• Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Pan Laušman nerespektuje ani zákony této země, takže proč by měl respektovat ty přírodní?" Tak to je skvělá policejní úvaha a já se musím přiznat, že mne nástup Neviditelných pobavil. A hlavně vyškolil. Já jsem si pořád myslel, že náš svět ovládají ilumináti, zednáři a Kalousek, ale ono je to jinak. Jsou to vodníci. To dá rozum. Kdo ovládá vodárny a kanalizace, ten vládne světu. Škoda, že mám aquagen jen 7%. Jdu si dát žáby v želé.(8.9.2016)

 • klukluka
  ****

  Nevybavuji si jiný seriál o vodnících, nadto pro dospělé. Inspirace doktorem Mráčkem je zřejmá, přesto ten nápad oceňuji. Líbí se mi i odvaha obsadit vedlejší role osobnostmi známými z jiných sfér. Příjemně mě překvapila i ta odvážná pseudodokumentární forma. Nemohl jsem si ale nevšimnout, že se tady některý fóry opakovaly furt dokola (kapradur např.).(4.9.2019)

 • sator
  *****

  Zatracena Salome a zatracen buď Herodes a mstíti se a topiti je budeme až do posledního Soudu...(7.11.2019)

 • mira007
  **

  Rozpočet, obsazení a námět fajn, provedení nemastné neslané, vtipy nedotažené a nucené. Poprvé jsem první díl ani nedokoukal.(27.9.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Škoda, že taková překvapení nezažívám častěji. Začnu se dívat na seriál, od něhož příliš neočekávám, a hned u úvodní epizody se hodně dobře bavím- jen houšť. Kombinace doktora Mráčka a kanceláře Blaník se tvůrcům povedla a já budu tiše doufat, že to vydrží.(6.12.2019)