Deportace (festivalový název)

White People

(neoficiální název)

Drama / Horor

Švédsko, 2015, 82 min

Zajímavý film, kteří se ze začátku tváří zvláštně temně, skoro až depresivně, ale tenhle potenciál rozhodně nenaplní. Místo toho se snaž o nějaký komplikovanější příběh, což mi zrovna v tomhle případě přišlo až zbytečné. To tajemno se celkem rychle vytrácí a najednou už ke konci není tolik o co stát.(29.12.2016)

• berusche

Ty hvězdy jsou za obrovskou atmosféru, ty co chybí jsou za absenci jakéhokoli rozuzlení a příběhu. Tahle slušně vypracovaná a gradující bublina, která minimální aspirovala na transplantační turistiku v přímém přenosu, vyvolala v celém sále se závěrečnými titulky otázku: WTF?(16.11.2017)

• Cheeter

Očekával jsem více, celé to bylo mdlé, chyběl nápad, jiskra, v podstatě cokoliv. Nápad dobrý, zpracování mohlo být jistě lepší.(3.1.2018)

• BlackWizard

Uz len z toho interieru sa dalo vytrieskat viac.Horor ani najmenším náznakom.Netreba vidieť(24.11.2017)

• - Film se natáčel ve švédských lokacích v Göteborgu a Uddevalle a ve finském Oulu. (Zlatohlávek)