Jednoduché dievča Emily (Ellen MacNevin), ktorú v škole všetci šikanujú a posmievajú sa jej, si nájde záľubu v kreslení hororového príbehu o sériovom vrahovi. Jej učiteľka jej kvôli tomu, že sa tejto aktivite venuje aj počas školských hodín, dočasne zo školy vylúči. Večer sa celá škola stretá na párty, ale keďže je Emily spoločenská vyvrheľka, zostáva doma a stráži svojho brata. Uprostred noci sa ozve hlasité klopanie na dvere. Keď Emily otvorí, s hrôzou zistí, že vrah s maskou z jej kresieb ožil, a je ešte zvrátenejší ako v jej predstavách... (Marceloo)

Marceloo

Jednoduché dievča Emily (Ellen MacNevin), ktorú v škole všetci šikanujú a posmievajú sa jej, si nájde zálubu v kreslení hororového príbehu o sériovom vrahovi. Jej učitelka jej kvôli tomu, že sa tejto aktivite venuje aj počas školských hodín, udelí dočasnú suspendáciu. Večer sa celá škola stretá na párty, ale keďže je Emily spoločenský vyvrhel, zostáva doma a stráži svojho brata. Uprostred noci sa ozve hlasité klopanie na dvere. Keď Emily otvorí dvere zisťuje, že vrah s maskou z jej kresieb ožil a je ešte zvrátenejší, ako v jej predstavách. - Ďalší horor z After Dark Horror Festu, ktorý našťastie dosahuje aspoň mierneho priemeru. Námet je zaujímavý a Ellen sa do hlavnej úlohy parádne hodila, pretože pôsobila strhane a ublížene. Ostatné postavy boli ťažko znesitelné, takže sa do tohto hororu hodili, pretože všetci skončili tam kde mali. Potešili aj litre krvi, ktorou tvorcovia vôbec nešetrili. Chybou je to, že mnoho scén sa odohráva v noci a pôsobia kvôli slabšej práci s kamerou dosť zmätene. Zaujala ma dobrá hudba a soundtrack, ktorý hral najčastejšie, mi velmi silno pripomínal démonický song z Deathgasm. Nič to ale nemení na tom, že na tohtoročnom After Dark Horror Feste sa neobjavilo nič, čo by aspoň prekračovalo priemer. A to som ešte donedávna sníval o tom, že by som tam niekedy v budúcnosti vyrazil. ()

Dellamorte

Pokud AFTER nespácha ňákej hutnej DARK, hodnotenie bude padať. Tahle vysávačka všeho poslední dobou videného, se ráda nechá inšpirovať imj M.Mayers zmutovanou maskou. Blah-Blah killer nic. Inovace zatiaľ v záloze. Snáď nie dlho. ()

*CARNIFEX*

Horory z Kanady, to je asi tak vysoký predpoklad v kvalite spracovania, ako očakávať city v bordeli pri fajke od nejakej životom zrútenej 5Otničky. ALE, keď zavriete oči a predstavíte si "Twinsky", nakoniec sa čiastočne dočkáte aspoň nejakej odmeny, rovnako ako pri sledovaní tejto amatérčiny. S čím mám ale zásadný problém - je nádych snímku. Je to komédia, alebo slasher, ktorý by mal divák brať aspoň trochu seriózne? Škoda, lebo vo výsledku to nie je ani ryba ani rak. Smiať sa človek nebude, lebo mu samotný film príde drbnutý, no a z pohľadu horor žánru, bude uspokojený len čiastočne, lebo vo finále si aj tak uvedomí, že tú fajku mu aj tak robila tá bez zubá fešanda v zástere z Gorkého 32, ktorú pravidelne stretáva v Kauflande a nie tie dve "speváčky" z ČS má talent .. ()

Kudly4

Za zmínku stojí celkem hezká herečka v podání Emily, občas dobrá, Hororová atmosféra a sem tam krvavější morda, ale jinak je Suspension ničím zvláštní vyvražďovačka s minimálním rozpočtem, má to strašně hloupoučký příběh, ostatní postavy totál nevýrazný, žádná nahota a finále bylo doslova dementní. (85. hodnocení) ()

Morholt odpad!

Kdybych si já blbec zjistil, že má tohle na svědomí "umělec", který natočil Duchotřesení, obloukem bych se tomu vyhnul. Nezjistil, nevyhnul a trpěl jsem. Suspension je marným filmem ve všech ohledech a člověk se může bavit jen srovnáváním, jestli je nejhorší režie, scénář nebo herci. Od tohodle ruce pryč. ()

kaylin

„Suspension“ patří k filmům, které mají docela dobrý začátek, ale jakmile dojde na další dění, uvědomíte si, že už to prostě není ono a že film s ničím dalším, co by bylo zajímavé, nepřichází, a prostě jen hraje na to, že chce mít všechno hotové, jak je to v žánru obvyklé. Přechod postavy z knihy do reality nakonec také není ničím, co by bylo vyloženě nové. Jen ten komiks se mi v tom líbí, i když mohlo být samotných záběrů na panely více. ()

intro

opravdu jen málo chybělo abych tomuto "skvostu" dal ODPAD. Zde je špatně skoro vše. Od scénáře až po "herce". Radši se tomuto vyhněte. ()

kecal

Scénáristická zoufalost následovaná, režijní, hereckou, kameramanskou, trikovou, dokonce i rozkuřovačka s klapkou byla druhořadá šlápota a to ani nemluvím o tom, že koblihy stali taky totálně za hovno. Bez atmosféry, drastický scény patřili až na dvě výjimky tak akorát do večerníčku. Na začátku to vypadalo na slibnej komediální horor, ale i z toho rychle sešlo. ()

VsetkoVsade odpad!

Začínam si naliehavo klásť otázku, či orgány zodpovedné za našu bezpečnosť na internete majú priority pri pracovných postupoch usporiadané v správnom poradí. Človek už dnes na sociálnej sieti nemôže ani vyznať lásku novej známosti bez obáv, že ho jej otec nahlási za obťažovanie maloletých, keď sa chce na Pornhube doklikať k obľúbenej sekcii, stránka od neho nekompromisne vyžaduje potvrdenie veku nad osemnásť rokov a pri nákupe extázy cez darkweb musí platiť bitcoinami, pričom pár jednoduchých kliknutí v internetbankingu by dokonale stačilo. O to viac ma po stiahnutí Suspension znepokojila skutočnosť, že pre získanie voľného prístupu k podobnej zbrani hromadného ničenia mozgových buniek postačí vám i vašim deťom obyčajná schopnosť opísať štvormiestny captcha kód a následne odkliknúť tlačidlo s nápisom Stiahnuť. Netušiac, do čoho idem, som ten festival nehereckého umenia poctivo dopozeral až po dvadsiatu minútu, potom si môj notebook v zúfalstve sám podrezal kábel. ()