Bezohlední (TV seriál)

Nerozvážni

Krimi / Drama

USA, 2014, 13x43 min

• Davies182

Stačí, aby jednou v životě Cam Cigandet nehrál terorizujícího spolužáka, šikanujícího nevinné oběti, a charisma jde k šípku. Ani drsňák z Fakulty Shawn Hatosy pilot nijak zvlášť netáhne (i když snaha je), no a kvůli překrásné Anně Wood samotné mi za další krvácení bulv S01E02 vážně nestojí... Pro maminy na mateřské seriál roku, k žehlení pak taktéž jako dělané. Pánové čelem vzad.(4.7.2014)

Průměrný seriál, který se zajímavě vyvine. Začátek se mi líbil, konec mě překvapil. Ze začátku máte pocit, že víte jak to vlastně všechno dopadne, uděláte si názor na každou postavu a myslíte si, že jste dokázali správně rozdělit postavy na ty špatný a na ty hodný. Omyl. Všechno je vlastně jinak než to vypadá, názory na postavy se změní stejně rychle jako se objevily a konec nás má donutit domyslet si, jak to vlastně všechno dopadlo. Kdybych na to nekoukal s mojí kamarádkou, tak to nedokoukám.(11.8.2016)

Seriálová červená knihovna. 1) V blahobytně vyhlížejícím Charlestonu se střetávají krásná právnička a sladký 32letý Cam Gigandet (státní zástupce Roy). Lehce to mezi nimi jiskří odborně i eroticky. Pak je tu ještě 39letý přitažlivý Shawn Hatosy (zkorumpovaný policista Terry) a pár dalších postaviček, které spektakulárně žijí svůj uhlazený život středních a vyšších středních vrstev v televizní Americe. 2) Seriál je vhodný pro horké letní plážové dny. Svou náladou mi připomíná kanadský výrobek Tropical Heat. 3) Další řady podle vyjádření CBS pro malou sledovanost nevzniknou. Hodnocení 7,1 od, pravda, jen 2 421 uživatele na IMDb zřejmě nepostačuje. No...z mostu kvůli tomu neskočím.(18.6.2015)

Po dlouhé době zase jeden normální seriál, který nemusí mít lítající hrdiny, proudy krve a snůšku drsňáckých keců. Pochopitelně ti, co tohle hledají, budou pravděpodobně velmi zklamaní, protože to není zase tak moc krimi, jak se popisek k seriálu tváří, ale spíš je to seriál o životě dvou právníků, kteří mimo soudní síň zapomínají na kariéru, rivalitu a soutěživost a přestávají hrát hru kdo z koho. Anna Wood i Cam Gigandet se skvěle doplňují, působí přirozeně, až jim to člověk fakt věří. Cam Gigandet zde měl konečně možnost ukázat, že umí hrát i klaďase a nemusí hned každému rozbít hlavu :) Konec první série krásně vygradoval a je tedy dost velké zklamání, že se další série neplánuje.(31.3.2015)

Žádná hitparáda to vskutku nebyla, nicméně Anna Wood se mi s každým dílem líbila víc až to nakonec byla úplná kamojda, stejně jako Shawn Hatosy. Naopak Cam je tak nějak furt stejnej, až to začínala být nuda. Poslední dva díly jsem ale hltala tak, že si spolu s povedeným soundtrackem zaslouží ještě jednú.(15.9.2014)