poster

Asterix: Sídliště bohů

 • Francie

  Astérix: Le domaine des dieux

 • Slovensko

  Asterix: Sídlo bohov

Animovaný

Francie, 2014, 85 min

Externí recenze k filmu (4)

 • ČervenýKoberec.cz ***

  "Také láska psa Idéfixe ke stromům a hrůza Galů, kterou vyvolá kácení nezbytné ke stavbě sídliště, je pěkným zahrnutím problému kácení stromů a ničení životního prostředí do dějové linie dětské pohádky. Asterix: Sídliště bohů je filmem, který je ideálním kompromisem mezi dětským a dospělým světem a…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Na počet zapamatovatelných vtipů je Sídliště bohů kupodivu relativně chudé a dává přednost zábavě plynoucí z maniakálního děje před zábavou plynoucí z verbálního humoru. Přesto je té legrace docela dost a vzhledem k délce pod hodinu a půl je i poměrně nahuštěná. Mezi nezapomenutelné klasiky typu 12…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "Samozřejmě se to neobejde bez hromady bitek s římskou armádou i s vlastními sousedy nebo adrenalinových honů na divočáky. Humor je tu trošku dadaistický a mnohdy vyloženě absurdní a pokud se vám líbila hraná Mise Kleopatra, tak si tady přijdete na své. Pro děti tu jsou sympatičtí hrdinové a rvačky,…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Asterix a velmi příjemné překvapení. Snoubení adaptačních postupů kreslených animáků s prvky prvních hraných adaptací přichází jako vítaná změna oproti utahaným posledním pokusům v hraném sektoru. Asterix: Sídliště bohů je velmi příjemným animákem, který byť má sice jednu dvě chybky na kráse,…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace