Demi Lovato feat. Cher Lloyd: Really Don't Care

(hudební videoklip)

kingik

Spojení dvou atraktivních zpěvaček, má své mouchy, a to nikoliv v jejich pěveckém projevu, který nemám důvod kritizovat, ale na klip žehrám. Mohli si totiž odpustit věnovat ho sexuální menšině, která tuhle dvojku v klipu provází. Docela to kazí příznivý dojem, který ze skladby plyne. Čemu nefandím, je právě "love parade" a jí podobné pochody, která táhne v tomhle klipu městem a před divákem se zjevují sexuálně postižené zjevy, které cítí ústrky a útlaky z okolí. A dvě slavné holky si zřejmě řekly, že je podpoří, a podle toho vypadá jejich klip. Když jsou v záběru Demi & Cher, je radost pohledět, ale společnost jim dělají homo & trans, a já nevím kdo ještě, a prostě to bylo v klipu rušivé. Snaha vtisknout klipu rozjuchanost, rozvernost a všeobecné veselí s pozitivní náladou až na maximum, sice značná, ale mě to nenadchlo a potřebný efekt se nedostavil. Když se to takto pojalo, tak si klip moc často v obrazovém provedení pouštět nebudu. Písnička je chytlavá, jde z ní "good feeling" a aspiruje na to strhnout davy. V klipu to tak přinejmenším vypadá. Když už jsem chtěl společnému projektu dvou oslnivých zpěvaček vmést tři mírně nadprůměrné hvězdičky za zbytečně "růžový" klip, tak se z čistajasna v poslední třetině za bicími zjevil bubeník Travis Barker z Blink 182 a nalil do songu pořádnou energii. Díky němu se moje hodnocení zvýšilo. Když si však vzpomenu, co před léty s průvodem ve svém klipu dokázala napáchat dnes již neexistující hudební formace My Chemical Romance, tak je škoda, že se o něco zajímavějšího nepokusily dvě mladé a stylové zpěvačky současnosti. Druhou šanci mít hned tak nebudou. 70% ()