Panenka z pekla (TV film)

Finders Keepers

Keepers

Thriller / Horor

USA, 2014, 85 min

Úplne v pohode. Že to vytvorilo Syfy som zistil až na konci, takže množstvo užívateľov tu boduje práve spoločnosť a nie film. Seriem na to, že je to 100x obohraná téma, tu sa aspoň od začiatku neustále niečo deje a na prvú vraždu nemusíte čakať do polovice filmu. Z tejto bábiky ide určite väčší strach (výzor sa podaril) ako z preceňovaného Chuckyho a to sa ani nemusela hýbať. Za mňa pekných 60%.(13.1.2016)

• Trevor

Podpriemerný horor, v ktorom bábika začne ovládať správanie dieťaťa. Podobných filmov je veľa, v tomto je dej úvodnú hodinu celkom dobrý, herecké výkony veľmi zlé (hádam až na Zacharyho v teenagerskom veku) a slabé efekty iba zvýraznia nevydarený záver. Film som videl aj pred vytvorením profilu na čsfd a pamätal si, že ma nenadchol ani vtedy a ak by som si ho vedel zaradiť, určite by som ho nepozrel druhýkrát.(20.11.2018)

• blackrain

Přiznám se bez mučení, že mně ke shlédnutí tohoto dílka zlákal název a moje maminka. Mystické, magické a rituální předměty nejrůznější podoby mně velmi zajímají, protože se v nich skrývají mnohá tajemství, včetně samotného původu a majitele věci, který jí získal nebo stvořil za nějakým účelem. Ale tady se vyskytla jenom nějaká hnusná panenka, která byla nejzajímavější z celého příběhu a které dělalo společnost nějaké děcko, jehož ta malá zrůdička ovládala. Bohužel už jsem všechno viděla jinde, takže mě nic nepřekvapilo a už vůbec nevyděsilo. Nudila jsem se a hlasitě předpovídala následující scény, proto mně maminka chtěla vyexpedovat rovnou do povětří. Jak už tu někdo podotkl, byla to skutečně televizní bída. Prostě se nemám nechávat zlákat.(29.6.2016)

• Miseet

Nooo, ne každá panenka zažije takovou slávu jako Annabelle. Ikdyž je tahle panenka opravdu hodně odporná, tak to je tak všechno. Žádný zahády kolem panenky se nekonají, vraždy mimo záběr. Všechno je to hrooozně jenom dlouhé. Holčička v hlavní roli taky občas přehrává.. No, já se jenom na to pokusím hodně rychle zapomenout.(11.12.2018)

• MM_Ramone

Po rozvode sa atraktívna blondýna Alyson Simonová presťahuje spolu so svojou deväť ročnou dcérou Claire do malého, pokojného mesta. Kúpia si starší, veľký dom v tichej štvrti. Vôbec netušia, že pred piatimi rokmi sa tam odohrali desivé udalosti. Došlo tam k viac násobnej vražde. Malá Claire hneď prvý deň v dome nájde odpornú, starú panenku. Veľmi si ju obľúbi. Doslova začne byť ňou posadnutá. Jej správanie sa radikálne zmení. Začne ju ovládať jej desivá bábika. Je to totiž "Panenka z pekla". **(26.6.2016)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie a to na místní vysoké škole Pierceově a ve studiu Remmet. (Terva)