Městečko Fortitude (TV seriál)

Fortitude

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie, 2015 - 2018, 21 h 12 min (Minutáž: 47–48 + 1x91 min)

Ben Frost

Michael Gambon, Sofie Gråbøl, Mia Jexen, Luke Treadaway, Richard Dormer, Verónica Echegui, Björn Hlynur Haraldsson, Nicholas Pinnock, Elizabeth Dormer-Phillips, Darren Boyd, Sienna Guillory, Johnny Harris, Jessica Raine, Jessica Gunning, Stanley Tucci, Darwin Brokenbro, Alexandra Moen, Phoebe Nicholls, Eloise Smyth, Aaron McCusker, Ramon Tikaram, Jonjo O'Neill, Rune Temte, Chipo Chung, Emil Hostina, Michael Obiora, Lorcan Cranitch, Jessica Henwick, Christopher Eccleston, Mish Boyko, Edvin Endre, Michelle Fairley, Parminder Nagra, Dennis Quaid, Robert Sheehan, Steve Toussaint, Guðmundur Þorvaldsson, Joi Johannsson, Thomas W. Gabrielsson, Tobias Zilliacus, Lasco Atkins, Julian Seager, Gunnar Jónsson, Lee Nicholas Harris, Gershwyn Eustache Jnr, Ken Stott, Sarah Sharman, Brian McCardie, David Yip, Jon Foster, Mark Field, Darren Tighe, Clem So, Ralph Riach, Paul Rattray, Paul Ready, Lorraine Burroughs, Leanne Best, Lara Decaro, Daniel Cerqueira, Alfrun Rose, Aliette Opheim, Maria Schrader, Charley Palmer Rothwell, Vera Chok

Komentáře uživatele TheDon k tomuto TV seriálu

Já jsem doslova nadšenej. To co nám předvádí tahle čtverka režisérů je prostě vyjímečný. Pomalu servírovanej příběh o nečem tak banálním jako je vražda. Každým dílem zapadne malej střípek do skládačky a vy si pokaždé řeknete, no jasný, teď už je přece jasný o co tam jde. Hehe, není. Každým dalším dílem vás to zase nechá na pochybách, protože jste úplně vedle. Zvolna vykreslující se charaktery jednotlivých postav jsou stejně fajn, jako celej zmrzlej Island a musím trochu zaSPOILERovat (operace břicha vidličkou je tak precizně nechutná, že i já starej humusák sem se přistihl, že odvracím oči). Tenhle seroš letí do topky. 90% P.s.: za 690 ojro nabízí Iceland Travel pětidenní vejlet na místa filmování....začínám o tom silně uvažovat(18.5.2016)