Yubikoi Kimi No Okuru Message

• Japonsko 指恋 君におくるメッセージ

Dlubal David

Miori TAKIMOTO mi v určitých chvílích, především úsměvem, silně připomínala Eriku TODU, svými uhýbavými pohledy a roztomilostí v nepředložených situacích Riko NARUMI a svým koulením očima Miho NAKAYAMU. ■ V podstatě hned od prvních minut je jasné, kam se děj bude ubírat, a taky že jo. Ale přesně proto jsem se na to díval, protože jsem měl chuť na něco jednoduchého, předvídatelného, tak trochu romantického, ale hlavně krátkého, u čeho bych si odpočinul, pěkně se natáhnul a nechal se unášet... ■ Velkým překvapením pro mě byl Seung Hyun "Seungri" LEE, ano, hned v prvním okamžiku jsem na něm poznal, že je to Korejec, o to více mě mile překvapil svou japonštinou (baví ho cizí jazyky) a jeho postava byla velmi sympatická. ■ Kdo mi naopak byl silně nesympatický, a to jak vizuálně, tak projevem, Kanata HONGÔ. Celou dobu jsem si říkal, kde jsem ho už viděl, a hle, ve filmu Nana 2. ■ Pro zpříjemnění vizuálního zážitku se zde na chviličku zastaví Nanao ARAI. ■ Tetka taky dobrá, hlavně její hlas. Jinak šedý průměr. ■ Na to, že se jedná o webseriál, tak fakt dobrý... ■ Na mírné odreagování dobré nebo když se nudíš a nemáš dvě hoďky co dělat, tak na zabití času doporučuju... ■ (R) [60/100] ■ (K) [60/100] ■ (V) [50/100] ■ (H) Miori TAKIMOTO [70/100] ● Seung Hyun "Seungri" LEE [68/100] ■ (♫) [63/100] ■ (E) Hatsuyuki No Koi ~ Cheot nun (2007) ● Transit Girls (2015) ● Supurauto (2012) ● Koikyokusei (2009) ■ (Č) 1 ■ (P) [Neděle, 3-IX-2017; 05:43] [720p] [ϿϾ] [PZ-cz] [68/100] ■ (C) [68/100] ()