Neviditelní je název třináctidílného komediálního seriálu o menšině, žijící v utajení mezi námi. O vodních lidech. Vypadají jako my, mluví jako my, ale mají něco navíc – gen, který jim umožňuje dýchat vodu. V poslední době jich ubývá. Páření se „suchými" totiž snižuje kvalitu jedinečného genu a vodníci postupně přicházejí o svou zázračnou schopnost. Někdy se mezi nimi objeví tzv. „vlk", tedy vodník, který o sobě nevěděl, že je vodník. A když se vodnickým vlkem stane známý pražský lobbista Laušman a navíc před objektivy televizních kamer, nastává problém. A hned dvojitý – suchý notorický podvodník Laušman má v patách policii a nově objevený vodník Laušman vodní lidi, kteří se bojí prozrazení. Díky váhavosti a neschopnosti obou skupin Laušmanových nepřátel získá lobbista spojence, který mu zachrání život. A netuší, co všechno jeho záchranou rozpoutá. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Pan Laušman nerespektuje ani zákony této země, takže proč by měl respektovat ty přírodní?" Tak to je skvělá policejní úvaha a já se musím přiznat, že mne nástup Neviditelných pobavil. A hlavně vyškolil. Já jsem si pořád myslel, že náš svět ovládají ilumináti, zednáři a Kalousek, ale ono je to jinak. Jsou to vodníci. To dá rozum. Kdo ovládá vodárny a kanalizace, ten vládne světu. Škoda, že mám aquagen jen 7%. Jdu si dát žáby v želé. ()

Necrotongue

Škoda, že taková překvapení nezažívám častěji. Začnu se dívat na seriál, od něhož příliš neočekávám, a hned u úvodní epizody se hodně dobře bavím- jen houšť. Kombinace doktora Mráčka a kanceláře Blaník se tvůrcům povedla a já budu tiše doufat, že to vydrží. ()

klukluka

Nevybavuji si jiný seriál o vodnících, nadto pro dospělé. Inspirace doktorem Mráčkem je zřejmá, přesto ten nápad oceňuji. Líbí se mi i odvaha obsadit vedlejší role osobnostmi známými z jiných sfér. Příjemně mě překvapila i ta odvážná pseudodokumentární forma. Nemohl jsem si ale nevšimnout, že se tady některý fóry opakovaly furt dokola (kapradur např.). ()

Sa.sa

Ať žijou vodníci :P Seriál plný hvězd, hlášek a provedení... To muselo stát teda peněz :P Ale zatím 5hvězd ()

PabloClavito

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem si toho nevšml, ale včera už ano! Ten portrét Babiše na polici u Vydrů! Už je mi to jasné proč nám ten Babiš škodí! On je vodník! ()