• mira007

Nástup R. Stankeho, ale zpomalilo to do nudy.(1.10.2017)

Tentokrát byl děj o šupinu lepší než v předchozí epizodě, ale ani tak to nebyla žádná sláva, Seriál měl v prvních čtyřech epizodách nejen mnohem lepší tempo, ale hlavně docházelo mnohem častěji k humoru, ten je s přibývajícími díly stále vzácnější(7.12.2019)

"Žádám Vás o ruku Vaší dcery Johany. Slibuji, že ji budu ochraňovat a udržovat vlhkou a chladnou a to i v časech suchých a horkých." Tak tomu říkám žádost o ruku, i když v tomto případě poněkud předčasnou. Jinak mi tento díl nepřinesl moc zábavy, ale zajímavostmi se nešetřilo. Do politické hry totiž vstupuje Sladkovodní aliance i Církev, Edovo a Vydrovo tajemství zvolna vyplouvá nad hladinu Vltavy a přátelský rozhovor lovkyně Jaré s loveným Laušmanem nabízí zajímavé možnosti dalšího vývoje. Nemusí pršet ... stačí když kape.(17.9.2016)

Žádám vás o ruku vaší dcery, slibuji že jí budu udržovat studenou a vlhkou i v časech horkých a suchých...(26.8.2020)

• - V epizodě jsou zmíněni agenti Mulder a Scullyová ze seriálu Akta X (od r. 1993). (SONY_)