poster

Válka

 • Rusko

  Voyna

 • Rusko

  Война

 • Slovensko

  Vojna

Válečný / Drama / Akční

Rusko, 2002, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • farmnf
  ***

  Jistý Chuck Norris nebo jak se ten akční trouba jmenuje, vzpomene, že v lágru ve Vietnamu je ještě jeho přítel kapitán XX a vysvobodí ho a pak jsou všichni happy, žerou burgry atd. Ano, toto mi připomněl tento ruský válečný příběh. Je to ale o Sto pro lepší, než podobné americké slátaniny. Je to také chvílemi pohádka ale neskonale lépe natočená se slušným scénářem. Český dabing je neskutečně zkurvený ale už si začínám zvykat.(20.11.2010)

 • Tomco
  *****

  ked som premyslal ci v piatok vecer pustit stv2ku bol som viacmenej skepticky..prve minuty som si v mysli hovoril, ze sa ten cas dal predsa len vyuzit lepsie, no zhruba od 10. minuty to zacne zit!a zije to az do konca! naozaj velmi realisticky film s vynikajucim hereckym obsadenim..nemam co vytknut. ako uz dlhe roky mozme sledovat, ruska skola nefunguje tak dobre len v hokeji.(19.5.2007)

 • Marek1991
  ***

  Kaukazský zajatec na ruskú nôtu, proste mierne iný pohľad na vojnu s Čečencami a to možno aj preto, že Rusi s nimi museli bojovať znova. Bola to doba, kedy s moslimami bojovali aj Američania, či Briti a tak tu máme možnosť vidieť neobyčajnú kombináciu, kde Rus, Brit a tamojší pastier bojujú s tamojšími separatistami. Film nemá nejak silný a zaujímavý dej, záver je zas o boji, aj keď napríklad tá prestrelka ľudí na plti a v autobuse vyznievala hlúpo ako sa nevedeli trafiť. Ide o príbeh, nejde o tamojšiu vojnu, tú veľmi nerozoberú, Ivan nám tu rozpráva svoje názory a zážitky a popri tom s týmto ráznym chladnokrvným mladíkom prežívame film, neviem, toto nebolo ono.(15.8.2013)

 • MrPierc
  ****

  Čečenci a všichni tito aláhovci jsou u mne barbaři !!! Dekapitace uříznutím hlavy je pro ně oblíbeným trestem smrti, žena je pro ně nula a všichni bílí jsou pro ně nevěřící psi. Zajímavý námět a pěkná hudba. Akce je sice málo, ale film vám ukáže jak se v ruských končinách žije a myslí. A velmi vtipné je, když se ze zajetí vrátí Rus, tak to bere jako rutinu. Když se domů vrátí Brit, tak se z toho skoro složí. Proto je Rusko nezničitelné = jeho lidé si zvyknou na vše.(20.6.2009)

 • Morholt
  ****

  První polovina byla takřka dokonalá. Osudy ruských válečných zajatců a dvou Angličanů byly vylíčeny věrně, stejně jako zoufalství jednoho z Britů, snažícího se sehnat výkupné za svou přítelkyni. Druhá hodina už byla trošku přitažená za vlasy a místy až komická, protože Ian kelly je všechno, jenom ne akční hrdina. Přesto to mělo tempo a nadprůměrnou akci, takže jsem se v žádném případě nenudil. na konci jsem se pak jen uchechtnul, protože přesně takhle by to dopadlo i u nás. 75%(29.11.2012)

 • - Herci, kteří ztvárnili dvě hlavní čečenské postavy, nejsou Čečenci. Giorgi Gurgulia, který ztvárnil Aslana, je Gruzínec a Evklid Kyurdzidis ztvárňující Ruslana je Řek. (Rugero)

 • - Film sa natáčal na území Kabardsko-balkarskej republiky, Severného Osetska a Čečenska, z miest to potom boli Moskva, Petrohrad, Toboľsk a Londýn. (marlon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace