poster

Ithaca

Drama

USA, 2015, 96 min (Alternativní: 89 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Meg Ryan se tak moc snažila, aby byl tenhle film plný emocí, že v něm není v podstatě nic jiného a vy máte jen pocit, že vás vydírá. Ano, je zde skvělé zachycení doby, je zde Tom Hanks na asi 10 vteřin, jsou zde další výborní herci, prostředí druhé světové války a čekání na zprávy o smrti, ale přitom je to tak tragicky nudné...(27.9.2016)

 • Aljak
  **

  Meg Ryan v režisérskom kresle asi nebude žiadne terno... Spočiatku som nechápal také nízke hodnotenia, pretože začiatok bol veľmi pútavý a zaujímavý. Bohužiaľ, prostredná časť filmu skĺzla do monotónnej roviny, kde ráznym spôsobom kleslo aj moje počiatočné nadšenie. Postupom času bolo jasné, kam to celé mieri a napokon bol dejový rámec dokonaný v úplnom závere. Bohužiaľ, zápletka sa nerozvíjala a priamočiary príbeh skončil presne tak ako sa dalo čakať. Ale aspoň tie 2* si to zaslúži. Potenciál tam bol!(8.10.2016)

 • MartinezZ
  **

  1,5* --- Meg si svoji režijní prvotinu odbyla tedy ne zrovna růžově. Asi si do toho nechtěla nechat kecat, ale MĚLA! Tomuhle hrozně moc chyběl někdo, kdo by nejen dopiloval scénář, ale hlavně dělal dramaturgii a navíc Meg řekl: „Ty kozo blbá, takhle to bude k zblití unuděný!“. Neřekl, a je to k zblití unuděný. Má to příběh a myšlenku, ale ty jodu ruku v ruce do paďous, protože tak už od půlky se přesto všechno, co se dělo, nedělo lautr vůbec nic a přitom vás až bolí ty představy, co se dít mohlo a jak se mohly ty nápady líp využít...(4.10.2016)

 • Malarkey
  **

  Jediný, co mi tenhle film dal, tak zjištění, že Meg Ryan už není tak mladá, jako v dřívějších filmech.(28.11.2016)

 • sochoking
  **

  Asi najsmutnejší film, aký som kedy videl. Bohužial, i veľmi nudný...(19.9.2016)