• Vojťas

Dramatický seriál stanice MTV pro (mladé) ženské publikum. Pilot stravitelný, postavy přijatelné, ale do budoucna si nedovedu představit děj nenudící mužské osazenstvo. Očividně půjde o opakovanou rozpolcenost Carter vůči své staré/nové rodině + neustálé řešení milostného trojúhelníku. 50% [skončil jsem po pilotu](29.7.2014)

Ia II díl. 85% Hodně slibný rozjezd. Překvapil mě.Celkově to ale vypadá tak na 2-3 řady.(16.7.2014)

O tomto seriálu jsem se dozvěděla díky Kat Prescott, která se mi ve Skins už tenkrát dost líbila. Takže když jsem začala pátrat po její filmografii, dozvěděla jsem se, že se chystá natáčení Finding Carter (tenkrát ještě ani nebyla jistota, že se seriál vůbec uskuteční, takže jsem na to moc nesázela). Ale nakonec se čekání vyplatilo. Nelze ani zapomenout na to, co mě v mém osobním životě díky tomuto seriálu potkalo, ale to není pro tento komentář podstatné - jen vím, že bych tento seriál milovala v každém případě, i kdyby scénář stál za pendrek. Ale naštěstí mohu upřímně prohlásit, že Finding Carter rozhodně promakaný scénář má. Hlavně nesmím zapomenout na dobře sepsané životy hlavních i vedlejších postav, ale rozhodně také na super nadupaný soundtrack (no co také jiného čekat od MTV, to mě s hudbou ještě nikdy nezklamalo). Když přijde na série, osobně se mi více líbila první (nikdy není dobré, když se v půlce seriálu změní "writers" a najednou se hlavní myšlenka a celej koncept vypaří a vznikne něco uplně nového). Ze začátku byl seriál dost originální, měl nápad s kterým ještě nikdy nikdo nepřišel a rozhodně to nebylo žádné klišé. Což už se bohužel po změně "writers" tvrdit nedalo. Najednou se z Finding Carter pomalu ale jistě začal stávat klasický rodinný seriál, který to kouzlo originality už potom postrádal. Dost mě to štvalo, ale i tak to nemění nic na tom, že Finding Carter se zaryl do mého srdce - a to ne jen díky Kat a nebo tehdejší originalitě, ale také z uplně jiných důvodů. 100% za mé vzpomínky a průběh roku 2014. - "But then I learned the truth and my whole life changed. My name is not my name, my home is not my home, my life is not my life, my mom is not my mom."(14.4.2017)

• - Kathryn Prescott má ve skutečnosti 14 piercingů. Šest v levém uchu, pět v právém uchu, jeden v jazyku, jeden v pupíku a jeden pod rty. Moc často ji všemi piercingy neuvidíme, Kathryn si je často vyndavá. (veru_needy)

• - Kathryn Prescott je ve skutečnosti 23 let, přestože v seriálu hraje 16letouo teenagerku. (veru_needy)

• - Kathryn Prescott má v této TV show dvojče, ale není tomu jen na obrazovce. Kathryn má dvojče i ve skutečnosti. Společně s jejím dvojčetem Megan Prescott si zahrála i v britském seriálu Skins (od r. 2007). (veru_needy)