Skupinke jedenástich cestujúcich sa kdesi pánu Bohu za chrbtom pokazí autobus a oni sú nútení vyhľadať nejakú pomoc. Pri ceste zbadajú povaľujúci sa pútač na bizarnú atrakciu – múzeum masových vrahov. Plagát ich zavedie do opusteného mestečka, kde dvojica z nich nájde čudný zväzok pripomínajúci knihu mŕtvych a predmety pripravené na nejaký rituál. To im vnukne geniálnu myšlienku predčítať úryvky z knihy zaklínadiel. Výsledkom ich pokusu je opätovné oživenie šestice obávaných masových vrahov. Zabijaci, samozrejme, nestrácajú čas a pustia sa do toho, čo im po celý život išlo najlepšie: do lovu a zabíjania. (beso74)

George Stobbart

Partička cestujúcich z pokazeného autobusu narazí v opustenej oblasti na niečo ako „Továreň smrti“; predstavujúcu múzeum sériových vrahov, kde sa im vďaka starej knihe podarí niekoľko z nich znova priviesť k životu. A tí ich od samej vďaky samozrejme začnú masakrovať. Dosť nudná, dementná a chabo natočená vyvražďovačka s otrasnými postavami, ktorú trochu zachraňuje úradovanie tých zabijakov, len na to treba mať dostatok trpezlivosti. Ale obávam sa, že v tomto prípade ani nestojí za to sa premáhať. ()

Rathalos

Tak toto velmi nevyslo,cakal som viac,herci boli horsi ako z telenoviel,pribeh nic moc,jedine,co sa mi aspon trosku pacilo boli poniektore vrazdy,takze jedna hviezdicka to isti...:-) ()

beso74

Dosť nepodarený slasher, ktorý sa snažil do jedného filmu natrepať čo najviac nositeľov hrôzy a premiešať to s hlavným elementom série Highlander, kde ten, čo zabije svojho protivníka, získava aj jeho silu. A tak je tu síce možné stretnúť Jacka Rozparovača, Teda Bundyho, Jeffreya Dahmera či Ed Geina alev žiadnom prípade nejaký inteligentný príbeh a napätie. Jedinou postavou, ktorá u diváka ako tak vzbudí sympatie je tetička May (Mara Hall), ináč je to len klišeovité tupé stádo vedené na porážku. Predsa len postavy typu gotický párik, dve nadržané sliepky, vojnový veterán či rádoby odborníčka na dušu psychopatov nielen že nie sú vôbec nové, sú k tomu aj strašne napísané a podobným spôsobom aj zahraté. ()