Bezohlední (TV seriál)

Nerozvážni

Krimi / Drama

USA, 2014, 13x43 min

Fil Eisler

Shawn Hatosy, Anna Wood, Georgina Haig, Adam Rodriguez, Cam Gigandet, Linda Purl, Scott Poythress, Jessie Ward, Kim Wayans, Gregory Harrison, Claire Bronson, Derek Phillips, Falk Hentschel, Gretchen Egolf, Heather Hemmens, Collins Pennie, Tim Ware, Kelly Albanese, Susan Walters, Gary Weeks, Erin Chambers, Kelly Rutherford, Darla Delgado, Han Soto, Bess Armstrong, Henry Simmons, Demosthenes Chrysan, Tina Casciani, Beth Keener, Elizabeth Bond, Thom Gossom Jr., Anna Colwell, Teri Wyble, Tiffany Dupont, Daniel Thomas May, Michael Beasley, Andrew Sensenig, Catherine Dyer, Anthony Reynolds, Jordan Calloway, Jon Arthur, Craig Stark, Sharon Landry, Albert C. Bates, Deja Dee, Jill Jane Clements, Michael Gladis, Chloe Perrin, Derek Roberts, Megan Ketch, James Martin Kelly, Todd Grinnell, Mike Pniewski, Owen Teague, Viviana Chavez, Jessejames Locorriere, Christine Horn, L. Warren Young, Andy Stahl, Leander Suleiman, Matt Mercurio, Michael Rose, Randy Havens, Stephanie Leigh Schlund

Žádná hitparáda to vskutku nebyla, nicméně Anna Wood se mi s každým dílem líbila víc až to nakonec byla úplná kamojda, stejně jako Shawn Hatosy. Naopak Cam je tak nějak furt stejnej, až to začínala být nuda. Poslední dva díly jsem ale hltala tak, že si spolu s povedeným soundtrackem zaslouží ještě jednú.(15.9.2014)

Po dlouhé době zase jeden normální seriál, který nemusí mít lítající hrdiny, proudy krve a snůšku drsňáckých keců. Pochopitelně ti, co tohle hledají, budou pravděpodobně velmi zklamaní, protože to není zase tak moc krimi, jak se popisek k seriálu tváří, ale spíš je to seriál o životě dvou právníků, kteří mimo soudní síň zapomínají na kariéru, rivalitu a soutěživost a přestávají hrát hru kdo z koho. Anna Wood i Cam Gigandet se skvěle doplňují, působí přirozeně, až jim to člověk fakt věří. Cam Gigandet zde měl konečně možnost ukázat, že umí hrát i klaďase a nemusí hned každému rozbít hlavu :) Konec první série krásně vygradoval a je tedy dost velké zklamání, že se další série neplánuje.(31.3.2015)

Seriálová červená knihovna. 1) V blahobytně vyhlížejícím Charlestonu se střetávají krásná právnička a sladký 32letý Cam Gigandet (státní zástupce Roy). Lehce to mezi nimi jiskří odborně i eroticky. Pak je tu ještě 39letý přitažlivý Shawn Hatosy (zkorumpovaný policista Terry) a pár dalších postaviček, které spektakulárně žijí svůj uhlazený život středních a vyšších středních vrstev v televizní Americe. 2) Seriál je vhodný pro horké letní plážové dny. Svou náladou mi připomíná kanadský výrobek Tropical Heat. 3) Další řady podle vyjádření CBS pro malou sledovanost nevzniknou. Hodnocení 7,1 od, pravda, jen 2 421 uživatele na IMDb zřejmě nepostačuje. No...z mostu kvůli tomu neskočím.(18.6.2015)

• Davies182

Stačí, aby jednou v životě Cam Cigandet nehrál terorizujícího spolužáka, šikanujícího nevinné oběti, a charisma jde k šípku. Ani drsňák z Fakulty Shawn Hatosy pilot nijak zvlášť netáhne (i když snaha je), no a kvůli překrásné Anně Wood samotné mi za další krvácení bulv S01E02 vážně nestojí... Pro maminy na mateřské seriál roku, k žehlení pak taktéž jako dělané. Pánové čelem vzad.(4.7.2014)

Ale jo, dalo se to, místy to bylo i docela příjemné... Jasně, světového věhlasu tohle dílo nikdy nedosáhne a ani nemůže, protože je na to příliš povrchní a herecké výkony příliš ploché a jednotvárné. Nicméně na dva večery v týdnu po náročném vysokoškolském dni dobrá oddychovka, jejíž dialogy nakonec nejsou tak tupé, jako například u všech těch CSI kdovíkde... Hlavní zápletka zajímavá a hlavně, za což jsem rád, tak trošku nepředvídatelná. Díky otevřenému konci je skoro až škoda, že se tohle nedočkalo druhé série, protože v mnoha případech právě onu druhou sérii dostanou šílené hovadiny...(18.7.2015)