Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Lacike
  **

  Hodnotenie po dvoch dieloch: je to velmi nudny serial v ktorom vôbec nefunguju vtipy a postavy sa spravaju az prilis debilne vdaka comu pôsobia nesympaticky. 2* davam len za herecke obsadenie. Jaime Pressly, Missi Pyle, Ethana Suplee mam rad, ale tu nemaju priestor predviest cokolvek vtipne. 3/10.(16.12.2014)

 • Vojťas
  *

  Trapárna s nesympatickou Jaime Pressly. V komediálním seriálu Jmenuju se Earl se dala strávit, ale to co předvádí tady je naprosto iritující. 20% [skončil jsem po pilotu](9.7.2014)

 • milka
  **

  Po 3 dílech: Žádná komediální sláva. Jennifer Falls není vyloženě průserovým sitcomem, u něhož byste si hrůzou mlátili hlavou o klávesnici a proklínali debilitu a špatný vkus tvůrců. Do nadprůměrné a zajímavé taškařice má však novinka také zatraceně daleko. Nenabízí totiž nic nového pod komediálním sluncem, charaktery se pohybují od nezajímavých po vyloženě otravné a ani povědomé tváře Jaime Pressly a Ethana Supleeho se nepodařilo tvůrcům nijak vytěžit. Tento kousek se zkrátka mezi natřískanou konkurencí ztratí ještě dříve, než pořádně začne.50%(24.6.2014)

 • Jayem
  **

  Po dvoch častiach slabota. Nuda bez vtipu.(7.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace