Mstitel bezpráví 3

• USA Bad Asses on the Bayou (více)
Trailer

Drsní důchodci Frank Vega a Bernie Pope se znovu scházejí. Tentokrát vyrážejí na svatbu kamarádky do Louisiany. Pohodová dovolená na americkém jihu se rychle mění v akční jízdu plnou chaosu a násilí. Frank a Bernie musí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Naštěstí na to nejsou sami. Ještě je tady třetí mstitel bezprácí z domova důchodců Earl. Společně se nekompromisně pustí do únosců, kteří jim unesli kamarádku a požadují tučné výkupné od jejího otce. (TV Prima)

Trailer

tron

„Hej, chlapi, ako sa máte? Vyzeráte, že sa vám to rýchlo hojí.“ Nechápem. Ešte prvý diel sa dal brať ako komédia. Síce nevtipná a s hroznou akciou, ale tak zas Danny Trejo bol vtedy dostatočný pošuk na to, aby to bavilo. Trochu. V dvojke síce vyfasoval za parťáka Dannyho Glovera, takže to s legendou zo Smrtonosných zbraní malo byť o stupeň zábavnejšie. Lenže nebolo. Chudák Glover pôsobil ešte rozpačitejšie, ako NEHEREC Trejo. Ako keby ani poriadne nevedel, kde je. Strašne smutný pohľad. Trojka je už hrôzou samou osebe. Zlým snom. Neakceptovateľnou nočnou morou. Z Treja sa behom troch dielov tejto obskúrnej a nevydarenej série vykľul nesympatický kretén s ľadvinkou. Odporný týpek. A to som ho zbožňoval v Desperadovi. Aj v Predátoroch bol super. A v množstve ďalších filmov. Ich režiséri však s týmto pošukom vedeli pracovať tak, aby príliš nebilo diváka do očí, že drsný Mexičan nemá o herectve ani páru. V trilógii Bad Ass však všetky jeho neherecké neduhy obludne vyplávali na povrch a je to zlo. Čisté zlo. Najhoršie je, že trojka obsahuje seriózne scény, v ktorých s postavami máme súcitiť, prípadne máme počúvať ich úprimné dialógy a monológy o citoch. Čo je vskutku strašné, pretože ako Glover, tak Trejo sú jedným slovom príšerní. ()

kulyk

A zde mi již vysloveně bolí klouby, jen co jsem donucen sledovat, jak musí junioři povstat ze zahradních křesílek. Ve chvílích, kdy za vydatné pomoci filmových triků (Jurský park hadr), geriavitu, ginkgo biloby, provazů i jejich vodičů, dvojníků, trojníků, střihače s velmi! ostrými nůžkami a zrychlování želvích záběrů předstírají souboj, je mi jako... no skoro tak strašně, jako jim. Tedy - již se nejen nesměji, ale trpím. Zbytečné vydojování cecíku jedničky. Svrasknul. ()

Fr

„POJĎME SI TY SRÁČE PODAT!…“ /// Nebudeme vymejšlet nějaký novoty – hlavně ať to baví (a není to trapný). Dědkové se nachomejtaj k situacím, ve kterejch je třeba nakopat prdel šmejdům. Že není nad nasranýho důchodce je známá věc. A protože - je to asi věkem, všichni věděj, že štěstí přeje připravenejm, maj kurevskou kliku. No a co! Je to uvolněný, vobčas vtipný a včetně akce – jednoduchý. Asi jsem ani nic jinýho nečekal. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S klukama z důchoďáku zachraňujem svět. 2.) Je mi 80 a chcu bejt youtube hvězda. 3.) Thx za titule „vegetol.mp“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Wacoslav1

Duo drsných dědků se vrátilo, aby zase nakopalo pár dalších prdelí a já se opět znamenitě pobavil. Největším plusem, tak jako ve dvojce zůstává, že Trejo a Glover znají své možnosti, neberou se vůbec vážně a v rámci těch možností předvádí nehorázný věci. Už úvodní scénka v bance je ultimatní a dvojice Bad Assů pokračuje dál ve svý jízdě, cedí přitom neskutečný hlášky a dostávají se do bizardních situací. Pro mě stejně dobrý jako dvojka, možná i o chlup lepší. Při scéně kdy Trejo přistává z letadlem jsem málem chcípnul smíchy. Jo a taky se dozvíme, že ledvinka může zachránit život. Zamrzí snad jenom absence nějakýho pořádnýho záporáka, kterej by tu byl od začátku filmu. Kdo všechno jsou vlastně zločinci se dozvíme až chvíli před koncem a to už toho nemají šanci moc předvést. Ve dvojce se záporné role skvěle zhostil Divoff, tady mi někdo takovej chyběl. Jo a John Amos nemá nikterak zásadní roli, rovněž až ke konci se připojí k ústřední dvojici do rozhodující akce. Takže za mě očekávaná spokojenost a doufám, že bude i čtyřka, kam by si mohli eventuálně přibrat nějakýho dalšího drsnýho důchodce. Můj favorit je Gary Busey. Tak uvidíme jak se to vyvrbí.75% ()

George Stobbart

Dvojica bad-ass dôchodcov zase raz robí poriadky s kriminálnymi živlami a tento krát sa pre ozvláštnenie šikovne presúvajú do neopozeraného prostredia Louisiany. Prvý "Bad Ass" bol pred pár rokmi príjemná akčná jednohubka, založená na virálnom videu „AC Transit Bus Fight“, kde si 67 ročný dôchodca drsne podal mladšieho agresora. Danny Trejo si film zaslúžene ukradol pre seba a na reálnom backgrounde postavili štýl, v akom sa o 2 roky neskôr objavilo aj nečakané pokračovanie "Bad Asses". To prihodilo zábavnú postavu Dannyho Glovera, čo sa ukázalo ako výborný ťah a Glover sa po Smrtonosných zbraniach konečne v niečom našiel. A teraz sa táto dvojica dočkala ďalšej spolupráce, ktorá (takmer) naplno využíva potenciál toho, čo z toho robí chytľavú akčnú komédiu a zároveň najlepší diel série. Ľadvinka, čelenka, šušťačka, hlášky, drsné rany zločincom a rany smiechu divákovi. Nábeh na ďalšie pokračovania zaručený, Danny & Danny rulez! ()