Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ***

  Čokoládově romantický příběh, kterak jedna krásná princezna Nona našla sama sebe a ještě jako bonus prince Kaze. Cestu měli občas trnitou, ale oni si jí proklestili a já jsem byla spokojená i když maminu, kterou hrála stále půvabná Minnie bych určitě nechtěla. Je to strašně těžké vymanit se a nežít život někoho jiného, ale konečně ten svůj. Něco podobného jsem asi dnes potřebovala a prima soundtrack to zaokrouhlil na krásnou čokotrojku :-) A vůbec, láska je přece krásná věcička, jen si jí hýčkejme, protože jak jí ztratíme, tak ztratíme úplně všechno.........(14.7.2015)

 • evanka
  **

  Romantický příběh o nešťastné zpěvačce lapené v pasti vlastního úspěchu a jednom obyčejném policajtovi/bodyguardovi, který jí zachrání při pokusu o sebevraždu. Za všechno může cílevědomá matka/manager, která chce pro svou dceru jen to "nejlepší" a žene ji nekompromisně výš a výš. Nějak mi ta chemie mezi hlavními herci nefungovala a ani jeden z nich nebyl vyloženě sympatický. Policajt se celý film tvářil hrozně nezúčastněně a lhostejně, když ho balila největší celebrita pop music. Plus tohohle filmu je asi jen hudba a nějaké to životní moudro, které si z něj můžete odnést.(24.2.2015)

 • suzanne1997
  *****

  Tak třeba mi se tenhle film líbil, dokonce hodně. Bylo v něm něco, co v jiných filmech hledám marně, a co přesně nedokážu identifikovat. I kdybych mu cokoli chtěla vytknout, i kdybych chtěla najít cokoli, co by se mi na něm nelíbilo, hledala bych marně. Byl dobrý přesně takový, jaký byl. Mám ráda podobné filmy, filmy, kdy hlavní hrdina najde sám sebe, přijde na smysl svého života a to, co dělal dosud dokáže během pár okamžiků překopat od základů. Navíc ty písničky se k tomu dokonale hodily a dotvářely celkovou atmosféru. Proto nemůže být ani mé hodnocení jiné, než nejvyšší, jaké můžu dát, ale je to jen můj názor, je jen na vás, jestli se ke mě připojíte nebo si utvoříte názor vlastní.(21.9.2018)

 • Mishqo
  ****

  70-75% ... O tom ako sláva nie je vždy tým, čo interpret chce a hlavne dokáže zvládať. A keď už raz vstúpite do kolotoča šoubiznisu, ťažko hľadáte cestu späť. Nebyť toho odfláknutého scenáru tak by to mohlo dopadnúť ešte lepšie, no i tak sa na to dobre pozeralo a dobre počúvalo. Hudba predčila všetko ostatné. Bola to taká nenápadná variácia osobného strážcu :D(28.6.2015)

 • Seti
  **

  Námět v rámci žánru celkem originální, pozadí a zákulisí moderního hudebního byznysu taky zachyceno zajímavě, problém byl v tom, že samotné dění na plátně byla povětšinou děsná nuda. Jinak ohledně situace v dnešní hudební branži jsem přesvědčen, že většina současných teen hudebních celebrit směřuje svoji kariéru přesně opačným směrem než hlavní hrdinka a tedy plně v režii svých PR agentů a nahrávacích společností.(23.5.2015)

 • - Film se původně měl jmenovat Blackbird, ale produkce se rozhodla název změnit, jelikož ve stejný rok vyšlo více filmů s tímto názvem. (hansel97)

 • - Ve filmu se krátce v menší roli objevila zpěvačka Chaka Khan, která pochválila Noni (Gugu Mbhata-Raw) její fialové vlasy v zákulisí na předávání Billboard Awards. (hansel97)

 • - Přestože se Noni (Gugu Mbhata-Raw) pořeže o sklo při rozbíjení obrazu a krvácí, nemá následujícího dne žádné zjevné známky poranění, ani obvázanou ruku. (hansel97)