(16.12.2014)

• Jayem

Po dvoch častiach slabota. Nuda bez vtipu.(7.7.2014)