poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 51–60 min)

Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

 • Neviditelní (TV seriál) (2014)
  ****

  Musím přiznat, že jsem seriálu příliš nevěřil, asi za to mohla ta modrá v hodnocení a mé zkušenosti s valnou většinou českých seriálových počinů. Teprve v průběhu sledování mi došlo, že se uživatelé jen snažili tou červenou nerozrušit vodníky. Já jsem si totiž setkání se všemi svéráznými postavičkami docela užil, a přestože to občas zaskřípalo, velice dobře jsem se bavil. Silně mě překvapilo zmizení části důležitých postav, i když to bylo v ději vysvětleno, působilo to na mě trochu zvláštně. Ale to je vlastně jedno, humor se nevytratil a seriál na mě fungoval jako nenáročná zábava více než dobře.(8.12.2019)

 • Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2014)
  ****

  Škoda, že taková překvapení nezažívám častěji. Začnu se dívat na seriál, od něhož příliš neočekávám, a hned u úvodní epizody se hodně dobře bavím- jen houšť. Kombinace doktora Mráčka a kanceláře Blaník se tvůrcům povedla a já budu tiše doufat, že to vydrží.(6.12.2019)

 • Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2014)
  ****

  Tak k Mráčkovi a Blaníkovi přibyli ještě Vydrovi Andílci, tedy Jeziny, tedy Sirény a děj druhé epizody mě bavil možná ještě více než první díl. Měl bych osmdesát šest chutí přihodit i pátou hvězdičku, ale nejde to. V některých případech se mi zdál být humor protlačován až příliš násilně a na některých hercích je až příliš vidět, že jen hrají.(6.12.2019)

 • Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2014)
  ****

  Podívejme se pravdě do očí- určité nedostatky tady přetrvávají, ale za sebe můžu říct, že je mi to z větší části jedno. Je to sice důvod pro to, abych nepřidal v hodnocení i pátý kousek, ale nebrání mi to v tom, abych se dobře bavil. Konečně zase česká záležitost, u které nemám chuť neustále hledat chyby.(6.12.2019)

 • Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2014)
  ****

  A zase spokojenost. Už počtvrté ze čtyř pokusů. To je slušná úspěšnost. Moc se mi líbilo, kolik prostoru dostala Monika, i jak ho dokázala Barbora Poláková využít. Ale nebylo to jen o ní, bavil jsem se vlastně po celou dobu. Na to, že jde v podstatě o nenáročnou oddechovku, jsem zatím až nečekaně spokojený.(6.12.2019)

 • Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2014)
  **

  Pátá epizoda mě po zábavných předchozích dílech hodně zklamala. Komatózního Laušmana nahradila dějová linie s nedoléčenou notorickou topičkou (pozor- kotle v tom nehrají žádnou roli) sucháčů a já jsem jen tupě zíral. Tak zbytečnou dějovou odbočku/ slepou uličku, aby člověk pohledal. Příběh tady fakt drhl a debaty o tajemství pod Vyšehradem se mi rychle omrzely.(7.12.2019)

 • Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2014)
  ***

  Jak jsem byl po prvních čtyřech epizodách téměř nadšený, tak jsem z posledních dvou zklamaný. Laušman se omezil jen na fyzickou aktivitu, humor musela obstarat Monika, a i když jí nemůžu upřít snahu, nebylo to tak úplně ono. Humor mi chyběl v celém šestém dílu a vodnická romance mi ho nedokázala nahradit. 3*-(7.12.2019)

 • Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2014)
  ***

  Tentokrát byl děj o šupinu lepší než v předchozí epizodě, ale ani tak to nebyla žádná sláva, Seriál měl v prvních čtyřech epizodách nejen mnohem lepší tempo, ale hlavně docházelo mnohem častěji k humoru, ten je s přibývajícími díly stále vzácnější(7.12.2019)

 • Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2014)
  ****

  Hned na začátku mého komentáře vypíchnu největší zklamání osmé epizody- konečně jsem viděl tajemného krysu a hořce toho lituji. I přes toto těžké zklamání jsem se vrátil k vyššímu hodnocení, protože jsem měl opět možnost častěji se zasmát a protože mě zaujaly turbožáby. Jsem připraven rozjet masnou farmu, jen bych potřeboval tři šikovné vědecké pracovnice, které by pro mě vyvinuly turboskot a turboprasata.(7.12.2019)

 • Epizoda 9 (E09) (epizoda) (2014)
  *****

  Pořádně jsem se vyhecoval a napálil epizodě plný počet hvězdiček, protože jsem se výborně bavil. Už úvodní scéna s ranním probuzením se mi fest líbila, Laušmanův výraz u snídaně byl ještě lepší, u definice Facebooku jsem málem přišel o bránici, na vlastní oči jsem viděl, jak se zabíjí a křísí vodník, no a ta podvodní rozbrušovačka... Tohle byl fakt dobrý zážitek, Jeziny jedou, a i když z Luďka Soboty nikdy nebude dokonalý herec, vážnější role mu sluší podstatně víc než ti jeho věční blbci (kromě Františka Koudelky).(7.12.2019)

 • Epizoda 10 (E10) (epizoda) (2014)
  *****

  To, že mě nějaká epizoda opravdu baví, snadno poznám podle toho, že se mi hodinová stopáž srazí na třicet minut. Tady se mi to stalo, takže jsem s hodnocením neváhal. Opět u mě zabodovala už snídaně u Jezin a přes skvělou Moniku, vydírání u Vydrových a spásání vyšehradské trávy mě tvůrci přivedli až na sezení k Magdě. Bavil jsem se výborně.(7.12.2019)

 • Epizoda 11 (E11) (epizoda) (2014)
  ****

  Jak tak koukám na hodnocení většiny ostatních uživatelů, tuším, že je se mnou asi něco špatně, protože se na rozdíl od nich u seriálu stále dobře bavím, ale stejně jako jindy je mi to úplně jedno. Z ranních návštěv v doupěti Jezin se už stala hezká tradice, ale i další děj mě dokázal často rozesmát a Monča zase psala.(8.12.2019)

 • Epizoda 12 (E12) (epizoda) (2014)
  ****

  Děj dvanácté epizody byl sice ve srovnání s předchozím dílem o něco slabší, i tak jsem si v něm ale našel to svoje, takže jsem se i tentokrát mohl slušně bavit. S tím jsem nakonec vůbec neměl problém, protože spolehlivá Monika opět nezklamala a Agla to přece s Vydrou myslela dobře... 4*-(8.12.2019)

 • Epizoda 13 (E13) (epizoda) (2014)
  *****

  Za finále seriálu jsem opravdu hvězdičky ubírat nemohl a ani nechtěl. Závěr se tvůrcům povedl, Laušman skvělým způsobem dokončil svůj přerod v mesiáše a inseminátora, Monika ještě vytunila svou už tak fantastickou formu, a k tomu došlo i na absurdní upalování Vody:-D Hmmm, takže i Jan Palach...(8.12.2019)