Terapie (TV seriál)

Terápia

Maďarsko, 2012–2014

Tvůrci:

Hagai Levi

István Tasnádi, Attila Gigor, András Szekér, Krisztina Kovács, György Baráthy, Yael Hedaya (původní scénář), Ari Folman (původní scénář), Nir Bergman (původní scénář), Daphna Levin (původní scénář), Asaf Tzipor (původní scénář), Eran Kolirin (původní scénář), Hagai Levi (původní scénář), Ori Sivan (původní scénář), Maya Hefner (původní scénář), Omer Tadmor (původní scénář), Uzi Weil (původní scénář), Keren Margalit (původní scénář), Viktória Jeli, Shira Artzi (původní scénář), Ildikó Enyedi, Csaba Székely

Pál Mácsai, Erika Marozsán, Ervin Nagy, Dóra Sztarenki, Zétény Nagy, Zsófia Szamosi, Zsolt Nagy, Eszter Csákányi, Zsolt László, Lili Horváth, András Ötvös, Anikó Für, Róbert Illyés, Tamás Vályi Kiss, Éva Kerekes, András Lajos, Péter Jankovics, Maruszja Dér, Béla Pavletits, Péter Blaskó, Gábor Máté, Borbála Péterffy, Tamás Jordán, Áron Surányi, Niké Kurta, Zoltán Seress, Adél Kováts, Blandina Bartalis, Károly Hajduk, Emőke Piti, Éva Bakos, Virgil Horváth, Erika Horváth, Ágnes Csere, Tamás Fodor, Benett Vilmányi, Orsolya Tóth, István Znamenák, Péter Mondok, Judit Schell, Kata Pető, József Czintos, Alexandra Borbély, Péter Telekes, Dorottya Udvaros, Mónika Balsai, Gusztáv Molnár, Dóra Kakasy, Bence Szalay, Imre Baksa, Pompónia Pálya, Lajos Ottó Horváth, Máté Mészáros, István Hirtling

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Terapia má pevné korene postavené na kvalitnom základe, ktorého pôvodcom je Hagai Levi. Zrejme aj preto pôvodný námet prebralo veľa krajín a dnes si už skutočne môžete vyberať, po ktorej jazykovej mutácii siahnete (americká, maďarská, česká, španielska, talianska, portugalská, poľská, rumunská...), dej bude vždy v zásade takmer identický závisí už len na tom, ktoré obsadenie vám sadne. Mne sadlo maďarské, neopozerané, sympatické tváre a kvalitné herecké výkony. A po úplnom dopozeraní a porovnaní niektorých častí si dovolím tvrdiť, že to má napriek rovnakému námetu punc originality. 80 častí síce zaberie nejaký ten objem času, ale pre milovníkov na psychológii vystavaných seriálov je to hotová lahôdka, a rozhodne sa do neho ten čas oplatí investovať. Takže: 1. séria - 100%, 2. Séria - 85% (jeden z klientov sa mi zdal nudný, tak ma časti s ním moc nebavili...), 3. séria - 120% (neprekonateľná séria!!)(7.8.2018)