Zmatky jedné matky (TV film)

• Německo

Die Mütter-Mafia

Rodinný / Komedie / Romantický

Německo, 2014, 89 min

Obyčejný film, kde sice nelétají auta a kulka se pomalu nezabořuje do mozku malého dítěte, ale fantasticky kritizuje "tu jedinou a správnou moderní výchovu Mého Dítěte", a ukazuje, že aby člověka zasáhlo štěstí, nepotřebuje být denně hodiny ve fitnessku a nemusí používat tu jedinou zvláčňující a výživnou kosmetiku, aby byl zaručeně "kůl". Moc příjemný film, moc!(19.7.2015)

Moc prijemne prekvapeni, hlavni hrdinka je skvela, obcas ani nemusela nic rikat - hrala ocima. Navodila pocit, ze vsechno se da zvladnout, nekdy ne hned a presne podle nasich predstav, ale pozdeji se to prece nejak vyvrbi.. Zapletka mi prisla originalne ztvarnena, film je zabavny, mily, oddechovy. Doporucuji :-)(6.3.2018)

Příjemná německá romantická komedie na sobotní odpoledne.(18.7.2015)

• tranquill

Jedním okem tam, druhým ven.(4.10.2016)

• chrispe

Po okouknutí zdejšího hodnocení (toho času 61%) jsem čekala mnohem víc. Hlavní hrdinka není moc sympatická a doteď si nejsem jistá, zda byla hloupá nebo chytrá. Ok, jednou se kouknout takhle při večeru, kdy chce člověk vypnout... proč ne.(17.7.2017)