Nekompromisní šéf protigangové brigády Le Goff pátrá po gangu přepadávající banky. Stále více je přesvědčen, že za vším stojí podnikatel Roger Sartet, proto na něj připraví past. Zásah však proběhne jinak než podle plánu Le Goffa. Když je Sartet vyslýchán, rozhodne se přítel jeho dcery Martiny, že ho dostane zpátky na svobodu. A to za jakoukoli cenu… (borsalino)

Laurent

Velmi dobrá staromódní kriminálka. Celému snímku dominuje kombinace hudby a obrazu, ta mě hrozně bavila od začátku až do konce. Některé scény však vyznívají trochu nereálně a některé jsou zase patetické. Patos ale do takovýchto snímků docela dobře zapadá. (současný průměr 68 % absolutně neodpovídá kvalitě snímku. Viděl bych to na 80 - 85 %) ()

Aky

Kdysi zřejmě ano, ale dnes už je to velmi pomalé, průhledné, občas naivní, chvílemi tam, kde by to mělo drnčet napětím, úsměvné, celé jaksi neohrabané. Čas si vzal, co mu patřilo. ()

Martin741

Francuzske kriminalky starej skoly, ked francuzsky film este mal cveng vo svete. Galabru hral hlavne v komediach, malokedy ho bolo vidno v kvalitnych filmoch ako toto : 80 % ()

borsalino

Jedním slovem - klasika. Toto jsou přesně ty francouzské kriminálně dramatické filmy, které v sedmdesátých letech hrály naprostý prim ve světové kinematografii. Kromě perfektních hereckých výkonů film vyniká dobrými dialogy a dramatickou hudbou. Co si víc přát? ()