poster

Gekidžóban K: Missing Kings

 • japonský

  劇場版K MISSING KINGS

 • japonský

  Gekijōban K: Missing Kings

 • anglický

  K Missing Kings

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 2014, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaweForeman
  ***

  Filmová vsuvka - poukazuje respektive na to, co se stalo po první sérii a připravuje podklad příběhu pro nadcházející druhou sérii. Setkáme se tu se starými známými, kteří přežili první sérii a přidá se sem několik nových tváří v podání zelené frakce zeleného krále, který dal do pohybu svůj plán. Člověk se tu dočká i jednoho velkého zvratu, ale ten nebudu prozrazovat, protože je to jedna z nejzajímavějších částí tohoto filmu. A k tomu ještě pár dalších překvapení. ... Co se týče hodnocení jako takového, tak můžu jedině hodnotit stejně jako první sérii s pár výjimkama. Bylo to napínavější a logičtější, než seriál a další změnou prošla i animace, kdy nevím zda to hodnotit kladně nebo záporně. Mísí se tu totiž několik druhů animací + občasná očividná počítačová grafika. Proto občas, když je několik animací v jednom obraze, tak to nepůsobí zrovna dobře, ale zase v některých situacích je ta novější animace zase lepší. Dále je tu vidět, že autoři se trochu zaměřili i na ecchi, i když ne ve velkém, tak člověk vidí, že některé úseky jsou tam dány schválně. Co se týče hudby, tak zase máme super atmosféru.(26.4.2015)

 • Echelon1
  ****

  Hustýýýýý!!! V rámci prológových filmov jeden z najlepších. Zelená frakcia ako oponenti sa mi zatiaľ páči. Vsetci sú stále cool, Kuro a nový protivník predvádzajú choreograficky výborné súboje s katanami, Neko je stále extra-roztomilá, obľúbil som si už aj Annu. Škoda, že nedostala trochu viac priestoru uber-cool Modrá skupina, ale tak v seriály mali priestoru dosť. Rozhovor o nindžovi ma položil na zem. :D:D:D ZÁKAZ pozerania bez full HD a veľkej obrazovky!(10.6.2017)

 • Larky
  ***

  To co platilo pro první řadu, to stejné platí i pro spojovací film s řadou druhou. Kčko vypadá opět fantasticky, skvělou atmosféru dokresluje vynikající soundtrack. Na skoro každém framu je vidět jakou práci muselo tohle celé dát. ------- A tak jak platí to dobré, tak bohužel přesně to stejné platí i pro to špatné. Film totiž má pořád stejně špatně napsaný scénář, naprosto zaměnitelné a nudné postavy, příšerné ecchi momenty a spoustu opravdu špatných dialogů. -------- Kčko nejvíc ubližuje jeho dějová a postavová roztříštěnost. Tím, že se autoři opět zaměřují na několik navzájem nepřátelských klanů a tím pádem i spoustu jejich členů. Jejich počet jde tak do desítek a divák má tak dojem, že se seriál nevěnuje žádné postavě pořádně. Jasně, nedostižný Baccano! měl na skromné ploše stopáže 12-cti dílů postav taky hodně, jenomže tam byl daleko silnější základ a samotné postavy měly daleko líp vykreslené charaktery. Ty v Kčku jsou opět zcela nudné a to jak lajdácky jsou autory napsané je bohužel těžko akceptovatelné. Slabé 3*.(18.5.2017)