Epizoda 5 (E05) (epizoda)

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 55 min

• Jara.Cimrman.jr

"Svatý Jane, Křtiteli náš pravý a opravdový, přijmi pod hladinu našeho bratra Ivana Laušmana a odpusť mu hříchy, ze kterých se vyzpovídal. Že okradl Dopravní podnik, České dráhy, silnice a dálnice, jakož i letiště, aerolinky, energetiky a ekology, že krátil daně, kradl a zabíjel ... výjimečně. Svatý Jane, vydělané miliardy by dal na charitu, ale nemůže si vzpomenout na zahraniční konta, na kterých jsou uloženy, protože jsou tajná. Svatý Křtiteli, přimluv se u Bratra Všemohoucího, ať bratru Laušmanovi odpustí." Tak tato řeč otce Vody je jediné, co mne v tomto dílu opravdu pobavilo. Jindy zábavný Laušman se totiž zmohl pouze na plácání o vagíně světa, Monika málo koulela svýma tupýma očima, topící plavčice Berková mne vůbec nezaujala a propojení špiček policie s organizovaným zločinem vodníků to nedokázalo nezachránit.(12.9.2016)

• mira007

Malý posun v ději, jen přibyla vražednice v bikinách Doležalová .(1.10.2017)