Bing feng xia shi kong xing zhe

• Hongkong

冰封俠 時空行者

• Hongkong

Bing fung hap si hung hang ze

• Čína

Bing feng xia: Shi kong xing zhe

• Čína

Fion Li

Masky:

Jingjing Ma

• Rominator

He Ying (Donnie Yen) se musí vrátit do své doby, aby zachránil rodnou vesnici... K divákovi se dostává pokračování s velmi jednoduchým příběhem a otevřeným koncem. Film nabídne velmi málo akčních scén s nezajímavou choreografií. Ip Man 4 to snad jistí, protože tohle byla opravdu slabota. HODNOCENÍ 30%(20.1.2019)

Tak já půjdu proti proudu :) Jednička se mi líbila a tohle taky, je to ve stejném duchu a navazuje to tam, kde jednička skončila. Dozvídáme se další podrobnosti o Che Jingovi a jeho čtyřech přátelích, nejen něco málo z jejich mládí, ale i o jejich životě v minulosti, dalších krocích v současném Hongkongu a odkrývají se skutečnosti, které předurčily jejich výlet do budoucnosti. Na Asii je to relativně krátký, takže tam není žádná vycpávka a děj odsýpá. Donnie fajn jako vždy, akce pěkná. Nemůžu si pomoct, ale bavila jsem se, občas mi prostě takovýhle nenáročný filmy sednou. Přeloženo.(3.1.2019)

• corpsy

Highlanderovský koncept, sa tu dostáva na svoj ( pomyslený ) vrchol. Ale akcia, na svoje minimálne pôsobenie. Ak sledujete ázijskú akčnú fantasy, rozhodne čakáte ( a aj tí intelektuálne založení diváci ) niečo, čo vás posadí do kresla. Aspoň jedna jediná scénka, jedna jediná...naozaj jedna jediná. A predsa nie. ICEMAN 2 je podobne zamrznutý, ako názov napovedá.(27.2.2019)

Zábava i akce super, spokojenost tak samo jako u prvního dílu. Akorát jednička se mi zdá víc zábavnější asi proto že se odehrává pořád v budoucnosti ale i tak jsem se bavil a film jsi vychutnal. Ta romantická linie se mi moc nelíbíla kromtoho jinak super.(2.1.2019)

• Mukade

natočené pacientami uzavretého oddelenia čínskeho blázinca v rámci pracovnej terapie(1.1.2019)

• Raziel811

Bohužel stejné zklamání jako první díl. Yen působí, že na dvojici filmů kývl jen pro peníze, bez většího zájmu o kvalitu. Ono to celé působí trochu televizně a hlavně bez špetky jiskry. Botky tu defakto nejsou a jen se chodí a mluví, ale ani to není přesvědčivé.(19.1.2019)