poster

Finding Carter (TV seriál)

Drama

USA, 2014–2015, 24 h 22 min (Minutáž: 37–42 min)

Hudba:

Jacob Yoffee

Hrají:

Kathryn Prescott, Cynthia Watros, Anna Jacoby-Heron, Alex Saxon, Zac Pullam, Alexis Denisof, Milena Govich, Ed Ackerman, Rachel Marie Burgess, Vanessa Morgan, Darren Dupree Washington, Gregory Alan Williams, Beth Keener, Elizabeth Bond, Robert Pine, Meredith Baxter, Maria Howell, Jesse Carere, Amy Parrish, Jonathan Kleitman, Ashley LeConte Campbell, Justin Kucsulain, Jeffrey Vu, Elizabeth Hunter, Derek Roberts, Michael Roark, Patrick Johnson, William Haze, Jesse Henderson, Judd Lormand, Ben Winchell, Stacy Hall, Nick Basta, Rebecca Koon, Lucas Hicks, Kara Flowers, Kristina Emerson, Drew Matthews, Stephanie Drapeau, Kelly Lamor Wilson, Hunter Stiebel, Ben VanderMey, Allison King, Cory Scott Allen, Lauren Emily Townsend, Susan Williams, GeffriMaya, Stephen Guarino, Andi Osho, Nolan Sotillo, Isaiah John, Gary Weeks, Erin Chambers, Jennifer Gatti, Mattie Liptak, Sabina Gadecki, Mason Dye, Molly Kunz, Carrie Walrond Hood, Erin Beute, Ric Reitz, Michael Beasley, Jackson Rathbone, Madison McLaughlin, Rebecca Bujko, Emily Tennant, Faith Dillon, Rob Mayes, Scott Reeves, Christopher Titus, Tasia Grant
(další profese)
 • Vojťas
  **

  Dramatický seriál stanice MTV pro (mladé) ženské publikum. Pilot stravitelný, postavy přijatelné, ale do budoucna si nedovedu představit děj nenudící mužské osazenstvo. Očividně půjde o opakovanou rozpolcenost Carter vůči své staré/nové rodině + neustálé řešení milostného trojúhelníku. 50% [skončil jsem po pilotu](29.7.2014)

 • veru_needy
  *****

  Na tento seriál jsem narazila poprvé na začátku roku 2014, kdy ještě nebyl ani natočený. To všechno jen díky mé oblíbené Kathryn Prescott, kterou jsem tou dobou sledovala ve Skins. Nejde vyloženě o žádné mistrovské dílo, ale je to příjemné na pohled a ideální pro dny odpočinku. Příběh je založený na konceptu 16ti leté Carter, která se ze dne na den dozví, že ve třech letech byla unesena a že její matka vlastně není její matka a že celou tu dobu byla vychovávána úplně jinou ženou. Následující adaptace do rodiny je to, kde příběh začíná. Viděla jsem už hodně seriálů, které se místama podobají tomuto, ale jen málo z nich mě dokázal tak zaujmout jako tenhle. Ač se téma může zdát místama nereálné, je to v podstatě pojmuto úplně z jiné perspektivy, z té neokoukané, originální. Největším klenotem tohoto seriálu je rozhodně výše zmiňovaná Kathryn Prescott, ta zahrála svou roli opravdu přesvědčivě a vzhledem k tomu, že je rozená angličanka, její americký přízvuk byste v podstatě od toho pravého nerozeznali. Co bych ještě velice ráda ocenila je vzhled sester, vypadají jako opravdoví teenageři, jak v obličeji tak oblečením, což se tak často v seriálech nevidí. Vývoj postav a jejich chování se také povedl, líbí se vývoj vztahu Carter a Elizabeth. Ale jinak všechny postavy stojí za povšimnití; Max, naprostý zlatíčko s úžasným hárem, jako kamaráda by ho bral opravdu každý. Crash, typický pohledný bad-guy se zlatým srdcem a okouzlujícím úsměven. Gabe, matka celé party, ten zodpovědný. Ofe, dealer a dobrý kamarád pro všechny, zavolejte když potřebujete. Bird, holka o které nevíte co si místama myslet. Taylor, uťáplá ale hodná a starostlivá sestra. Grant, milující bratr armadillo. Elizabeth, přehnaně starostlivá matka, chce pro všechny to nejlepší ale většinou to nikdo nepochopí. David, typický hodný taťka se smyslem pro humor. A samozřejmě Carter, hodná a temperamentní holka se zlatým srdcem a sarkasmem v krvi, která si prochází něčím, co si nikdo z nás nedovede ani představit. - "But then I learned the truth and my whole life changed. My name is not my name, my home is not my home, my life is not my life, my mom is not my mom."(14.4.2017)

 • Salgafo
  ****

  Ia II díl. 85% Hodně slibný rozjezd. Překvapil mě.Celkově to ale vypadá tak na 2-3 řady.(16.7.2014)

 • - Kathryn Prescott je ve skutečnosti britská herečka, nikoliv americká, ovšem v této TV show užívá svůj dobře vytrénovaný americký přízvuk. (veru_needy)

 • - Kathryn Prescott má v této TV show dvojče, ale není tomu jen na obrazovce. Kathryn má dvojče i ve skutečnosti. Společně s jejím dvojčetem Megan Prescott si zahrála i v britském seriálu Skins (od r. 2007). (veru_needy)

 • - Kathryn Prescott má ve skutečnosti 14 piercingů. Šest v levém uchu, pět v právém uchu, jeden v jazyku, jeden v pupíku a jeden pod rty. Moc často ji všemi piercingy neuvidíme, Kathryn si je často vyndavá. (veru_needy)