Ingyeogongjoo (TV seriál)

The Mermaid

Surplus Princess

Drama / Fantasy / Romantický

Jižní Korea, 2014, ? min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Někdy jsem se smíchy za bruch popadala, někdy jsem to bezmyšlenkovitě projížděla. Je to ale fajná oddychovka. Ten konec... no, hrozně uspěchaný a v podstatě neuspokojivý (LOL).(17.1.2015)

Jsem zatím u šestého dílu. A už jsem do toho zamilovaná. Jsem ráda za menší množství dílů. Uvidíme jak se to ještě vyvine. Ale už teď jsem ochotná dát 4*..... S koncem jako s tím úplným koncem nebudu nikdy spokojená, pokud neudělají season 2. Myslím, že na to bude dost lidí čekat. Jen doufám, že se toho u JK dočkáme.... takže je to teď na 3* pokud neudělají pokračování.!(4.1.2015)

Je to smutné, že sa tento seriál neuchytil a počet dielov znížili na 10. Za kameň úrazu považujem nápad púšťať iba jednu epizódu týždenne, ktorá bola ešte aj sama o sebe skrátená - nestihne to ľudí strhnúť, a aj ja sama som mala niekedy problém spomenúť si, čo sa tam vlastne minulý týždeň dialo. Dávam 4* pretože mám k tejto dorame citovú väzbu. Keď som bola v Seoule, tak som v auguste videla jej natáčanie. Dokonca som hovorila s režisérom, ktorý mi prezradil spoiler. Ten sa však žiaľ nestihol ani odohrať. Napríklad, ak si spomínate, v prvej epizóde bol usmievajúci autobus. Tento autobus mal neskôr meniť náladu a vyjadrovať emócie hlavnej postavy.(12.10.2014)

Osobně se mi Mermaid celkem líbila. Úplně mi není jasné, proč Korejci v poslední době dělají "remaky" kdečeho, ale jejich pojetí je většinou tak neotřelé, že by člověka nějaká inspirace někde jinde skoro nenapadla:) Mrzí mě, že došlo na tak brutální zkrácení, což je na tom konci opravdu hodně znát a možná, že jinak bych dala o hvězdičku víc. Není to nijak zvlášť inteligentní příběh, ale ten humor mi sedl (obzvlášť mě pobavila parodie na G-Dragona a jeho 'Croocked') a jako oddychovka se to hodí.(14.10.2014)

Tak a je to, máme dokoukáno. Největší škoda tolika málo dílů! Ale no ták, konečně něco originálního, neuvěřitelně zábavného (že se na to díval i můj přítel!), zároveň roztomilého a místy smutného a oni to zkrátí na pouhých deset dílů. Bo-ah Jo nemohla být roztomilejší. Její hladové scény neměly chybu, docela se těším na její další výkony. Joo-wan On taktéž v hledáčku.(21.11.2016)

• sara93

Nevím jak tohle hodnotit . Viděla jsem pár dílů . Usínala jsem u toho , tak si toho moc nepamatuju .(13.4.2016)