Reklama

Reklama

Utta Danella: Když se stahují mračna

(TV film)
  • Německo Utta Danella: Sturm am Ehehimmel
všechny plakáty

Obsahy(1)

Tereza vede rodinný penzion. Po letech manželství se smířila s tím, že její manžel, vášnivý meteorolog, se více zajímá o oblohu, než o ni samotnou. Náhle se objeví sympatický mladík a láska na sebe nenechá čekat... Po všech těch letech manželství se Tereza již smířila s tím, že se její manžel Paul zajímá více o oblohu, než o ni samotnou. Paul pracoval celý život jako meteorolog  a nyní v 65 letech odchází do důchodu. Tereza, která se vzdala své vysněné práce cestovní průvodkyně, doufá, že nyní nastal její čas a bude mít také chvilku sama pro sebe. Bohužel věci neplynou, tak jak si představovala. Paul je bez své práce naprosto nesnesitelný. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele

Herecké výkony 0,děj 0,romantika 0,německá romantika 100,to všechno jsem tam viděl,ale proč drama?Drama jsem tedy nezachytil,pokud neměl být dramatickým ten nesmělý pokus o milostný lichoběžník,ale ten nemohl v žádném případě oslovit národ,který se v Evropě zasadil mohutným způsobem o propagaci swingers porna zhruba stejné kvality,jako je tento film. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Je mi jasné, že jsem nebyl cílový divák tohoto díla... Tak nějak jsem to sledoval periferně při dělání palačinek. Ale mohu-li soudit nelišilo se to nikterak od jako vejce vejci se podobajících německých TV filmů..ve stylo Doktör z Hor atd... . Obzvláště z hor! Tento se točí kolem dvou vztahů a to starého meteorologa a jeho ženy a vztahu který začne vznikat mezi místní roštěnkou a zabloudivším právníkem z Hamburku... Dialogy tuctové, hudba synťáková, napětí nula, konec předvídatelný a to vše točeno ve sterilním prostředí (chápej bez odpadků a zameteném) kdesi v předhůří Alp, které tomu všemu dává kýčovou korunu. Naštěstí se tam nikde nejódlovalo a nikdo tam nenosil krátké kožené kalhoty... Hvězda, že jsem to nepřepnul (a že se tam nejódlovalo). * ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama