Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fanisss
  **

  Pro mne zatím nejslabší sezóna celého seriálu. Nové postavy jsou sice fajn, ale jinak se mnoho dalších aspektů vývíjelo spíše negativním směrem. Nevím, zdali je to tím, že jsem začal sledovat Vikingy, ale jakýkoliv pokus o akční scénu mi tady připadal jako parodie na dětský pořad. Z Claire se stala stará iracionální a emocionálně dementní kvočna a Bree se bohužel taky začíná podobat mamince. Ještě, že Jamie je pořád Skoťák, jak se patří a dodává celému seriálů hlubší a serióznější rozměr. Nové lokace jsou místy zajímavé, ale nažehlení a napudrovaní indiáni jsou naprosto k smíchu (co by na to řekl Olda a Vinnetou). Tak snad se příští série alespoň trochu vrátí k top kvalitám té první a druhé.(31.1.2019)

 • NinadeL
  ***

  4. série Bubny podzimu přináší příběhy Claire a Jamieho z Ameriky. Není úplně snadné si zvyknout po těch evropských útrapách na úplně nové prostředí.(14.4.2019)

 • neo93
  *****

  Již čtvrtá sezona dramaticko-historického seriálu podle úspěšných knih od Diany Gabaldon. Tentokrát sledujeme osudy Jamieho a Clare v Americe, konkrétně v Severní Karolíně. Oba dva se po těžkých časech ocitají na místě, ve kterém se rozhodnou, že právě tady by mohli začít žít svůj vysněný společný život. Po úvodních nezdarech v nové zemi, se jim konečně podaří vybudovat domov, poklidný a soběstačný srub na samotě v horách. Jenže tento klid netrvá příliš dlouho a oni se musí znovu potýkat s nebezpečím, které jim hrozí, ať už z řad osadníků či původních obyvatel, tedy indiánů. Sice poznávají nové přátele a znovu se setkávají s těmi, které by nečekali, že je vůbec potkají, ovšem i s nimi přicházejí další nečekané problémy. Pokud se vám zdá, že se v některých z prvních epizod nic moc vlastně neděje, tak nezoufejte, jelikož v druhé polovině série se seriál už pořádně rozjede až do skvělého finále. Celý příběh se i v této řadě dále rozšiřuje a s ním i samotné postavy, které se vyvíjejí od každé epizody k další. Ne u všech se mi ale tento vývoj pozdával, jako v případě Brianny, resp. Rogera. Zpočátku se mi jejich dějový posun jevil jako ne úplně dobrý nápad, ale postupně začal dávat smysl, ačkoli se na jednu stranu opakuje, na druhou se navrací k první sérii. Pro mě osobně další výborná řada, která splnila očekávání a znovu navnadila na příští sérii.(23.2.2019)

 • Sell
  ****

  Podstatne zaujímavejšie a pútavejšie ako predchádzajúca tretia séria. Aj keď na prvé dve sa to neťahá ani zďaleka, neviem či absenciou Škótska alebo je to skôr dejom. Každopádne, svižnejšie a omnoho viac Brianny a Rogera, nových postáv ktoré poriadne zamiešali kartami v príbehu a som veľmi zvedavá čo ich ešte postretne v novom svete! Teším sa na ďalšiu sériu.(29.1.2019)

 • yvona
  ****

  Tak do poloviny série to bylo dost dobrý, ale pak konečná. Těžko uvěřitelný příběh fracka Brianny a vlezlého kreténa Rogera mě fakt nebavil. Podivní indiáni jak z módního salónu a mnoho dalších nepodařeností.A ačkoliv vím, že Sam Heughan je téměř stejně starý jako Caitriona Balfe, vypadá Claire čím dál víc spíš jako Jamieho matka. Vrcholem absurdity je veselá "akce" ve vězení ve 12. epizodě. Nenechte si ji ujít.:)))(30.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace