Mstitel bezpráví 3

Tvrďas 3

Akční / Komedie

USA, 2015, 85 min

• Frajer42

Dva mladíci, jejich věkový součet vytvořil cifru 140, opět a znovu berou spravedlivost do svých rozklepaných rukou a svoje nemocemi prolezlá těla táhnou s sebou. Bylo mi velmi sympatické, že si film opravdu vůbec na nic nehraje a bere sám sebe s asi tak těžkým nadhledem, jako je hlavní černá herečka, kolem které se děj točí. I tak mi ovšem snímek nepřivodil ani vzdálený náznak erekce. Zápletka je prokouknutelná na první pohled a následný sled událostí taktéž. Akčních scének není mnoho a jsou velice stereotypní. Pokud někoho baví sledovat, kterak Danny Trejo likviduje jednoho o tři hlavy vyššího soka za druhým, tak prosím. Proti gustu žádný dišputát... Já zůstávám u dvou kousků.(2.3.2016)

• tron

„Hej, chlapi, ako sa máte? Vyzeráte, že sa vám to rýchlo hojí.“ Nechápem. Ešte prvý diel sa dal brať ako komédia. Síce nevtipná a s hroznou akciou, ale tak zas Danny Trejo bol vtedy dostatočný pošuk na to, aby to bavilo. Trochu. V dvojke síce vyfasoval za parťáka Dannyho Glovera, takže to s legendou zo Smrtonosných zbraní malo byť o stupeň zábavnejšie. Lenže nebolo. Chudák Glover pôsobil ešte rozpačitejšie, ako NEHEREC Trejo. Ako keby ani poriadne nevedel, kde je. Strašne smutný pohľad. Trojka je už hrôzou samou osebe. Zlým snom. Neakceptovateľnou nočnou morou. Z Treja sa behom troch dielov tejto obskúrnej a nevydarenej série vykľul nesympatický kretén s ľadvinkou. Odporný týpek. A to som ho zbožňoval v Desperadovi. Aj v Predátoroch bol super. A v množstve ďalších filmov. Ich režiséri však s týmto pošukom vedeli pracovať tak, aby príliš nebilo diváka do očí, že drsný Mexičan nemá o herectve ani páru. V trilógii Bad Ass však všetky jeho neherecké neduhy obludne vyplávali na povrch a je to zlo. Čisté zlo. Najhoršie je, že trojka obsahuje seriózne scény, v ktorých s postavami máme súcitiť, prípadne máme počúvať ich úprimné dialógy a monológy o citoch. Čo je vskutku strašné, pretože ako Glover, tak Trejo sú jedným slovom príšerní.(29.5.2017)

• kulyk

A zde mi již vysloveně bolí klouby, jen co jsem donucen sledovat, jak musí junioři povstat ze zahradních křesílek. Ve chvílích, kdy za vydatné pomoci filmových triků (Jurský park hadr), geriavitu, ginkgo biloby, provazů i jejich vodičů, dvojníků, trojníků, střihače s velmi! ostrými nůžkami a zrychlování želvích záběrů předstírají souboj, je mi jako... no skoro tak strašně, jako jim. Tedy - již se nejen nesměji, ale trpím. Zbytečné vydojování cecíku jedničky. Svrasknul.(11.4.2018)

„POJĎME SI TY SRÁČE PODAT!…“ /// Nebudeme vymejšlet nějaký novoty – hlavně ať to baví (a není to trapný). Dědkové se nachomejtaj k situacím, ve kterejch je třeba nakopat prdel šmejdům. Že není nad nasranýho důchodce je známá věc. A protože - je to asi věkem, všichni věděj, že štěstí přeje připravenejm, maj kurevskou kliku. No a co! Je to uvolněný, vobčas vtipný a včetně akce – jednoduchý. Asi jsem ani nic jinýho nečekal. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S klukama z důchoďáku zachraňujem svět. 2.) Je mi 80 a chcu bejt youtube hvězda. 3.) Thx za titule „vegetol.mp“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne(14.2.2016)

Ale jo. S trojkou jsem konečně přistoupil na hru, kterou se mnou tvůrci s Dannym a Dannym hrají a můžu říct, že celkově celá trilogie je fajn odpočinkovka. Poslední díl nemá zdaleka takovýho záporáka jako druhý, ale i tak jsem se bavil. Jinak prosím příště zachraňovat někoho abych mohl fandit zachráncům. 60 procent.(2.7.2018)