Utta Danella: Když se stahují mračna (TV film)

• Německo

Předloha:

Utta Danella (kniha)

Nicolas Joray
  • Necrotongue

Herecké výkony 0,děj 0,romantika 0,německá romantika 100,to všechno jsem tam viděl,ale proč drama?Drama jsem tedy nezachytil,pokud neměl být dramatickým ten nesmělý pokus o milostný lichoběžník,ale ten nemohl v žádném případě oslovit národ,který se v Evropě zasadil mohutným způsobem o propagaci swingers porna zhruba stejné kvality,jako je tento film.(7.1.2017)

• Big Bear

Je mi jasné, že jsem nebyl cílový divák tohoto díla... Tak nějak jsem to sledoval periferně při dělání palačinek. Ale mohu-li soudit nelišilo se to nikterak od jako vejce vejci se podobajících německých TV filmů..ve stylo Doktör z Hor atd... . Obzvláště z hor! Tento se točí kolem dvou vztahů a to starého meteorologa a jeho ženy a vztahu který začne vznikat mezi místní roštěnkou a zabloudivším právníkem z Hamburku... Dialogy tuctové, hudba synťáková, napětí nula, konec předvídatelný a to vše točeno ve sterilním prostředí (chápej bez odpadků a zameteném) kdesi v předhůří Alp, které tomu všemu dává kýčovou korunu. Naštěstí se tam nikde nejódlovalo a nikdo tam nenosil krátké kožené kalhoty... Hvězda, že jsem to nepřepnul (a že se tam nejódlovalo). *(11.7.2015)

Téma pěkné, ale myslím, že kdyby tam nehrála Michaela May, moje hodnocení by bylo ještě trošičku nižší....(6.7.2015)