LA4 & DJ Wich feat. Refew: Vim kde bydlim

Hudba:

Wich

LA4, Wich, Refew

corpsy

Podarí sa, nepodarí sa. Občas sa vplyv nejakej tej kinematografickej odnože usadí aj v týchto luhoch a hájoch. Je ale individuálne na tvorcoch, ako s tým naložia. ()

voresprut

Klip, který mi svou stylizací připomíná americké nezávislé filmy. Na český poměry je originální v tom že není chronologický. Refew, jako jeden z mála tady, zvládá sociální témata aniž by zapadl do klišé. Za to všechno palec nahoru. Problém je vtom že Lavor jenom vyjmenovává lidi ze sousedství, které většina z nás ze svého okolí zná, aniž by řekl "něco navíc". Něco podobnýho zvládl daleko líp Vladimnír 518 v songu Planeta Praha a vlastně i Rest v Balkónovce. Chápu že styly všech tří jmenovaných songů jsou jiný ale od La4 mi tohle nestačí i když to říká svým dokonalým hlasem " těžkým jako Vader". Po tomhle a Denně se začínám bát že La4 neutáhne svou třetí sólovku. Což by mě jako fanouška Panoptika sakra zamrzelo. ()

Rory

Trochu více nepřehledná a rutinní záležitost z dílny Kunes, která tentokráte zklamala na celé čáře. Love Wich ()