poster

冰封俠 時空行者

 • Čína

  Bing feng xia: Shi kong xing zhe

 • Čína

  冰封侠:时空行者

Komedie / Akční / Fantasy / Romantický

Hong Kong / Čína, 2018

Režie:

Raymond Yip

Scénář:

Mark Wu

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • LangiJ
  ****

  Tak já půjdu proti proudu :) Jednička se mi líbila a tohle taky, je to ve stejném duchu a navazuje to tam, kde jednička skončila. Dozvídáme se další podrobnosti o Che Jingovi a jeho čtyřech přátelích, nejen něco málo z jejich mládí, ale i o jejich životě v minulosti, dalších krocích v současném Hongkongu a odkrývají se skutečnosti, které předurčily jejich výlet do budoucnosti. Na Asii je to relativně krátký, takže tam není žádná vycpávka a děj odsýpá. Donnie fajn jako vždy, akce pěkná. Nemůžu si pomoct, ale bavila jsem se, občas mi prostě takovýhle nenáročný filmy sednou. Přeloženo.(3.1.2019)

 • Cvalek
  ****

  Zábava i akce super, spokojenost tak samo jako u prvního dílu. Akorát jednička se mi zdá víc zábavnější asi proto že se odehrává pořád v budoucnosti ale i tak jsem se bavil a film jsi vychutnal. Ta romantická linie se mi moc nelíbíla kromtoho jinak super.(2.1.2019)

 • Mukade
  odpad!

  natočené pacientami uzavretého oddelenia čínskeho blázinca v rámci pracovnej terapie(1.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace