Results

Komedie

USA, 2015, 105 min

• sochoking

Guy Pearce je jasný prototyp Kena, ktorý vyznáva fitness a všetky jeho elementy, ako svoju životnú filozofiu. Všade vláči so sebou fľašu s nejakým drinkom, je nádherne opálený, cerí biele zuby a mele úplné chujoviny. Jedného dňa sa v jeho džyme objaví milionár, ktorý chce začať konečne čosi robiť so svojim znudeným životom. Hneď z fleku si kúpi permanentku na dva roky, Ken sa teší a pridelí mu trénerku. Milionár však prekročí istú hranicu medzi babou a sebou a to sa Kenovi neľúbi a nabehne s naolejčekovanými bicákmi za ufuneným a večne upachteným pracháčom. No a toto sa stane kľúčovým momentom k takému divnému trojuholníku. Bohvieako vtipné mi to celé neprišlo. Skôr ide o drámu s pár úsmevnými momentami, ktorá by sa chcela tváriť napohodičku, ale nejak jej to nevychádza. A dosť seriózne ma sral Corriganov, v jednom kuse červený, rypák!(16.6.2015)

• KNTRFKT

Splácat něco tak povrchního a přiblblého by byl jistě schopen i tuleň na steroidech po pěti mrtvicích a ještě by u toho zvládnul plácat ploutví o rotoped a čenichem pinkat gym-ball. Já sám jsem u toho udělal osmdesát serií sedů ke stolu s večeří a sto lehů do postele. Ale nejeden pomatenec, který si myslí, že mu ovlivní život tak zásadní tah, jako je dát si místo plnotučné hořtice, hořtici polotučnou, se v tom jistě najde. Gej Prc si tak trochu myslí na Robin Šerbatski a tak dělá o deset kliků denně víc, než by normálně dělal a s touto nesmírně filosofickou taktikou, jak sbalit holku vede fitness centrum. Jenže, o členství zažádá ten nejvypelichanější z vypelichaných otylých milionářů a začne mu do Robin dělat. No a normálně, teď se podržte, Gejovi se to ale vůbec nelíbí a co je ještě lepší, ono se to nelíbí ani Šerbatski. A tak si tenhle chudák málem vykroutí nechápavostí svou proplešatělou hlavu a ona si myslí, že má na víc. Já bych si o ni teda neopřel ani kolo, ikdyby byla jedinou možností, o co si ho opřít. To už možná otřít.(2.2.2016)

• Martin741

Asi dlhodobo najlepsim filmom Guy pearca ostane L. A. Confidential, tento film je len stratou casu. Nulovy dej, postavy sa len prechadzaju z A do B, potom do C, a zase do A. Dialogy su az nepocuvatelne, tempo je nulove, napatie ziadne. Anthony Michael Hall /Blazniva dovolena 1983/ hral hovno. Hruza, nebrat, ruky prec od tohto : 5 %(22.10.2016)

• kaylin

Film, který se snaží ukázat, jak si lidé sami dovedou komplikovat život, a to v prostředí cvičení a snahy si trochu zlepšit postavu a životosprávu. Neskutečně nudně podaný film, který se ještě snaží prezentovat jako komedie. Ani Cobie Smulders to pro mě nezachránila, a to ji mám hodně rád. Tenhle film jsem trpěl.(29.6.2015)

Neobjevná romantická komedie, která zaujme především kvalitním obsazením, které nepříliš zajímavému materiálu dělá medvědí službu a svými výkony ho zatraktivňuje více, než by si zasloužil. Tvůrci se evidentně snažili o lehce netradiční příběh jako ze života, ale ve svém záměru nebyli zcela úspěšní a film je často těžce uvěřitelný a jednotlivé situace působí celkem uměle. Snímek rozhodně neurazí, ale ani nepotěší a nepřináší nic, co bychom už neviděli mnohokrát někde jinde a lépe.(3.4.2018)