Scooby-Doo Show, The (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní

Velká Británie, 1976, 40x24 min

Ach Scooby ty nikdy neomrzíš svojou vtipnosťou ale aj napýnavostou. Musím sa priznať Sooby doo bol pre mňa v detstve veľkým dokonca som ho až do dnes neprestal pozerať. Ved on už sa vysiela asi 50 rokou a stále dokáže ohromiť. Pri tomto rozprávkovom seriále som zažil toľko srandy a toľko spomienok s detstva ako sme sa na nich hrali v škole aj vonku. Jedno značne že som musel tomuto seriálu dať päť hviezdičiek lebo je proste môj obľúbení síce ho medzi svojou desiatkou nemám ale je môj obľúbený. Stále ked vzchádza nová rozprávka tak si ju s radosťou pozriem a nikdy toho neľutujem. 24 minút ale perfektných 24 minút a hlave nie strata času. Tento seriál mal aj viacej výhod než humor a riešenie záhad napríklad mal perfektný soundtrack ale aj tu qualitu na ten rok. aspoň podľa mňa.(5.4.2015)

Asi to najlepšie zo Scoobyho príbehov a zároveň seriál, ktorý ma sprevádzal detstvom až v takej miere, že si ešte aj dnes dokážem bez problémov vybaviť pasáže mnohých epizód a tiež aj slová nezabudnuteľnej úvodnej piesne v slovenčine. Navyše by som len ťažko hľadal časť, ktorú nemám dodnes nahratú na niektorej zo starých videokaziet. Slovenský dabing je výborný, Marián Slovák je ako Scooby-Doo skrátka neomylnou zárukou kvality. (95%)(15.8.2014)

• ARI50

Jak já říkam pes a bezdomovec v akci jsou šílenou dvojkou seriálu.(22.9.2018)

Všetky epizódy chodili na CN a aj na Markíze. Zaráža ma, že to tu vôbec nebolo pridané a percentá, ktoré patria tomuto seriálu putovali k úplne inému seriálu, pretože je tam zle priradený obsah i časť galérie. Ale takto to dopadne keď niekto niečo hodnotí a nevie čo. Proste som za to totálne vytočená. Toto je ten klasický dobrý Scooby-Doo.(5.7.2014)

Kdo by neznal tenhle seriál o známé detektivní partě, která vždy přijde všem záhadám na kloub a odmaskuje každého zločince?(19.8.2015)

• - Seriál je spojením epizód, ktoré sa objavili v seriáloch Scooby-Doo (1976), kde sa objavilo 16 epizód, v Scooby-Doo, kde si?! (1969) 9 epizód, v Scooby's All-Star Laff-A-Lympics 8 epizód a finálnych 7 v Scooby's All-Stars. (Carol Pifková)