Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Plaque

Bez obalu, somarín a až prípadných sračiek súka tento film zo seba tú najlepšiu zábavu. Melov návrat k drsnosti Odplaty ako sa patrí. Tvorcovia si zjavne povedali, že okrešú štandardnú minutáž súčasných snímkov na 1,5 hodinovú klasiku 90. rokov a urobili dobre. Do času, ktorý si vymedzili, nasúkali všetko podstatné. Film je svižný, človek sa pri ňom nestihne nudiť a rovnako je logicky vystavaný tak, aby v ňom nebolo nič mimoriadne odporujúce zdravému rozumu a vkusu. Určite sa oplatí vidieť. No čo dodať? Jednoducho skvelá zábava na nedeľné poobedie a rovnako dobrý výber aj pre sobotný večer. ()

baclajean

Asi prvý film, ktorý som Melovi v hlavnej úlohe absolútne neuveril. Plus zábery typu dvaja sicariovia na motorke nevedia trafiť, ale Mel zastane, nechá ich oboch okolo seba prejsť a samozrejme ihneď trafí, tak to sa už naozaj prehnalo. Nehovoriac o batohu plnom granátov, ktorý hádže do svojej motorkovej batožiny, ako keby to bola špinavá bielizeň. Mimochodom, akokoľvek nad tým rozmýšľam, do tejto úlohy by sa lepšie hodil Stallone. ()

Vasyl

Měl jsem to vypnout už po prvních dvou scénách. Hned jsem věděl, že tohle nebude nic pro mě. Zaplaťpánbů za Mela a Willa, protože zbytek osazenstva a příběhu je špatnej. A když už se konečně začne pořádně střílet, zase se to zabije zkurveným vylíváním srdíček tatínka s dceruškou. ()

jfaba

Ježíš a Marjá. Co to bylo? Úděsný!!! Keců jak na sjezdu všech stran v Česku. Postavy? Měl tu holku řezat každý ráno a být rád, že utekla z domu. Hezká krajina a motorka. Jinak nic. Tak že, za krajinu a motorku **. ()

Facerr

Slabší průměr, ale asi nejsem ten pravej na hodnocení. V půlce jsem na chvilku usnul. Kdybych na to šel do kina, tak bych asi hodně nadával. Mel ok, ale scénáristi pro něj mohli vymyslet něco lepšího. ()

K1NGSLAYER

Po pěti letech se Gibson objevil v hlavní roli a musím říct, že to zahrál na výbornou. Zajímavý příběh, bohužel bez jakékoli větší zápletky mě celkem překvapil pěknou dávkou akce. Čekal jsem na konci nějaké velké finále, ale nakonec z toho vznikla pár minutová potyčka mezi bandou gangsterů z mexického kartelu. Kdyby měl film alespoň 2 hodiny, byl by určitě lepší scénář. Nebylo to zase tak hrozný, navíc dcera byla docela kus, co si budeme povídat, ale bohužel ta délka.. Líbí se mi že je to zasaženo do takového toho amerického prostředí pouště, bez nějakých přeplácaných efektů a prostě taková ta klasika. ()

matolos1

Až teraz som si to pozrel, a keď pozerám komentáre, tak všetky sa zhodujú v tom, že to bolo veľmi jednoduché, priamočiare, nedomyslené a zbytočne ukecané. Už pri prvých 10 minútach musí normálne rozmýšlajúcemu človeku dopnúť, že sa tu nehrá na veľké emócie a prekvapivé zvraty. Je to sympatická (hlavne prostredím) akčná oddychovka, ktorú má režisér a Mel úplne zvládnutú a ukontrolovanú. Treba prepnúť mozgové centrum, nie sa potom z toho zbytočne nervovať. ()

blondboss

No musím dosť kriticky povedať, že toto je jednoznačne najväčšie sklamanie roka 2016. Na to, ako často a s akou gráciou to bolo propagované, dostal som len suchopádny, nezaujímavý a úplne nelogický akčný thriller, ktorý sa ani len náznakom nepriblížil k tým najlepším Gibsonovým časom. Mohla to byť druhá "Odplata", ale to by musel mať režisér aj nejaký ten cit na podobný akčný výplach. Toto sa naozaj nepodarilo, aspoň že sympatická Erin to ako tak zachraňovala. 50 % ()

Viny95501

Ale hej, film ušiel: 60% ...Ale tu vo videach je rozhovor týpka " csfd a Mela. Bože moj, už ja som si hovoril, "o čom to ku... točí?! čo si musel mysliet o nom pan Gibson XD. Však pre neho chudáka tých 6 minut muselo byt ako 6 hodín :) Rozhovor za 100% ()

xSxEx

Davam 4, ale to proto, jak hrozne spatne dopadl posledni Rambo. Tohle bylo dotazenejsi, ac to porad spada do kategorie B. Ale stary, nasrany Gibson. Tomu to verim! ()

Sharlis

Celé je to málo zaujímavé a najviac sa asi rieši vzťah otca s dcérou. Akcie pramálo, skôr len náznaky. Finále tiež nevýrazné ako celý snímok. Potešil Mel Gibson. ()

kamals

Jejku, to mohl byt ten nize avizovany starodmodni akcnak, nakonec ale jedina sympaticka postava Mel, pred oholenim, skoda. U Luny a Moriarty jsem vubec nepochopil, jak do takoveho filmu zabloudili. Pls never more. ()

hony23

A máme tu dalšího šedesátníka, co si hraje na akčního hrdinu. Ale v tomto snímku díky Bohu za něj, protože jméno Mel Gibson je to jediné, čím je tento film zajímavější, než stovky podobných akčních béček bez nějakého scénáristického nápadu. ()