poster

Asterix: Sídliště bohů

 • Francie

  Astérix: Le Domaine des dieux

 • anglický

  Asterix: The Mansions of the Gods

 • Slovensko

  Asterix: Sídlo bohov

 • Velká Británie

  Asterix and Obelix: Mansion of the Gods

Animovaný

Francie, 2014, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frajer42
  ***

  Musím se přiznat, že se mi mnohem více líbí hraná verze, ale rozhodně i tohle byla solidní pohádka. Hlavně oceňuji celkem vtipný a originální koncept o tom, kterak do Gálie obchod a byznys přišel. Člověk se opravdu několikrát od srdíčka zasměje. Nějaké časté erekce jsem během sledování nepociťoval, přesto se rozhodně jedná o slušnou zábavu pro malé, větší i ty úplně velké borce. Věřím, že každý si ve snímku najde to svoje. Takže 3!(1.5.2015)

 • misterz
  ****

  Konečne po dlhej dobe Asterix, ktorý mi spravil radosť. Nielen novou výbornou 3D grafikou, ale aj zábavným dobrodružným príbehom, v ktorom sa veľký Caesar rozhodol postaviť hneď v susedstve neohrozenej dedinky Galov sídlisko s mrakodrapmi. Už len ten kontrast, kde na jednej strane je ultramoderné mesto a moderná civilizácia a na strane druhej barbarský svet a stará známa dedinka kde sa predávajú hlavne ryby a štíty, ma náramne pobavil. Nehovoriac o problémoch, ktoré sa vyskytli pri stavbe a spolunažívaní oboch svetov. Výborný animák na oddych a relax po nedeľnom obede. 80/100(9.11.2015)

 • Starletka
  ****

  Překvapivě podařené, vtipné a nápadité dobrodružství se vším, co má u správného Asterixe být, a nejlepší díl za hodně dlouhou dobu. 3D animace je kvalitní, stejně tak soundtrack a dabing. Pro nás, kteří jsme na Asterixovi vyrůstali povinnost. Za mě velká spokojenost a doufám, že se bude pokračovat stejným způsobem. 9/10(7.3.2015)

 • milka
  ****

  Až nečekaně povedený animák, který si i přes moderní provedení bere to nejlepší z těch starých dobrých 2D animáků a svým humorem a poetikou se comicsům blíží o několik světelných let blíž, než všechny ty nepovedené celovečerní pokusy. Humor funguje pro děti i nostalgické dospělé a příběh je na Asterixovy poměry vlastně i docela originální. Víc takových evropských animáků.(25.10.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Je to ztřeštěné, o něco víc, než je u Asterixů zvykem, je to praštěné a možná příliš moderní nápadem, ale co musím uznat, tak to je pár humorů, u kterých jsem se skutečně pobavil, pár dobrých rýpnutí si do současnosti a hlavně zpracování. Nevěřil bych, že schválím jiné než 2D zpracování, ale tady se 3D povedlo udělat tak, že je pěkné, ničím neruší a není ničím moderně odporné. Za hodně dlouhou dobu asi jeden z nejlepších Asterixů, ty hrané lehce překonává o několik hozených menhirů.(25.4.2015)

 • - Film vznikol na motívy komiksu „Le Domaine des Dieux“ od autorov Rene Goscinny a Albert Uderzo, ktorý vyšiel v nakladateľstve Pilote, v roku 1971. (toi-toi)

 • - Písnička, která ve filmu zazní, je „Sarà perchè ti amo“. (mar48)

 • - Ide o prvý animovaný film s postavami Asterixa a Obelixa, ktorý je v 3D formáte. (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace