Epizoda 4 (E04) (epizoda)

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 55 min

 • mira007
  ***

  Oproti přepálenému prvnímu dílu, to začíná fungovat asi tak, jak si to představovali autoři a já si na to jako divák zvykl. Barbora Poláková a Langmajer táhli tenhle díl.(29.9.2017)

 • sator
  ****

  Tajemství Pod vyšehradskou Skálou...(26.8.2020)

 • Necrotongue
  ****

  A zase spokojenost. Už počtvrté ze čtyř pokusů. To je slušná úspěšnost. Moc se mi líbilo, kolik prostoru dostala Monika, i jak ho dokázala Barbora Poláková využít. Ale nebylo to jen o ní, bavil jsem se vlastně po celou dobu. Na to, že jde v podstatě o nenáročnou oddechovku, jsem zatím až nečekaně spokojený.(6.12.2019)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Baretti Johana ukradla mi Laušmana." Čtvrtý díl je velkým sólem pro Moniku, která vytočila svou blonďatost do hodně vysokých otáček. Bohužel je to tentokrát jediná zábava, protože policejní zásahy v tomto případě překročily hranice pitomosti a Laušmanova Vyšehradská zvědavost mě zase moc nezaujala. Ale Monika je jedinečná, když s vážnou tváří vykládá, kterak Laušman svědomitě zachraňoval státní peníze z tendrů do své kapsy a ještě mu za to nikdo nepoděkoval. I já jsem ho na chvíli zalitoval.(11.9.2016)