Bezohlední (TV seriál)

Reckless

Nerozvážni

Krimi / Drama

USA, 2014, 13x43 min

Právnicko-kriminální seriál, který je opakovanou mixáží všeho známého a viděného. Celé je to poskládané úhledně a srozumitelně - dokonce se zajímavým závěrečný momentem v pilotní epizodě - ale výběr herců (především hlavní hrdinky) to bohužel sráží do průměru. Celkově nenadchne, neurazí. 60% [hodnoceno po pilotu, dávám přednost kvalitnějším seriálům](9.7.2014)

Ale jo, dalo se to, místy to bylo i docela příjemné... Jasně, světového věhlasu tohle dílo nikdy nedosáhne a ani nemůže, protože je na to příliš povrchní a herecké výkony příliš ploché a jednotvárné. Nicméně na dva večery v týdnu po náročném vysokoškolském dni dobrá oddychovka, jejíž dialogy nakonec nejsou tak tupé, jako například u všech těch CSI kdovíkde... Hlavní zápletka zajímavá a hlavně, za což jsem rád, tak trošku nepředvídatelná. Díky otevřenému konci je skoro až škoda, že se tohle nedočkalo druhé série, protože v mnoha případech právě onu druhou sérii dostanou šílené hovadiny...(18.7.2015)

Žádná hitparáda to vskutku nebyla, nicméně Anna Wood se mi s každým dílem líbila víc až to nakonec byla úplná kamojda, stejně jako Shawn Hatosy. Naopak Cam je tak nějak furt stejnej, až to začínala být nuda. Poslední dva díly jsem ale hltala tak, že si spolu s povedeným soundtrackem zaslouží ještě jednú.(15.9.2014)

• Davies182

Stačí, aby jednou v životě Cam Cigandet nehrál terorizujícího spolužáka, šikanujícího nevinné oběti, a charisma jde k šípku. Ani drsňák z Fakulty Shawn Hatosy pilot nijak zvlášť netáhne (i když snaha je), no a kvůli překrásné Anně Wood samotné mi za další krvácení bulv S01E02 vážně nestojí... Pro maminy na mateřské seriál roku, k žehlení pak taktéž jako dělané. Pánové čelem vzad.(4.7.2014)

Průměrný seriál, který se zajímavě vyvine. Začátek se mi líbil, konec mě překvapil. Ze začátku máte pocit, že víte jak to vlastně všechno dopadne, uděláte si názor na každou postavu a myslíte si, že jste dokázali správně rozdělit postavy na ty špatný a na ty hodný. Omyl. Všechno je vlastně jinak než to vypadá, názory na postavy se změní stejně rychle jako se objevily a konec nás má donutit domyslet si, jak to vlastně všechno dopadlo. Kdybych na to nekoukal s mojí kamarádkou, tak to nedokoukám.(11.8.2016)