Marze

Je to remake indického akčního romantického filmu Parugu (156 minut) z roku 2008. Tedy zde ještě přibyl žánr komedie, která podle mého názoru film trochu potopila.Tématem je jiskření mezi moderní dobou a starými archaickýi tradicemi, tedy město versus venkov. Do toho je zasazena love story mezi neohroženým Bablu v podání Tigera Shroffa a Dimpy v podání Kriti Sanon. Jejich láska rozkvétá v ohrožení teroru brutálního klanu. Film je příběh o současných indických mladých. Bablu předvádí svoje schopnosti, je výborný tanečník a film je v bojových scénách neuvěřitelně akrobatický. Ale zbytek filmu je až komicky špatný, místy vyvolává nechtěný smích. Nejsou zde tišší odpočinkové scény. Ženy jsou ve filmu pouhé loutky. Dimpy chodí v minisukni, tancuje a popíjí drinky. Melodií je zde několik, ale jsou nemotorně umístěné. Dialogy nic moc. Je to film stojící na dvou hvězdách, který kvůli své mega rozmáchlé stopáži do českých kin nikdy nedorazí. ()

Lacike

Jedna z tých lepších Indických romantík pri ktorej som preskakoval len nezbytné hudobné čísla, ktoré nemusím. Čiže len nejakých 30 minút. Veľkým plusom tohto filmu je komediálna atmosféra behom väčšiny stopáže. A humorné scénky ma neraz rozosmiali. Takisto sa mi strašne páčil hlavný hudobný motív, ktorý bol neskutočne pohodový. Hlavne keď znel počas bitiek, tak som mal skoro taký pocit ako keď dvojka Hill Spencer mlátili nejakých chudákov zloduchov, ktorý nemali najmenšiu šancu. Ale Tiger si ako vždy vystačí so svojím sixpackom sám. Niektoré kaskadérske kúsky mi zase trochu pripomenuli blbnutie Jackie Chana. Škoda len že bitky majú už tradične mizernú choreografiu s minimom kontaktov a maximom otravných spomalovačiek. Celkovo bitky pôsobia skôr ako taký tanec. Rád by som videl ako by si Tiger v bitkách poradil pod dozorom poriadneho choreografa. No a zápletka ma tiež bavila a páčilo sa mi aj posolstvo, ktoré sa snaží film zdeliť. Chémia medzi Tigerom a krásnou Kriti Sanon funguje dokonale. Strašne ma bavil predstaviteľ jej otca Prakash Raj, ktorý sa snaží obidve svoje dcéry vydať proti ich vôli a tak sa ide zbláznit, že mu jedna z nich zdrhne. Ten behom celého filmu strúha neskutočné grimasy. V niektorých chvíľach to asi malo byť aj vážne, ale vyznelo to nonstop komicky. Takže ja som sa celkovo veľmi dobre bavil a radšej neriešim, či to tak vtipne mysleli aj tvorcovia filmu, alebo to bola len nechcená zábava. 7/10. Pozrel som si trailer aj na Tollywoodsku verziu a tá ma teda vôbec neláka. Jednak tam nie je charizmatický Tiger a ani tá hlavná hrdinka nie je žiadna kráska, takže som rád, že som videl Bollywoodsku verziu. ()

ConanVJ

Pěkná akční komedie, kde pro mě byla slabší Tigerova akce než v Baaghi, ale i tak zde předvedl padádní kousky. Příběh pěkný a má i dobré zlomové momenty. Hlavní ženská role mi sedla jak pojetím tak i představitelkou. Hudba je zde pěkná. Mě se film hodně líbil a dávám 80% :) ()

kaylin

Tiger Shroff se musí stát velkou indickou hvězdou, to by snad ani nešlo jinak, když je tak pohybově a vlastně i umělecky nadaný, ale asi by bylo lepší si vybírat i jiné než jen romantické filmy, i když ten jeho kukuč k tou vybízí. Ale on je nejlepší v akčních scénách, kde doslova exceluje. Jinak je to romanticko-dramatická limonáda. ()

Andrea1717

Tak som videla remake Parugu s Tigerom a Kriti. Aj keď dej je takmer totožný, rozdiely sú. Inak hrajú a nie som si v tomto okamihu istá, ktorá verzia sa mi páčila viac a prečo, ale tak nejako ma to ťahá skôr k Parugu. Ale oba boli dobré. Ja sa neviem nejako stotožniť s Tigerovou tvárou, príde mi desne koženný a Kriti tomumoc nepomohla. V tollywoodskych hercoch je viac živosti, emócií, či kladných či záporných..... Kriti a Tiger sú skôr na pozeranie ako na cítenie. ()

marrjaana

Poprvé mohu srovnávat Boll film s původní Tollywoodskou verzí. No s velkým náskokem vyhrává Parugu. Heropanti má sice o trošičku pěknější lidi a čistější kameru a celkově je to dokonaleji natočeno, ale Parugu je takový lidštější, nevím jak jinak to říci. Jednání všech lidí tam dává více smysl a jejich reakce nejsou zahnány do takových extrémů, dokonce i taneční čísla tam byly zajmavější( jo to v té stáji v Parugu bylo opravdu hodně divný). A hlavní hrdina působil více jako normální člověk a jeho proměna z sobeckého floutka v zodpovědného muže byla daleko lepší a uvěřitelnější. I když Tiger( a navíc bez košile) je daleko koukatelnější. ()

sha.piro

Mám slabost pro Kriti Sanon. A pro tenhle film to bylo dobře, protože alespoň jeden důvod tu byl, proč dokoukat něco tak protivně nelogického až do konce. Ale přiznávám, pár momentů ve filmu i člověka pobaví. ()