Mstitel bezpráví 3

• USA Bad Asses on the Bayou (více)

Drsní důchodci Frank Vega a Bernie Pope se znovu scházejí. Tentokrát vyrážejí na svatbu kamarádky do Louisiany. Pohodová dovolená na americkém jihu se rychle mění v akční jízdu plnou chaosu a násilí. Frank a Bernie musí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Naštěstí na to nejsou sami. Ještě je tady třetí mstitel bezprácí z domova důchodců Earl. Společně se nekompromisně pustí do únosců, kteří jim unesli kamarádku a požadují tučné výkupné od jejího otce. (TV Prima)

Jizni Tlapa

A rakváčská série pokračuje trojkou. Je to jak přes kopírák, ale vem to čert. Ledvinka pořád frčí a scénář je ještě pořád na kvalitní hlaškovací úrovni! Doplněno o kvalitní Negro kejvaci muziku je to pořád solidní pokoukáníčko!!! pojď do mě čtyřko !!! ()

ywo666

Taká neskutočná blbosť a občas sa to tvári úplne vážne. Kvalita sa drží úrovne predošlích dielov. Ako je pravda, že už sa to trošku opakuje, ale občas ma to fakt rozosmialo. Trejova kapsička, děvkár Glover sú klasika. John Amos zapadol dobre. Majú páni našlapnuté aj na štvorku a už teraz som zvedavý aký dedo posilní tím. (prosím prosím nech ukecajú Arnieho, ten by tam sadol ako riť na šerbel). Či je to trochu lepšie alebo trochu horšie ako prvé dva diely už presne neviem. Každopádne nenudil som sa, 3.5* dám. A kedže som dal 4* predošlým dielom nebudem škrob a zaokrúhlim hore. A Mexican airlines by som letieť nechcel. ()

herr_carter

Svižné tempo dvojky si udržuje, ba co víc - nastavenou laťku ještě zdvihla a tak je trojka nejparádnějším dílem z celé série, tyhle dva dědky bych nasraný fakt potkat nechtěl, mimochodem..."děkujeme, že létáte s mexickými aerolinkami"........................moje hodnocení = 8 z 10. ()

sedm.1

Drsní důchodci potřetí a i když to jde tedy s kvalitou díl od dílu dolu víc a víc, a to už i ten první, nejlepší, stál za starou bačkoru, tak mě to přesto i tentokrát nějakým neuvěřitelně záhadným způsobem bavilo. Je to totiž asi něco jako třeba série Sharknado, neskutečně pitomé, špatně natočené, mizerně zahrané, s neuvěřitelně trapnou zápletkou, dementní akcí a neskutečně zoufalými efekty a já nevím co ještě všechno, a přesto chci, ba dokonce potřebuji, vidět další a další díly, neboť si jednoduše získali mé srdce :-). Základ nicméně je, že to tvůrci celé neberou ani trochu vážně, jsou si vědomi, že točí brak, a tak si dovolí věci, kterými si mě zkrátka dokážou získat, a to hlavně svou upřímnou zábavností, nápady, které si regulérní filmy jednoduše nedovolí a tak šílenými scénami, momenty a dialogy, že jejich jedinečnost je praktiky až neohrozitelná. Samozřejmě divák musí být obrněn nehoráznou tolerantností vůči všem těm až nemyslitelným nesoudnostem, ale ono je to až děsivé, jak to ve výsledku i fakt celé docela funguje, nicméně já to beru v první řadě především jako nekonzervativní zábavu bez hranic a bavím se víc než slušně. Trejo s Glover tu jsou každopádně nehorázní týpci, hláškující jak málokdo, takže co dodat, je to filmový "bizárd" a je jen na každém, jak k tomu přistoupí a podle toho bude pak i odměněn. ()

TERRORDROME

Trejova fazuľou kŕmená Zlá Riť to aktuálne doprdela do štádia trilógie a podľa záveru to vyzerá že sa ešte nehodlá zastaviť. Táto séria o hrdinných gerontoch je vlastne čosi ako žobrácka verzia Stalloneho Expendables a tretí diel si po stránke zábavy stále drží rovnakú úroveň. Starčokovia sa tentoraz vyberú na svadbu a nie je možné že by sa vždy neomylne nepriplietli k nejakým zločinom na ktoré sú kompetentné orgány krátke, respektíve je im to u riti a tak je jedinou možnosťou nasadenie dvojice zhúžvaných naftalínov, schopných na počkanie zlikvidovať akúkoľvek zločineckú organizáciu. Nejaký smradľaví spotení Ku-Klux burani z Lujzijány čo chlastajú Múnšajn pre nich nepredstavujú väčší problém. Scéna keď sa tí dvaja veterníci "bojovo" vystrojili a vyrazili konať spravodlivosť bola skrátka parádna. A keď robia svojráznu raziu v bare, alebo si to rozdávajú s fešnou karatistkou sú na popukanie. Danny Trejo alias Frank vega stále vyzerá ako Fidel, rozdáva buchnáty a strká si všetko do milovanej buzitašky. To Glover nahodil image kombinujúci tepláky s kožušinou takže vyzerá ako pasák z relácie Cvičme v Rytme, ale napriek dojmu ťažko artritickej zdochliny dokáže pohotovo zmasakrovať kdejakého vidláckeho gangsta šmejda. Zlé rite predvádzajú na chlp presne to čo majú, chodia z miesta na miesto, dávajú špatošom do držky a decentne fuckujú pre pobavenie publika. Kto považuje predchádzajúce diely za blbé, týmto sa to asi nezmení. P.S. scéna s havarujúcim lietadlom je vystrihnutá z filmu Air America, ale tentoraz ma to asi vďaka celkovej grotesknosti na počudovanie nesralo. ()

warrenur

Film ani ustredna dvojica nefugnovala tak, ako som si predstavoval. Prislo mi to cele akesi silene a tazkopadne, neviem si pomoct. Hoci par podarenych hlasok, ci tahov tam bolo. Zial slabota a za mna skoda straveneho casu. ()

KNTRFKT

Dárkové balení rohypnolu, prostenalu, tentokrát vylepšené o urynal akut opět přináší Špatné zadky, neboli Duo prostatiků opět řádí. San Quentinská věznice ve spolupráci s muklem desetiletí - Dannym Trejem přibrala do svého mužstva pár extra připečených negrů a vytvořila tak (alespoň pro mě) opravdu velmi ZAPOMENUTELNÝ zážitek. A tak se zase jednou stalo, že film, který nese přívlastky jako "akční" a "komedie" mi na hubě vyčaroval úsměv pouze jednou, a to v okamžiku, kdy jsem dostal mozkovou mrtvici a byl chvíli bez sebe. Samozřejmě nepočítám okamžiky, kdy jsem si málem rozplácal stehna jezdeckým bičíkem, když jsem si do nich řezal při tak kokotsky vtipných scénkách, jako je zapínání kalhot kolem tlustých panděr, nandavání ledvinky a čelenky, nebo třeba neustálá potřeba Glovera jít si vysrat střeva. ()

rublik05

Vaříme z vody vol. 3. Třetí Bad Ass, kvalitativně nejslabší pokračuje přesně v tam, kde předchozí díl skončil. Respektive se pokračuje dál, stejný děj, stejné tempo i stejný styl humoru. Takových dílů by mohlo vzniknout nespočet, vlastně celý seriál by mohl být o dvou dědcích, kteří berou spravedlnost do vlastních rukou. Zdali to stačí na celovečerní film, těžko říct. Snad už si tvůrci dají pokoj a nebude čtverka, to by byl už fakt úlet. Nicméně tím nechci tvrdit, že by se jednalo o nějaký průser, pořád se jedná o slušné béčko plné vtipných hlášek a komických situací, které ani chvilku nenudí. Akorát se nemůžu zbavit dojmu, jestli už našim mstitelům trochu nedochází dech. 5/10. ()

Lumberjack

Jednička byla bezva, dvojka za 2* a trojka je už jen těsně nad odpadem. Glover je zde brutálně trapnej a Trejo jen o něco méně. Dočkáme se tu jižanských padouchů, černoši tu maj bílé dítě a na závěr tu od od Dannyho Treja budeme i svědky brutality ve stylu Mortal Kombatu... ()

vozralec

Tvrďasové opět v akci. Svatba se změní v únos. Čas pro nové maskáče s ledvinkou a nový úbor pro zelenou mašinu. ()

GameboyNES

Viděl bych to na 4. hvězdy, ale bohužel mi požitek s filmu kazilo to odporný haphopoání. Takže musím za to 3. hvězdy ubrat :( 1. ()

Ivoman

A placená dovolená Treja a Glovera pokračuje, mimochodem vznikne další film, pokud to takto bude pokračovat, bude sranda Bad Assess 8. :-) ()

XXXXXXXX

Tak trojka bohužel druhý díl nepřekonala. Chybí tu nějaký pořádný charismatický záporák, jako ve dvojce, ten skrček šerif byl spíš pro smích, bohužel ubyly i humorné scénky a v jednom místě, dokonce místo mých oblíbených face to face mlátiček, upřednostnili tvůrci raději gun fight. Ovšem pořád je to lepší, než nevyzrálá jednička. ()