Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

PogoJoe

90%. Čistá žánrovka se skvělým a sakra charismatickým Melem Gibsonem, kterému to ve fousech sekne mnohem víc. Jeho dcerka v podání Erin Moriarty (které to zase víc sluší jako brunetce) si moje sympatie taky získala. Film si nehraje na nic hlubokomyslnějšího či vážnějšího, dialogy jsou vtipné - Johnu Linkovi i jeho dcerce se zadaří hned několik povedených hlášek, film od začátku do konce odsejpá a ani chvilku jsem se nenudil: Sečteno podtrženo - já se bavil a velice doporučuji. ()

JohnMiller

Ruku na srdce.. Celú snímku ťahá Mel Gibson, to je proste pán herec a rola drsného motorkára v rokoch mu neskutočne sadla. Ako herca ho uznávam. Dejovo to nebol síce ďalší Payback, ale radím k tým lepším akčných filmom zo starej školy za posledných pár rokov. Dejová linka, kde sa otec, bývali motorkár a delikvent snaží ochrániť svoju dcéru pred drogovým kartelom rozpráva za seba, ale nenechajte sa zmiasť, nejde o céčkovú produkciu. Nehovorím, že to nemohlo byť lepšie, záver mohol byť trocha menej citlivý a aj viac hlášok by neurazilo (hoci tam zopár bolo) ale ináč sa mi to celkom páčilo. Takéto akčné filmy môžem. ()

dom156

Film jako celek není dobrý ani špatný, je spíše průměrný. Z průměrnosti ho vytrhne vynikající Mel, který film strhne a bez něj byl to možná byla i chujovinka bez charakteru. Nevím co bych více zde psal. ()

stuntmanMIKE

Tak zidobijec sa nam vracia vo filme, ktory ma krutoprisny namet. Treba vsak povedat, ze nejde o klasicky akcny flak, kde supertatko neohrozene vyjebe 50 wetbagov a na zaver obtiahne sefa kartelu zozadu a bez lasky. Nie... Richet ide inym smerom...tatko je ponaty ako "napraveny" mukel, ktory sa snazi neposrat si podmienku a robi vsetko pre to. Preto moze postava judenmorda chvilkami divaka az srat. Nicmene tak to bolo myslene a je to z toho citit. Takze akcie tam tolko nie je...vlastne skoro ziadna, ale ta co tam na konci filmu je...je proste zradlo, tak jak to mam rad. V 9tich pripadoch z desiatich by som takyto film opicoval, ale toto je presne ten desiaty. A preco ? lebo takto to posobi daleko viac realisticky a lebo proste antisemita. Ten chlap je neskutocny herec a taha to s lahkostov jak tazny kon balonik. Proste on to vedel, vie a bude vediet a je velka skoda, ze ho Holy ud odstavil na vedlajsiu kolaj. Mne sa to pacilo a dat tam este nejaku tu akcnu sekvenciu, kde by sa lamali ruky, krky, kolena....bijem plny. ()

OG_Swifty

Naprosto průměrný runaway movie s nepříliš originální zápletkou, ale zase s charismatickým Gibsonem a koukatelnou dcerou. Pominu-li asi dvě tři nelogičnosti / blbosti ve filmu, tak hláškující Mel udrží divákovu pozornost právě tak akorát dlouho, jak trvá stopáž celýho filmu. Krom ústřední dvojky byl nejzajímavější asi Miguel Sandoval, kterej hrál Gibsonova kámoše v podsvětí. ()

ilemas

Příjemný oddychový thriller s charismatickým Melem Gibsonem a jeho sympatickou dcerou, která se dostala do velkého průšvihu a z kterého ji musí vysekat. Podruhé ale vidět nemusím tak jako Konečnou s Arnoldem, filmy pouze na jedno shlédnutí. ()

joeybarbaro2

Slabší než 96 hodin s Liamem Neesonem, slabší než Odplata, ale lepší než Na hraně temnoty nebo 96 hodin : Zúčtování. Mel je furt drsňák první kategorie a takovýhle filmy má točit furt. Je to dost solidní béčko a na to, že to měl hrát nejdřív Sly Stallone mi tam Mel teda sedl víc a kvůli Melovi dávám 20 % víc a hvězdičku navíc. Zábava, na kterou se rád znova podívám. Viděl v kině - 80 %. ()

Vyhy

Příběh je velice jednoduchý. Od začátku víte, jak se to bude vyvíjet, pokud jste si přečetli obsah filmu, či viděli jste trailery. Mel Gibson film zachránil, jinak by se jednalo o propadák. Díky němu nám film alespoň chvilku zůstane v našich vzpomínkách na rok 2016. Drsňáka hraje povedeně a má k tomu i vzhled. Naproti tomu, jeho dceři Erin, jsem její roli nevěřil a nepřesvědčila mě jako herečka. Ikdyž film je docela krátký, občas se může lehce táhnout. Určitě nepatří mezi ty druhy filmu, které by vás přesvědčili neodtrhnout oči od plátna, ale na druhou stranu je to průměrný dobrý thriller. ()

M.i.k.e

ve skrze průměrná akčňárna ala Taken,kde největší devizou je po dleší době opět hrající Mel...zbytek je nevýrazná omáčka již 1000x viděná...60% ()

Martin741

Reziser Verejneho nepritele 1 a 2 natocil dalsi staromodny akcnak, ktory sa tematicky zabudol v 90. rokoch. Na Spoluprcu mu kyvol Martin Riggs, teda pardon Mel Gibson /Braveheart, Lethal Weapon 1 -4/, dalej Mexican Diego Luna /mexicka Jizda/, Michael Parks /Django Unchained 2012, Kill Bill/ a Williama H. Macyho /Cellular, Fargo 1996, Seabiscuit 2003/. Gibsonovu filmovu dceru si zahrala Erin Moriarty /Králove leta, Tohle je nas svet/.  Gibson potvrdil ze aj s pribudajucim vekom na to stale ma a ze toci furt lepsie filmy nez taky Steven Sumo Seagal  : 69 % ()

bourec

Je jasný,že podle hodnocení nemaj tyhle filmy příliš šance.Je to spíš thriller-drama,nemá to nijak zběsilej střih ,Jak píše K22,je to podobný spíš Bílejm pískům a podobnejm pomalejším filmům.A kolik herců už takhle narazilo!Van Damme,J.Statham,adalší.Jo,jak kamera není roztřepaná,nejlépe na provaze,nebo příspendlená na hlavě nějakýho hardcorovýho nýmanda Henryho,nemá to šanci..Ale já jsem spokojen.Akce v pohodě,Gibson sympaťák,charisma na rozdávání,co víc si přát.80%. ()

dubinak

Blood Father je opravdu taková ta neurážející americká akční rutinní záležitost, kterou drží nad vodou výkony hlavních herců a velmi sympatické pouštní exteriéry. Děj je ošperkován funkčním humorem v podobě Gibsonových hlášek a to tak, že se smálo dost lidí v sále opravdu nahlas. Scénář ale nemá jinak bohužel co nabídnout a myslím, že mnoha divákům kvůli své prachobyčejnosti nezůstane příliš dlouho v paměti. Velké plus, že stopáž je výborně vyvážená, neunudí. Avšak nedostanete nic, co byste si teď nedokázali vycucat z prstu. KVIFF 2016 ()

PavelVanekArt

Na starýho Gibsona se dobře dívá, tenhle typ rolí mu hrozně sedí. Starej zkušenej nepříjemně klidnej dědek, kterej když chytne rage, tak teče krev. Bohužel je to taky jediný plus co jeho zapojení ve filmech má. Bez něj by to byla břečka, takhle je to břečka s Gibsonem. 3* a.k.a 55% ()

PROCESOR

Jasně Mel má pořád charisma a nehraje špatně, ale tady ten jeho velký potenciál přišel vniveč. Nejde o to, že už je to starší pán, ale o to, že neměl co hrát. Akce moc nebylo. ()

Juto

V mene krvi v žiadnom prípade nie je skvelým filmovým dielom, no napriek tomu zachytáva drsný postoj Gibsonových filmov ako napr. ,, Šialený Max“, keď strieľa, vrčí a naráža do hláv, cez rutinný príbeh nahnevaných drogových bossov. 6/10 ()

majo0007

Mel is back! Síce nie v starej dobrej forme, ale budiž Bohu chvála aspoň za toto. Lepšie hodnotenie filmu u mňa už tradične zrážajú rádoby tie tradičné psychogicko kladné pokecy o nesmrteľnosti chrústa, zmysle života a takďalej sračiny. Nielenže si to taťulda rozdáva s podarenou hoola-hoop dcérenkou, ktorá je fešná jak obrázok Panenky Márie, ale pritom tupá jak táčky, ale na rad dôjdu aj starí kamoši a mexicana mafia. Spolu s TAKEN to má asi tak jeden spoločný akord - neploďte dcéry, dostanú vás len do trablov a... Liam bol ako taťka väčší kabrňák! ()