Ai qing wu quan shun

愛情無全順

Campus Confidential

Romantický / Komedie

Tchaj-wan, 2013, 102 min

Od tejto komédie ma trochu odrádzalo pomerne nízke hodnotenie, ktoré tu má, ale nakoniec som vložil dôveru v dobrý úsudok užívateľky Zízy (viď komentár) a film som si zadovážil. A neľutujem, naozaj som sa pobavil - a to aj pri druhom pozretí. Námet je už síce trošku obohraný (hviezda & outsider), ale zato veľmi originálne a zábavne podaný a vo filme sa nenájde jediné hluché, či zbytočné miesto. Aj s hereckým obsadením som viac ako spokojný: Ivy Chen bola ako vždy výborná a Bo-lin v neľahkej úlohe geeka s aspergerovým syndrómom za ňou ani trochu nezaostával. Naozaj skvelá oddychovka, môžem len a len odporúčať. 78%(29.2.2016)

Do jisté míry klišovitá, ale zápletkou stále originální komedie o tom, jak i IT freaci potřebují lásku a nehodlají se ve svých cílech držet při zemi. Film jde zjevně na ruku vlně, kterou zahájila série Densha Otoko, i počítačová myš, může mít královnu univerzitního kampusu, když je dost chytrá a vynalézavá! Film zachraňuje od průměrnosti kromě určité dávky inovací především hlavní herecka dvojice, Ivy Chen, jako pyšná kráska vzdorující osudu, Bo-Lin Chen jako geek se zpustošenou pletí a brýlemi nebyl skoro poznat, musel si v roli užít svoje:) Příjemná minutáž, svěžest jsou klady,stejně jako některé humorné momenty, avšak film mě tak nějak nedokázal strhnout, nicméně dám mu ještě šanci. Přece jen po delším čase a shlédnutí povedená komedie, co si ty čtyři ukousnuté hvězdy zaslouží díky hlavní dvojici.(27.6.2014)

Romanticka komedia o tom ako sa daju dokopy nechutny nerd a najkrajsia baba na skole. Ona je napriek svojej namyslenosti neskutocne roztomila. Zato ten nerd je prilis divny, rovnako ako vsetci nerdi v tomto filme, takze som nemal velku chut mu drzat palce. No a po zaverecnej pointe duplom. Napriek rozpacitej romantickej linii film zachranuje humor, ktoreho je dostatok a väcsinou je fakt vtipny a malokedy je trapny. Skoda, ze vo filme nie su aj nejake zaujimave vedlajsie postavy so svojimi mikropribehmi. Al aj tak za jedno pozretie film vdaka humoru a nadhernej Ivy Chen rozhodne stoji. 6/10.(25.8.2017)

Tak jsem se koukla znovu a stejně jako předtím mě to bavilo. V podstatě se jedná o ohranou romantickou komedii, se všemi typickými prvky, na druhou stranu je svým způsobem i netypická a to mě baví. Ivy Chen i Bolin Chen jsou pro mě skvělí herci (Ivy je lepší, co si budeme nalhávat, ale Bolin je zase kus – ačkoliv tady zrovna…). Všechny tři fáze příběhu mě bavily, nenudila jsem se a jen si tu nenáročnou věc užívala, protože ze mě nedělala idiota. Parádní film. Pokud máte chuť na příjemný snímek z vysoké školy, kterak se geek "snaží" o srdce nejkrásnější holky, určitě neopomeňte tenhle film. Titulky.(3.2.2015)

• mrtvej pes

Ne. Nebudu zvedat ego nemytým nerdům, kteří si myslí, že jsou "nice guys" - tak nice, že vymyslí manipulativní mastermind plán, jak někoho uvěznit do vztahu. Ne. Tuhle kulturu slizáků, co si "zaslouží" holku, jen protože se jim líbí a ona jim teď za to bůhvíproč dluží lásku, vážně neberu.(18.12.2016)

• Ivy Chen