"Pan Laušman nerespektuje ani zákony této země, takže proč by měl respektovat ty přírodní?" Tak to je skvělá policejní úvaha a já se musím přiznat, že mne nástup Neviditelných pobavil. A hlavně vyškolil. Já jsem si pořád myslel, že náš svět ovládají ilumináti, zednáři a Kalousek, ale ono je to jinak. Jsou to vodníci. To dá rozum. Kdo ovládá vodárny a kanalizace, ten vládne světu. Škoda, že mám aquagen jen 7%. Jdu si dát žáby v želé.(8.9.2016)

Nevybavuji si jiný seriál o vodnících, nadto pro dospělé. Inspirace doktorem Mráčkem je zřejmá, přesto ten nápad oceňuji. Líbí se mi i odvaha obsadit vedlejší role osobnostmi známými z jiných sfér. Příjemně mě překvapila i ta odvážná pseudodokumentární forma. Nemohl jsem si ale nevšimnout, že se tady některý fóry opakovaly furt dokola (kapradur např.).(4.9.2019)

Zatracena Salome a zatracen buď Herodes a mstíti se a topiti je budeme až do posledního Soudu...(7.11.2019)

• mira007

Rozpočet, obsazení a námět fajn, provedení nemastné neslané, vtipy nedotažené a nucené. Poprvé jsem první díl ani nedokoukal.(27.9.2017)

Škoda, že taková překvapení nezažívám častěji. Začnu se dívat na seriál, od něhož příliš neočekávám, a hned u úvodní epizody se hodně dobře bavím- jen houšť. Kombinace doktora Mráčka a kanceláře Blaník se tvůrcům povedla a já budu tiše doufat, že to vydrží.(6.12.2019)