Je neskutočné, že Gibson má stále ten talent vyberať si dobré úlohy. MOJE LETNÉ PRÁZDNINY mi sú možnože srdcu bližšie, ale V mene krvi je tiež poctivo odvedená robota. Hlavnou devízou filmu (aspoň pre mňa) je to, že Gibson hrá minimálne trištvrte stopáže inak(!), ako sme ho poznali doteraz. A je neskutočne skvelý. Pomáhajú mu aj suché hlášky a prirodzené dialógy. Vzhľadom na jednoduchý námet má V mene krvi úžasnú schopnosť udržať pozornosť diváka a vtiahnuť ho do osudov postáv...(16.1.2017)

• TheDarKnig

Nebýt Mela Gibsona v hlavní roli, který si toho zestárlého a na celý svět naštvaného otce dost užívá a některé jeho hlášky a reakce působili hodně spontánně a ze srdce, byl by tenhle film naprostý odpad. Erin Moriarty je hezká tvářička, ale její postava je strašně otravná a špatně napsaná, dialogové výměny o vině a otcovství a vůli k životu tak kvůli neustálemu WTF pocitu prakticky ani jednou nefungovaly a ještě horší byly ty jakože vtipné dialogy. Větší problém ale je, že scénář nefunguje ani jako celek, děj vůbec nikam negraduje, měl jsem několikrát pocit, jako že tvůrci ty scény postříhali a poslepovali bez jakéhokoliv citu pro dramaturgii, padouši jsou naprosto generičtí (ani z toho sicaria nešel cítit žádný respekt a neměl absolutně žádné charisma, Benicio del Toro by si veškeré osazenstvo dal na jedné večeři), logika chování postav taky žádná sláva. Nečekal jsem od na první pohled jasného béčka nic extra, ale i od tohoto druhu filmu vyžaduji, aby mě dokázal napumpovat adrenalinem nebo mě jakýmkoliv způsobem bavil bez neustálého pocitu, že si ze mě dělá někdo srandu. A tady jsem ten pocit měl. Je to opravdu old school film, ale ten fakt špatný příklad old school, v společnosti prvního Mad Maxe apod. filmů. 3/10(23.9.2016)

Pri tomto filme sa zastavil čas v 80-tych rokoch, vtedy by to bola riadna šupa. Dnes je to len priemerný akčňák s drsňáckou hlavnou postavou, rodinným motívom, aby to bolo šťavňatejšie a záverečnou spravodlivosťou. Slabý scenár nechce nič nové ponúknuť, takže je to všetko len na Gibsonovej charizme.(5.9.2016)

Nie je to žiadny trhák, ktorým by si niekto bohate nabalil vrecká, ale prítomnosť M. Gibsona funguje veľmi dobre (aspoň pre mňa). V podstate jednoduchý dej nijak expresne nestupňuje tempo, ale posledný rozstrel fungoval ako dobrá náplasť na bežnú ranu. Ak by tam nebol Gibson tak dávam o hviezdu menej , tak je to za 70%.(7.10.2016)

Takový příliš přímočarý jednoduchý příběh. Skoro bych až řekl, že připomíná díl nějakého seriálu. I když téma "otec a zlobivý dítě" dokáže být zajímavý a pár podobných filmů se snad i podařilo slušně natočit, tak tady tomu jednoznačně chybí drnsej a vtipnej táta. Vzhledem k tomu, že zrovna Mel Gibson tohle přesně umí zahrát, tak si myslím, že režisér rozhodně nevyužil potenciál, který měl v rukou. Přidat humor a akci a hned by to byla jiná podívaná. Takhle je z toho zbytečné rodinné drama bez čehokoliv, co by se dalo vyloženě vypíchnout. Snad jen to, že je to docela krátký.(18.1.2017)